reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam wieczornie.Leżąc w łóżku zrobiłam bucik dla maleństwa.
Jak zrobię drugi to Wam pokażę.Jest superowy !!!!:-D:-D:-DUciekam do łóżka bo brzuch mi dziś bardzo twardnieje.:sorry::sorry:
 
reklama
martaik rozumiem, lepiej wiec o basen spytaj gina.
Basienia jak to co odpowiadac? ze slub Wam nie potrzebny do stworzenia rodziny i ze nie te czasy zeby ze wzgledu na dziecko brac slub! (wg mnie to najgorsze co ludzie moga zrobic) a o wpadce nikt nie musi wiedziec, planowane i juz! Nasz Patryk urodzil sie 1,5 roku przed slubem dlatego wszyscy mysleli, ze wpadka, do dzis niektorzy sa w szoku jak mowie, ze planowany! Nie przejmuj sie, uloz sobie jakas mocna gadke i niech wszystkim buzie pozamyka..
 
wiecie? ja wogole nie rozumiem co to kogo obchodzi czy wpadka czy planowane...
u nas najlepsze jest to, ze moja rodzina to zamozni ludzie, kiedy im powiedziałam ze jestem w drugiej ciąży zapytali czy nas na to stac. tylko szkoda ze do tej pory nikt nigdy poza moimi rodzicami nie zapytał sie nas czy stasiu czegos nie potrzebuje, czy czegos dla niego nie kupic. oczywiscie dobrze sobie radzimy finansowo, moze sie nie przelewa, ale synkowi niczego nie brakuje, a i na drugie wystarczy:) nie mniej jednak jesli martwia sie o nasze finanse to mogliby pomyslec i czasem zapytac. babcia mojego A ma ponad 80 lat, zyje z emerytury ale jak tylko u niej jestesmy to Stas zawsze cos dostaje i nie chodzi o to co to jest ale o fakt ze jego prababcia o nim mysli, wstyd mi za moja rodzine. na szczescie rodzicow mam kochanych.
 
Czesc kobietki
Mam pytanko-od wczoraj przeziębienie zwaliło mnie z nóg.Czuję się osłabiona i mam cholerny katar,który zatyka mi dziś nos cały dzień :( Czuję się fatalnie. Macie jakies domowe sprawdzone sposoby na przeziebienie? Pije herbatę z cytryną, zjadłam posiekany ząbek czosnku i zastanawiam się jak to z tym czosnkiem jest, bo zawsze zajadałam się nim jak byłam przeziebiona przed ciążą, jednak przeczytałam,że w ciąży jest niespecjalnie wskazany... Jak uważacie?
Pozdrawiam i ściskam
 
BASIENIA- zgadzam się z Olleną, w zupełności, ale żeby tak mówić musisz być do tego sama przekonana. i pogadaj z facetem, bo mój np. myślał, że ja nie chcę ślubu, a ja, że on i takie błędne koło zatoczyliśmy. jeśli nie chce, poproś żeby powiedział dlaczego i już masz gotową odpowiedź dla "życzliwych":)
Mężczyźni boją się poważnych decyzji, a czasem po prostu głowią się jak zorganizują swojej ukochanej wymarzony ślub (i tu chodzi o pieniadze). takie z nich głuptasy;)

MARTAIK - największym problemem mojej babci było, jak pojedziemy na wakacje z dwójką dzieci, i że mój będzie chrzestnym w grudniu. "jak wyrobicie z komuniami i weselami? nie zdążycie odłożyć" - jakby to było najważniejsze. Moja teściowa, choć jej nie lubię zawsze kupuje coś Bartusiowi, zabiera go na wycieczki i do siebie, a moja mama potrafi zadzwonić do mojego i zapytać, czy pożyczy jej pieniedzy, których oczywiście "zapomina" oddać - wstydzę się za nią niesamowicie, zwłaszcza, że zarabia nieźle i ma alimenty. Po prostu nie potrafi rządzić pieniędzmi (np, po wypłacie nakupuje dzieciom nowe telefonyi poźniej jej brakuje)..
 
Ostatnia edycja:
pierwsze słyszę aby czosnek był niewskazany:) ja zajadałam sie w poprzedniej i nie zaszkodził wiec teraz tez jem:) do herbatki dodaj miodzik, albo soczek malinowy( w III trymestrze juz niewskazany), wiem ze dziewczyny piły mleko z czosnkiem i z miodkiem i pomagało:) i jesli masz mozliwosc to lez w lozeczku. 3-mam kciuki aby te domowe sposoby pomogły. wracaj do zdrowia.
 
Carol, ostatnio w tv słyszałam, ze czosnek faktycznie nie jest wskazany, choć bardzo sie zdziwiłam. Więc lepiej uważać. Polecam Ci syrop cebulowy: pokrojoną 1 cebulę (w grubszą kostkę) zasypuje sie łyżką cukru i kładzie w ciepłym miejscu. Po 2 godzinach można już pic tworzący się sok. Zwykle dodaje się jeszcze do niego główke czosnku, także wg uznania możesz dodać lub nie. Dodatkowo polecam miód, sok malinowy oraz dużo cytryn. Mleko też sie sprawdza.
Wracając do rzeczy nie wskazanych, faktycznie wielu produktów nam teraz nie wolno :eek:
 
reklama
Do góry