reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Wow! zaskakujecie mnie dziewczyny, bo tego się nie spodziewałam. Też się muszę zaopatrzyć w razie coś. To moja pierwsza ciąża i nie wiem, czego się jeszcze spodziewać. A przecież to dopiero początek...
 
reklama
Sie rozgadaly! W koncu :) szybko sie ubieram (mam nadzieje, ze bluzka ok, bo po przymierzaniu kilku, wzielam w koncu jakas i od azu do kasy...), no i do pracy. Dobrej nocy zycze, bo jak dotre tu za godzine, to pewnie juz wiekszosc odplynie w lozeczkach :)
 
agasim, jak byłam w poprzedniej ciąży to jakos listopad 2010 nie był zgrany i nie udzielałam sie na tamtym forum, a teraz tak jakos razniej sie czuje bedac z Wami:) i bardzo sie ciesze ze tu u nas tak fajnie:)
wikasik, dzis ogladałam w tv "kobieta na krańcu świata" , bylo o australii i tak Ci pozazdrościłam tych kangurow i misi koala:) mam rodzinke w Au ale jakos nigdy nie bylo czasu do nich poleciec...moze jak dzieci podrosna to sie uda:) a czy ja dobrze mysle ze w maju bedzie u Was jesien?
 
dzisiaj mój maż zapytał mnie czy wybrałam juz wózek i był wielce zdziwiony jak powiedziałam, ze nie :D wariat
pewnie niedługo trzeba bedzie się pomału zacząć rozglądać, bo taki wybór teraz jest, że oczopląsu można dostać, a ja mam duże wymagania :D może już kase odkładac trzeba
no ale tym razem musimy kupic tylko wózek (jakos się zużywają te wózki) i łóżeczko, bo łobuzy połamały
 
dzisiaj mój maż zapytał mnie czy wybrałam juz wózek i był wielce zdziwiony jak powiedziałam, ze nie :D wariat
pewnie niedługo trzeba bedzie się pomału zacząć rozglądać, bo taki wybór teraz jest, że oczopląsu można dostać, a ja mam duże wymagania :D może już kase odkładac trzeba
no ale tym razem musimy kupic tylko wózek (jakos się zużywają te wózki) i łóżeczko, bo łobuzy połamały
Kikolek, wózek to wózek.

Mój mąż w dzień kiedy się dowiedzieliśmy o ciąży zapytał kto będzie chrzestnymi :-D
 
kilolek, my mamy gorzej:) Mamy do wyboru trzy opcje: 1.kupic dostawkę siedzacą do naszego wozka po Stasiu, 2. kupic podwojny wozek, 3.kupic podwojna parasolke od wieku 0, przez ten wybor osiwieje:)
 
A ja się boję myśleć nawet o imionach, nie mówiąc już o innych "gadżetach".

Boję się, żeby nie zapeszyć i się za bardzo nie spieszyć.

Żeby się udało donosić tą ciążę i żeby było zdrowe...
 
reklama
hehe ante mój tez ot o pytał ale stwierdziałam,z e pomyslimy jak sie urodzi.

martaik znam ten ból. Jak się Michał urodził to mielismy podwójny wózek i wtedy byłam bardzo zadowolona z tego rozwiązania ale ponieważ Kuba jest bardzo ciężki jak na swoj wiek to szybko przestałam dawać radę go pachać. Teraz mam dostawkę (deseczkę) i jestem bardzo zadowolona ale Kuba jest już dużo starszy, 2 lata temu na pewno by mi z tego zwiał. W sumie jest już duuzy i choddzi am nawet duże odleglości ale do przedszkola mamy 3,5 km i skzoda mi go tak męczyc na piechotę 2 razy dziennie, z resztą na dostawce dużo szybciej
 
Do góry