reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
a jak wygląda ta podwójna parasola? mówicie o takim wózku jeden obok drugiego? od razu spacerówka? nie kumam jakoś
 
agasim będzie dobrze, czemu mialao by nie być.

Ja dziewczyny na mała róznice to polecam jednak podwójny, no chyba, ze macie idealnie grzeczne dzieci, które macie pewnośc nie zechcą chdzić własnymi drogami

w wózku jeden za drugim mają więcej miejsca ale ciężej sie prowadzi
 
kilolek, maclaren robi taki wozeczek ktory wygląda jak dwie składane parasolki połączone ze sobą, sa jedna obok drugiej, kłada sie na plask, wiec mozna wozic nawet noworodka, tym bardziej ze bedzie to wiosna. po zlozeniu zajmuje bardzo malo miejsca. a jesli chodzi o dostawkę to ja widzialam w internecie taki fotelki do siedzenia ktory montuje sie z boku wozka, ma jedno wlasne kolo.
 
widziałam ale strasnzie drogie są, 500zł

chicco ma łaczniki do wózków i można kupić 2 wózki i spiąć (jeden wtedy może być w wersji spacerowej a drugi głebokiej z gondolą normalnie) a w razie potrzeby można je swobodnie rozpinać
 
annte nie mialam spotkania z midfiwe takiego oko w oko tylko było powiedzmy z 10 ciezarowek i ja i ona opowiadala o ciazy i rozdala ksiegi do wypelnienia hahah
powiedziala ze jest 160 ciezarowek i ze maja tam u siebie strasznie zapchane. wiec do niej mam dopiero na wizyte 18 pazdziernika akurat bede w 12 tyg i wtedy pewnie bedzie mnie umawiala na usg no nie mam pojecia jak to bedzie.
powiedziala ze do szpitala mozna pojechac jak cos sie dzieje ale ze dziecka ratowac nie beda az do 18 tygodnia hahaha no debilizm jakis.
nie mialam jeszcze robionych zadnych badan wiec nawet nie wiem czy moja ciaza sie rozwija czy moze stanela, nie mam zadnego pojecia
no ale 18 pazdziernika pojde na spotkanie wiec pewnie sie przynajmniej dowiem co z tym skanem i pobiora wreszcie krew do badan.
 
kilolek, dostawka 500zł a parasolka 2000zl, wiec juz lepiej dostawke patrzac na finanse, ale sama nie wiem...a ten łącznik zaraz zobacze:) juz zobaczyłam:):):) no niestety one łączą tylko dwa wozki chicco wiec wyjdzie to dosc drogo, poniewaz ja mam jeden wozek jedo i jedna parasolke pierre cardin, wiec musiałabym kupic dwa wozki plus lacznik.
 
reklama
kilolek, dostawka 500zł a parasolka 2000zl, wiec juz lepiej dostawke patrzac na finanse, ale sama nie wiem...a ten łącznik zaraz zobacze:) juz zobaczyłam:):):) no niestety one łączą tylko dwa wozki chicco wiec wyjdzie to dosc drogo, poniewaz ja mam jeden wozek jedo i jedna parasolke pierre cardin, wiec musiałabym kupic dwa wozki plus lacznik.
noe niestety tak ale sam pomysł fajny.
Szkoda, ze ta dostawka nie ma daszka
 
Do góry