reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam dziewczyny:tak: Od rana mam migrene wzielam 2 Panadole(bez ciazy bralam 2 Nurofeny forte) troche mi przeszlo ale jeszcze cmi:-(
Wiki trzymaj sie:tak:
Dusia, Suzi sliczne fasolki:tak:
Wszystkie piszecie o zaparciach a ja mam odwrotnie:baffled: Niby to nie biegunka ale nieraz to jak mnie zlapie... Ostanio musialam isc do szaletu miejskiego:baffled:
Co do dolow to jako takie mnie nie lapia czasami martwie sie czy wszystko z moja fasolka dobrze:tak:Do pracy juz nie chodze, pracuje na hali przy maszynie gdzie jest przekroczenie halasu dla kobiety ciezarnej:tak:W domu bynajmniej sobie odpoczywam:-) Rano wstaje o 7 zeby wyprawic corke do przedszkola(moj m ja zawozi),a popoludniu sama po nia ide:tak:
Przepraszam ze wszystkim nie odpisalam na posty:zawstydzona/y: Musze sie troche u Was zadomowic:tak:
Milego dnia zycze:tak:
 
reklama
Dzien dobry,
U mnie dopiero 21, a ja juz po 3 godzinach drzemki. Az sie boje, co bedzie w nocy... Choc moze nie musze, bo oczy znowu mi sie kleja. Jak to dobrze, ze juro sobota!!!
 
a ja ide wreszcie do lekarza, zalozy karte i zapisze na usg :) ehh wreszcie cos sie ruszy do przodu :)
no wiesz a my się tak tu zamartwiamy:tak: dobrze że u ciebie w porządku
zuzka jak znajdziesz chwilę to wpadnij do nas
as kuruj się leż i nigdzie się nie włócz;-)
dorka28 będzie dobrze zobaczysz
dusia suzi piękne maleństwa:-)
miśkam gratuluje dobrych wieści takie nam tu potrzebne:-)
aghuska typowe objawy:-D jeżeli cię coś nie pokoi to konsultuj się z lekarzem po co się zamartwiać
na szczęście problemów z zaparciami jeszcze nie mam ale to pewnie kwestia czasu...
A ja dziś czuję się strasznie bo zaczęłam oddawać moją Amelcię do przedszkola i ona tak dziś płakała tak się przejęłam że prawie wjechałabym komuś w zderzak :confused: Kurcze tak mi przykro...
miłego dnia ciężarówki
 
Witajcie,
Stas pojechał na weekend do dziadków i już za nim tęsknie, ale trudno... przynajmniej sie wyspię a on znow wroci rozpieszczony do bolu:)
 
Udanego piatku zycze i zmykam spac. JUz prawie 23 , najwyzsza pora. Na dworze zazelo lac, nawet czasem blyska. Oby wypaalo si w nocy i bylo w dzien znosnie, bo czeka mnie toche zakupow.
 
Hej Dziewczyny :)
Dziękuję za ciepłe słowa.
Ja niestety też mam takie częste zamartwianie się-czy wszystko ok z dzidziusiem, czy objawy jakie mam są prawidłowe itp...to moje pierwsze dziecko, poza tym leżałam już tydzień w szpitalu a teraz jestem na L4 cały czas i to wszystko na raz powoduje, że czasem moja głowa zaczyna świrować:/ Muszę znaleźć sobie jakieś konstruktywne zajęcie, które zaangażuje moje myśli. No cóż-teraz czeka mnie sprawdzenie pracy mgr męża (stylistyka, błędy itp), ale jakoś zebrać się nie mogę (choć praca bardzo ciekawa muszę przyznać). Mój mózg chyba się zaprogramował ostatnio by przyswajać jakieś lekkostrawne bzdury..ech. Czas to zmienić, bo mam dość takiego nastroju. Ciąża to czas radości a nie zamartwiania się przecież! Muszę wyluzować i tyle.
Buziaczki i wszystkim miłego i spokojnego dnia życzę!
Ps-jak Wam się udało te suwaczki zamieścić? Mi ciągle wyskakuje jako błąd-już wszystkie adresy wklejałam i próbowałam na różne sposoby grr:/
 
Witam dziewczyny:-).
Dawno mnie tu nie było, a wszystko dla tego, że padł nam komputer:wściekła/y:. Na szczęście jest już ok i wreszcie mogę do Was wrócić :-).
Jestem już po wizycie lekarskiej jak radziły mi dziewczyny i na szczęście wszystko jest w porządku, więc jestem spokojniejsza o moje maleństwo.
Ok, zmykam po małą do przedszkola a później postaram się nadrobić zaległości (sporo mam do nadrobienia;-)).
Pa pa pozdrowionka dla Was wszystkich:-).
 
reklama
dorka, no to teraz sobie odpoczniesz na L-ce :-) a bolami sie nie martw, ja tez czasami cos na dole czuje , ale nie mozemy panikować , fasolki szaleją :D
martaik, no to teraz bedziecie mieli z partenrem troszke czasu dla siebie ;)) moze wyglaszcze Ci brzuszek ;) Niech dba o fasoleczke ;)
czarnula, to czekam na wiesci o małym robaczku :-)
agushka, tylko sie nie zamartwiaj , masz racje 3ba pozytywnie myslec i cieszyc sie ze swojego błogosławionego hehe stanu ;)
Tynka , no to kolejne pozytywne wiesci .. super !

a ja wrociłam z miasta do domku i zastanawiam sie co dzis zjesc na obiad ? Weny brak, najlepsza by była jakas zapiekanka:zawstydzona/y: i fryty ale nie ! musze wszamac cos zdrowego :-D
 
Do góry