reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

kingutek ja mam wlasnie ten co pisze na nim nowa receptura..
podaje jedna mala miareczke na 90ml tak jak pisze.
a moze i masz racje z tym trawieniem.. bo teraz nic sie nie ulewa... a wczesniej lało sie z niej jak z fontanny i kupy były co 2-3dni
 
reklama
u nas wlasnie tez byly raz na 2-3 dni z wielkim trudem a teraz to zawsze jedna dziennie jest i to spora czasami i więcej ale zauważylam ze jak wiecej zje to wtedy mamy dwie wcześniej też się lao jak z fontanny przebieranko to bylo z 10 razy dziennie i cay czas pelna pralka a teraz nic a na jakim mleku teraz jesteś dalej pepti bo my mamy nutramigen i u nasz nutriton w takiej malej dawce nie pomagal i dodaje więcej bo to mleko to jak woda jest
 
Dzień dobry dziewczyny :-)Dzis jestem w miarę wyspana a budziłam sie jak zawsze do małego i nie wiem od czego to zalezy to nie wyspanie czasami (kryzys) Ja już rano byłam w sklepie na piechotkę z małym i wcinam teraz pączki ,chciałam przytyć ;-)Ale widzę że idzie mi w brzuch a nie tyłeczek chyba za dużo słodkiego wtryniam co dzień do kawusi:-)Mały leży w bujaczku i puszcza bąki co chwila.
Dziewczyny powiedzcie mi kiedy są te skoki rozwojowe??Bo ja nie zauważyłam nic u Adasia a i jeszcze jedno pytanie do kiedy wit D i K podawać bo wiem że jedną podawać trzeba było do ukończenia 2 miesięcy (tylko nie mam pewności którą) a D chyba do 3 ???
I zapomiała bym i o to się zapytać czy nosicie swoje dzieciaczki na rękach na dworze??Bo ja zawsze w wózku wożę jak coś bo boję się że go przewieje...
Pieszczoszka Bedzie dobrze głowa do góry odrzuć od siebie czarne mysli
 
Ostatnia edycja:
ja czasami biore na rece jak nie spi i piszczy
Dziewczyny karmiace mm jak wygladaja teraz kupy Waszych dzieci?bo u nas juz nie sa grudkowane tylko geste bez grudek raz dziennie - koloru zoltego, daje mu pic wode ale kupy dalej geste - kurde nie wiem czy to normalne :)
 
Witam,
kasiula wit.K do ukonczenia 3 miesiaca,a D to chyba jak lekarz zaleci:tak:Mi na dworzu zdarzylo sie wziasc malego ale tylko do karmienia,bo tak to spi:tak:ale w gondoli jak jest upal lezy bez czapeczki:tak:
pieszczoszka mysl pozytywnie:tak:bedzie dobrze:tak:
dusia milego wypoczynku:tak:
zanetaa ja tez nie bardzo lubie sprzatac:baffled:,ale lubie jak jest porzadek:-DStaram sie co drugi dzien odkurzac i scierac kurze(mam ciemne meble):tak:
katasza ja tez nie lubie siedziec w domu jak jest tak ladnie na dworze:tak:
joasia u nas tak samo z jedzeniem od wczoraj:tak:W nocy maly je co 3-4 godziny ale w dzien wlasnie co 2:baffled:Zawsze po nocy mialam pelne piersi a teraz mam dwa flaczki:baffled: mam otwarte opakowanie mm wiec mu bede dawac raz lub dwa razy dziennie:tak:
Rozmawialam wczoraj z moja siostra(mieszka w Irlandii) jej synek za 2 dni konczy miesiac,jak sie urodzil wazyl 3100g,a w poniedzialek wazyl 4700g:szok:niezle co:tak:Franek tez niezle pakuje ale on kg na miesiac:tak:smieje sie ze on nie rosnie w zdluz tylko w szez:-D:-D:-D
Maly wlasnie kima na brzuszku,jakos na pleckach nie mogl zasnac:tak: Jak sie obudzi to musze isc po recepte na wit.D:tak:
Milego dnia
 
ja swoja nosze jak jest wiaterek to ma albo czapke albo opaske
np.wczoraj miala body na krotki rekaw i skarpatki i opaske i była na recach kurcze a jak wy dziewczyny robicie i jak malenstwa ubieracie bo ja widze ze z nas 3 ( bratowe 2 urodziły prawie tak samo jak ja)to tylko ja na krótki rekaw ubieram moze przesadzam ale jest tak goraco ze szok i jeszcze w tej gondoli to jak w namiocie

a tak wogole to dzien dobry
mykam bo mała wzywa
 
Hej:-)
Wrocilysmy ze spacerku malutka pojadla i usnela zobaczymy na jak dlugo.Pogoda i unas sliczna,pozniej jeszcze raz wyjdziemy.Jakas nietomna znow jestem do tego glowa mi peka:-(

Pieszczoszka-bedzie dobrze:tak:nie mysl o takich rzeczach tylko pozytywnie.

Elcia-na takie upaly krotki rekaw oczywiscie:tak:

Dusia-milego pobytu:-)

Mykam przyszykowac cos na obiadek.
Milego dnia:-)
 
elcia ja jak jest upal ubieram pampersa i rampersa:tak:Staram sie nie przegrzewac:tak:juz pisalam jak lezy w gondoli to bez czapki,a jak biore na rece to czapeczke nakladam ale nie zawiazuje np.:tak:
 
reklama
Ja właśnie jak leży w gondoli to oczywiście bez czapeczki i w bodach z krótkim rękawem a w te upały co były po 35 stopni to w samym pampersie był nie ma co przegrzewać też dzieciaczka bo nam jest gorąco to i mu musi też być gorąco tym bardziej w gondoli .. To i ja dziś wezmę na ręce na dworze małego tylko własnie ubiorę mu czapeczkę cieniutką
Dorka widzę że jesteś z Tczewa mam tam znajomą ale nie utrzymuję teraz za bardzo kontaktu...;-)
Czarnula to w końcu w UK ładna pogoda bo słyszałam od mojej szwagierki że nie za bardzo pogoda była.. A pisałyście coś o paszportach ona też wybiera się do Polski i właśnie dzis przyszedł jej paszport dla małej tylko nie wiem ile czekała bo nie pytałam
 
Ostatnia edycja:
Do góry