reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

ja jakies badania bede miala dopiero w 8 tyg jak pojde do lekarza. ona pobierze krew i wysle do laboratorium a reszte badan dopiero w 12 tyg jak pojde na usg
 
reklama
Ile razy bete robiłaś? ja robilam 3 i zastanawiam się czy jeszcze robić?????
1) 220
2) 2510
3) 5000

Suzi1,
robilam 2 razy (na wiecej nie mam skierowania, chociaz moze w przyszlym tygodniu znowu pojde wyprosic :)
u mnie bylo:
4 tydz 3 dzien: 195, progesteron 58
4 tydz 6 dzien: 619, progesteron 116

po jakim czasie powtarzalas bete? nie sam wynik jest wazny, wazny jest jej przyrost

Suzi1, strasznie duza masz ta bete :) napisz po jakim czasie mialas przyrosty, bo moze jest tam wiecej jak jeden dzidzius :) i napisz w jakich tygodniach/dniach robilas to sobie porownam do mojej :-p
 
Suzi, piękna beta:)
Wiola, obawiam się ze jak pojdziesz do lekarza w 5tc do dowiesz sie tyle co ja, czyli ze jest pęcherzyk. Mnie to jakos nie zadawala.
Kleopatra, witamy:)
Fajnie, ze jest nas z kazdym dniem wiecej i wiecej:) W końcu maj to cudowny czas na narodziny dziecka:)
 
czarnula nie no tam tez jak cos sie dzieje to robia wiecej...
a no i jedno jedynie badanie ginekologiczne jakie mialam to na porodowce :-)
suzi tak jedno :-)

martaik mam tak ustalona wizyte ze wzgledu na to ze ustalona jest juz od miesiaca... mialam zrobic sobie badania zeby sie dowiedziec zcemu nie udaje nam sie tak dlugo zachodzic w ciaze...wiec jak powie mi ze jest pecherzyk to bede spokojniejsza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry