reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Suzi, ja bardzo chetnie, tylko nie wiem skąd jesteś:) ja z Poznania:):):)
Klepsydra, wykorzystuj męża ile się da:):):) należy się Tobie:)
Jeśli chodzi o usg to moim zdaniem jest tak, ze jedno to to co juz sie u naszych Maluszków wytworzyło a drugie to to co mozna juz zobaczyc.
Czy ktos moze mi wytłumaczyc, dlaczego dla 10-miesiecznego dziecka kable podłączone do prądu są cool a te odłączone nie interesują zupelnie? moje dziecko zjada wszystkie znalezieone kable, ale tylko te pod napieciem, jak mu dałam kabelek odłaczony to mu sie nie podobał:) i tu teoria "oszczędzać się" zostaje obalona, wciaz za nim biega aby sie nie zaswiecil:)
Jeśli chodzi o to czego nie jesc to najwazniejsze: surowe ryby, surowe mięso, slodycze w wiekszych ilościach, cukierki z alkoholem, ograniczyć sery pleśniowe, pozniej gdy już dziecko odzywiane jest przez lozysko, około 25tc. lepiej unikac rzeczy szczegolnie pikantnych poniewaz dzieci tego nie lubią.
 
Jeszcze 5 min i fryteczki będą gotowe:) ale narobiłyście mi ochoty z tym majonezem :zawstydzona/y: o matko!!!
A przy jakiej becie są bliźniaki?

Ja jestem ze śląska Bytom/Sosnowiec:tak:
 
suzi oj ty nie dobra... sama zjadlas a do mnie DHL nie wyslalas
{}{}{}{||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Poroszę bardzo:) dla Was wszystkich, tylko są karbowane :tak:
 
reklama
Na chwile sie ruszyc a tu tyle napisane :-o

Bylam dzis z Mackiem na kontroli u alergologa ale na szczescie OK
Ja przy Ani mialam robione tez tylko jedno usg na 25 tc. Z chlopakami po 2 12 i 20 tydzin

Watrobki w duzej ilosci jesc nie wolno bo to witamina A.

Suzi
sliczny suwaczek :tak:
Martaik szkoda ze nie udalo sie nic zobaczyc ale 5 tydzien to faktycznie wczesnie
Witam nowe majowe mamusie!!!

Piszecie o becie i innych badaniach a ja w tym zupelnie zielona...standardowo krew mocz i cisnienie oraz waga
 
Do góry