reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Suzi, piękna beta:)
Wiola, obawiam się ze jak pojdziesz do lekarza w 5tc do dowiesz sie tyle co ja, czyli ze jest pęcherzyk. Mnie to jakos nie zadawala.
Kleopatra, witamy:)
Fajnie, ze jest nas z kazdym dniem wiecej i wiecej:) W końcu maj to cudowny czas na narodziny dziecka:)
Martaik a jaki miałaś pęcherzyk? Jakiej wielkosci?
 
reklama
Kobitki, wy takie macie tempo, ja musze zmykac ugotowac jakis obiadek, postaram sie zagadlac bo inaczej mysle ze nie dam rady nadrobic :-)

moze zrobimy jakas liste czego nie mozemy jesc?
wiem, ze wiele mozna wyczytac w internecie, ale to bedzie moje pierwsze dziecko wiec troche zielona jestem w temacie
 
wzorowy przyrost :) gratulacje

mowia, ze przy becie powyzej 10 000 (wiec u Ciebie okolo 5t 5d) i po 25 dniach od zaplodnienia powinno byc juz widac serduszko :)
WIesz co ja jakoś średnio w to wierzę, bo też mowią że przy becie większej niż 1000 widać pęcherzyk. Ja przy becie 2500 nie miałam widocznego...dopiero po 2 dniach się ujawnil:tak:
 
czarnula zgadzam sie ze masakra,jedynym badaniem jekie mi robili to bylo obmacanie brzucha, zwarzenie , krew i mocz do kontroli ... no ale cos za cos znieczulenie jest w standardzie
 
czarnula zgadzam sie ze masakra,jedynym badaniem jekie mi robili to bylo obmacanie brzucha, zwarzenie , krew i mocz do kontroli ... no ale cos za cos znieczulenie jest w standardzie

o tak znieczulenia to maja od koloru do wyboru
mialam wszystkie przy pierwszym porodzie
a teraz planuje rodzic na kolanach a nie lezec wiec pewnie obedzie sie bez znieczulen
 
reklama
Do góry