reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
WITAM
chetnie sie do was przylacze jak moge?
test zrobilam w piatek i sa II kechy. wizyte mam na 13 wrzesnia.
staralismy sie o dzidzi11 cykli
to moja druga ciaza .
 
Wiolka, Witamy Cię serdecznie i gratulujemy:)
Karolcia, ja także mam wielki brzuchol. Gołym okiem tego nie zauważyłam ale w moich spodniach jest mi niewygodnie. To wszystko za sprawą rosnącej macicy. Ja mam kilka par ciążówek sprzed roku i niebawem zaczne w nich chodzić. Grunt to wygoda i nieuciskanie Fasolki:) W ciąży ze Stasiem wskoczyłam w ciążówki w 10tc., choć do samego końca brzuszek miałam malutki, ale ta macica...
 
martaik ja tez mam wielki brzuch ale za sprawa poprzedniej ciazy w ktorej poszlam 20kg do przodu i nie udalo mi sie stracic tych kilogramow. w tej ciazy mam zamiar pilnowac sie z jedzeniem .ja w pierwszej ciazy zaczelam ubierac ciazowe okolo 20 tyg a teraz na scislosc juz bym mogla w nich chodzic...
a macie tak ze juz wam sie niewygodnie spac w jakiesc pozycji? ja nie moge spac na prawym boku bo czuje sie tak jakbym spala na czyms twardym
 
Ostatnio cierpię na bezsenność, po pierwsze dlatego ze ciaza to dla mnie czas gdy w kazdej pozycji niewygodnie, ale na szczescie na poczatku poptrzedniej ciąży kupiłam rogala do spania i karmienia i zamierzam zaczac go znow uzywać, po drugie dlatego, że po glowie w nocy przebiega mi milion mysli, ktore nie daja spac, wyspie sie chyba dopiero po 12tc gdy bede pewniejsza, a po trzecie Stas zaczal wymuszac spanie z nami w lozku i od dwoch dni cale noce wyje, ale jestem twarda:) ma w koncu swoj pokoj, swoje lozeczko i mame na łączu elektronicznej niani:) oby dotarlo do niego ze w ten sposob nic nie wywalczy, poniewaz jestem juz wykonczona. Do tej pory, przez cale 9,5 miesiąca pieknie spał, a teraz mu sie odmieniło, ale moze takze dlatego ze ma katar i zabkuje:(
 
Dziewczyny, wiec i ja sie dopisuje. Termin wyliczony z kalkulatora na 10 maj 2012, ale pewnie bedzie pozniej bo przy moich cyklach 28 dniowych owulacje mialam zazwyczaj w 17 dniu cyklu. Teraz czekam na 1 wizyte na 23 wrzesnia. jestem po 1 poronieniu w 10 tygodniu. Poki co 9 testow pozytywnych (wyszly juz na 2 dni przed spodziewanym okresem). Beta zrobiona, powtorzona i ladnie przyrasta a progesteron takze bardzo ladny, wiec mam nadzieje, ze teraz bedzie wszystko dobrze.
Do tego mecza mnie nudnosci i zgaga i strasznie bola sutki ale co tam, wazne aby wszystko bylo dobrze.
Musze was troche podczytac :)
 
Kochane, dopiero teraz odkryłam ten wątek :). Gratuluje majówkom :) sama jestem nią ale z 2006 roku :). teraz teoretycznie termin wypada mi na 30 kwietnia :p ale wiecie że to nigdy nic nie wiadomo, więc i majówkowe z chęcią będę odwiedzać. Pozdrawiam gorąco
Witam i zaglądaj jak najczęściej:)

mi tez z moich obliczen prywatnych wychodzi ze jestem w 4-5 tyg.
Wiesz że z suwaczków mamy ten sam czas ciąży :-D Kiedy miałaś ostatnią OM?
A ja właśnie wstalam:) troszke oko mi się zamknęło przy tv:zawstydzona/y: i dzis bardzo swędza mnie (.)(.)
 
reklama
Do góry