reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Klepsydra 9 testow to ladnie zaszalalalas :)
ja zrobilam 3 - jeden wyszedl na samym poczatku ze nie jestem w ciazy a 2 po tygodniu ze jestem hehe
 
reklama
a myslalam ze tylko ja tak mam z tym spaniem,
martaik badz twarda napewno` jeszcze kilka dni i malu oswoi sie z nowa sytuacja... ale faktycznie jeak maly jest chory to ten placz moze tez z tego wynikac ze zle sie czuje
 
Klepsydra 9 testow to ladnie zaszalalalas :)
ja zrobilam 3 - jeden wyszedl na samym poczatku ze nie jestem w ciazy a 2 po tygodniu ze jestem hehe

no zaszalalam, codziennie robilam po jednym, raz nawet sie strachu najadlam bo kreska zbladla, no ale pozniej beta ladnie przyrosla (o 200% w ciagu 3 dni) wiec juz sie troche uspokoilam, teraz tylko to czekanie na 1 wizyte, a to jeszcze dwa tygodnie :(
 
klepsydra gratuluje i chetnie podenerwuje sie razem z toba ..ja pierwsza wizyte mam za tydzien

czarnula jak wpisalam swoje dane na tej stronie to wyszlo ze jestem w 4 tyg i w sumie by sie wszystko zgadzalo
 
Co do testów to ja robiłam 5 :-Dale to dlatego ze kupowalam owulacyjne i dostalam 5 ciążowych:-D W sumie to bolalo mnie gardlo i chciałam wziąć gipex no i stąd pomysl z testem:tak:a tu pyk i II kreseczki :szok: W jakim ja szoku bylam:eek:
 
no zaszalalam, codziennie robilam po jednym, raz nawet sie strachu najadlam bo kreska zbladla, no ale pozniej beta ladnie przyrosla (o 200% w ciagu 3 dni) wiec juz sie troche uspokoilam, teraz tylko to czekanie na 1 wizyte, a to jeszcze dwa tygodnie :(
Ile razy bete robiłaś? ja robilam 3 i zastanawiam się czy jeszcze robić?????
1) 220
2) 2510
3) 5000
 
u mnie pierwsza wypadnie w 7 tygodniu 3 dniu, na wczesniej nie chciala mnie lekarka wpisac bo mowila, ze i tak nic nie bedzie widac no i w sumie ma kobieta racje, ja jestem z Belgii, wiec tutaj tez maja jakies zasady, np na bete trzeba miec skierowanie, i nie ma ze prywatny lab czy panstwowy, po 1 poronieniu nie ma ze jakies nadzwyczajne srodki, mi sie moja bete udalo zrobic bo mam super lekarza rodzinnego i tylko dlatego dostalam skierowanie, chyba facet dal mi to w ramach kuracji uspokajajacej, bo widzial jak sie boje i denerwuje i dzieki temu jestem spokojniejsza
 
reklama
ja czekalam na miesiaczke a ona durna nie przychodzila
az sie wkurzylam i zrobilam test 1 i wyszlo ze nie jestem, wiec luzik
dalej czekam na okres a jego jak nie bylo tak nie ma, potrafilam miesiaczki dostawac nawet po 30-40 dniach wiec mysle luzik
zrobilam 2 test i wyszla kreska ale jakas taka niewyrazna wiec za kilka dni zrobilam 3 i pojawila sie ladna krecha :)
 
Do góry