reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

polecam:) smaczne:) zdrowe i działają:)
dziewczyny, jak to jest z tym usg genetycznym, poniewaz ja zapomniałam zapytac gina a wizyta dopiero za 2 tyg. czy kazda z nas je wykonuje, czy tylko po skonczeniu 35 lat? w ktorym tygodniu jest ono wykonywane?
 
reklama
No własnie też jestem ciekawa jak to jest z tymi prenatalnymi??? Kiedy sie je robi?
Martuś to Ty pod serduszkiem też nosisz już Płód ;-)
 
suzi, ja dzis jeszcze zarodek, jutro bedzie powazny płód:):):) i co najwaniejsze:) Twoje Maleństwo juz odczuwa Twoje nastroje, tak wiec mysl pozytywnie i czesto się usmiechaj:)
zagadka, gratuluję pikającego serduszka:) bardzo sie cieszę:) kazde dobre wiesci nastawiaja mnie bardzo pozytywnie:) jesli czujesz niedosyt to bardzo dobrze ze zapisałaś sie jeszcze do innego lekarza, nasz spokoj jest teraz bezcenny:)
 
Zagadka kochana to piękne wieści :tak: Serduszko jest i tc tez odpowiedni do wieku ciąży :tak: ale tak jak Martusia napisała jeśli czujesz niedosyt to idź do tego lekarza i on rozwiej Twoje wątpliwości ;-)
Jak pięknie czyta się takie nowiny :-D
Teraz czekamy na wieści od Asika :-)
 
Martuś a czujesz powiększona macice w dole brzucha?:confused: Ja np jak stoję i dotknę całą ręką nisko brzuch to czuję taką "piłeczkę":tak:
 
Suzi, ja mam za duzo tłuszczyku:) ale czuję jak mi się tam wszystko rozciąga, czasami az w nocy spac nie moge, ze stasiem miałam tak samo:)
 
Kurcze bo wlaśnie pisałyście o kłuciach...a ja chyba tego nie mam...alebo nie wiem że to to :zawstydzona/y:Czasami boli mnie po bokach ale nie jakoś bardzo mocno :baffled: No i zaczynam się wkręcać;/
Jeszcze 2 tyg i bedzie II trymestr
 
SUZI - ja za pierwszym razem nie czułam nic. gdyby nie wymioty i brak @, to nie wiedziałabym, że jestem w ciąży. Martwienie się nie pomaga;p

ZAGADKA - lekarza trzeba pytać jeśli się chce wiedzieć:) nie każdego, ale jak nie chcą nic mówić, to trzeba ich pociągnąć za języki. wizyta u innego gina też jest b. dobra - uspokoi Cię:)
 
Suzi, to wlasnie pobolewa tak po bokach i nie jakos mocno:) a poza tym kazda ciaza jest inna:) poza tym czujesz swoja macice a to najlepszy dowod ze jest ok:) dostaniesz kopniaczka w dupcie jak bedziesz panikowała bez powodu:) Przypominam ze Dzidzia czuje ze Mama sie zamartwia, a chyba nie chcesz aby Maleństwo się smuciło:)
 
reklama
Suzi, to wlasnie pobolewa tak po bokach i nie jakos mocno:) a poza tym kazda ciaza jest inna:) poza tym czujesz swoja macice a to najlepszy dowod ze jest ok:) dostaniesz kopniaczka w dupcie jak bedziesz panikowała bez powodu:) Przypominam ze Dzidzia czuje ze Mama sie zamartwia, a chyba nie chcesz aby Maleństwo się smuciło:)

Ojjj nieeeee :no:
Od teraz siedzę z bananem na twarzy :blink:
 
Do góry