reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Cześć Dziewczynki :D
Ja mam dziś teoretycznie wolny dzień, jadę tylko na wywiadówkę. Nie ukrywam, że wolałabym siedzieć w domu i odpoczywać, ale z drugiej strony skoro dobrze się czuję i nic mi zbytnio nie dolega, czemu mam iść na L4. Oczywiście jeśli lekarz tak zadecyduje to nawet nie mrugnę okiem, ale jak na razie, ze względu na umowę na czas określony i niewiadomą co do jej przedłużenia to wolę pracować i pokazać się górze z jak najlepszej strony. Poza tym pracuje tylko 3 dni w tygodniu, prowadzę też własną firmę.
U mnie brzuszek już widać, i nijak nie da się już go ukryć, co prawda rano jest zawsze mniejszy ale tylko przez chwilę, bo po śniadaniu powiększa się:-). Nie mam problemów z jedzeniem, na co mam ochotę to jem. Dziś np. świeży chlebek z masełkiem, żółtym serem i pomidorkiem. Na obiad pieczarkowa, ale już mnie tak do niej nie ciągnie:-)
No nic, trzeba się szykować do pracy i spotkanie z rodzicami :-)
Postaram się później zajrzeć.
Pozdrowienia i miłego popołudnia !!!:-D

mi jakos chyba brzuch się zmniejszył, dalej mam mdłości i czasami wymiotuje ale brzuch jakby już nie rosnie
 
Ostatnia edycja:
suzi na pewno wieczorkiem dam znać :)
ja ostatnio tez odczuwam mdłosci na pograniczu boegnięcia to toalety, sa dosc intensywne. ja dzis procz bułki nei zjadłam nic . Meczy mnie to.A stosujesz cos na mdłsci ? Mi pomaga wmairę sok pomaranczowy - piję go w duzych ilosciach.
 
Też mam takie wrazenei ze brzuch zostaje.. Ogolnie czuje sie "duża" ze jakos sie zrobilam szersza i w biodrach i w pasie. Niby waga nie rusza w góre.
na tym etapie brzuszek moze sie pokazac ale chyba w przypadku bliźnaków ;-).
 
Mdlosci czasami mam, ale b.delikatne. Po prostu czasami jak mnie pociagnie to nic zrobic nie moge;/ no i pierwszy raz przytrafil mi sie pawik mały:zawstydzona/y: Okropne to bylo :dry:
Teraz zjadlam obiadek i jest mi lepiej :blink:
 
ok juz się ogarniam;-)

Czy to możliwe zeby w 9tc pokazał sie brzuszek ?
Tak możłiwe .
Jak w 8 tc a brzuch taki jak z Kubusiem w 12 :szok::-D:-D:-D

Ja jak się nażrem za bardzo to i bez ciąży mi wyskakiwał :) ale teraz na jedzenie nie mogę patrzeć ;/ zjadlam rano dwie kanapki i nadal je czuje w gardle ;( więc chudne tylko brzuch zostaje
Ja jem wszystko i w każdych ilościach ,bo jak nie jem to mnie muli. :baffled::baffled::baffled::-D:-D:-D
Waga na razie w miejscu stoi to jeszcze źle nie jest.:sorry2::sorry2::sorry2:
 
a ja własnie dostałam wiadomosc ze szkoly na meila ze w szkole panuje epidemia wszy :) i zeby sprawdzac wlosy dla dzieci
czy miałyscie kiedys problemy z tym u swoich dzieci jak poszły do przedszkola lub szkoły?
 
reklama
Do góry