reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Suzi, a czy Ty wiesz Kochanie ze koniec 10 tygodnia ciąży to czas kiedy zarodek staje się Płodem:) a ryzyko jego uszkodzenia znacznie spada?:):):):)
 
reklama
Suzi, a czy Ty wiesz Kochanie ze koniec 10 tygodnia ciąży to czas kiedy zarodek staje się Płodem:) a ryzyko jego uszkodzenia znacznie spada?:):):):)
NO jest to troszke pocieszające, ale chyba uspokoję się jak zobacze zdrowego dzidzolka na usg;-) Wiesz jak to jest:)
ja jej nie jem w sesie tubkami...tylko jej smak mi pomaga.chyba sie przerzuce na gumy jak tak straszycie.
No własnie mialam Ci to zaproponować:)
 
kilolek no pewnie:tak::tak:
as będzie dobrze trzymam kciuki:tak:
zobaczycie niedługo będziemy ściskać nasze babolki;-)
ale mnie dziś dosłownie łeb na.....la:baffled: sorki ale nie mam na to słow i co jakieś 3 godz robię się głodna i jak tylko zjem, za chwilę okropnie mi niedobrze buuuu
 
karis, bol głowy w ciazy jest uciazliwy ale to dobry znak:) na bol glowy mozesz jesc banany, poniewaz zawieraja jakis skladnik ktory dziala przeciwbolowo a nie jest szkodliwy:) Ja się ratuje bananami:)
as, trzymam kciuki ze wszystkich sil, jestem pewna ze wieczorem przekazesz nam dobre wiesci, czekam:):):)
suse, gumy są ok:)
suzi, wiem, wiem, mam to samo, ale jestem pewna że Twój Płodzik miewa się świetnie i tylko czeka na maj, aby przytulić się do Mamuni:)
 
reklama
Witam
Jestem pow wizycie lekarskiej, ale mam mieszane wyniki.
Zrobił mi usg , bez wydruku, powiedział tylko ,że 9 tc i,że serce bije.
Gdy pokazałam swoje uczulenie, stwierdził,że samo zniknie, (dermatolog przepisał mi maść).
Gdy poinformowałam,że miałam problem z hiper prolaktyną - stwierdził,że każdy ma,nie zobaczył podstawowych badań ( tsh itp.) Zalecił badania ogólne i wizytę u endokrynologa. by stwierdził co z moją tarczycą.
Czuję pewien niedosyt. Na wtorek zapisałam się do endykrynologa - ginekologa- dla spokojności.

Czytałam opinie że lekarz jest konkretny, jak jest wszystko ok nie rozwodzi się za mocno.Wsześniej miałam problemy z tarczycą (1 z lek stwierdził nieujawnioną niedoczynność tarczycy, inny nie, hormony w normie tylko guzy na szyi) no i hiperprolaktyna, na którą dostałam Dostinex- po zajściu w ciąże kazano mi go odstawić

Niby dobrze. ale spokoju wewnętrznego brak. Sama nie wiem ,czy jestem przewrażliwiona, może
 
Do góry