reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Hej :)
Mój lekarz już przy 1 wizycie sam zaproponował mi L4- a że miałam kilka spraw do zakończenia z pracy i nie chciałam tak bardzo przeginać- poszłam na L4 po drugiej wizycie :)
Ale myślę ze tak jest w prywatnych gabinetach bo zapewne w państwowych nie jest tak łatwo o zwolnienie.
Choć oczywiście zdarzają się wyjątki.
 
reklama
Witam się wtorkowo.
Dopiero do domu wróciłam...
Witam nowe mamuśki.

W ciązy z Kubusiem przeleżałam 25 tygodni.L-4 miałam od pierwszej wizyty i normalnej ginekolog z ośrodka zdrowia.

Teraz na dzień dobry lekarz mnie zapytał czy nie chcę odpocząć od pracy ,bo ryzyko jest duże...

Tak jak widać wszystko zależy od lekarza i toku przebiegającej ciąży...:tak::tak:

A ja od wczoraj ZDYCHAM.
Mam mega katar i chyba dopadło mnie zapalenie zatok :baffled::baffled:
Ratuję się czym mam,ale z tego co czuję to najbardziej działa miód malinowy ,bo gardło już nie boli :tak::tak:
miłego dnia babencje :-):-)
 
Witam:)
Macie moze jakis sposob na zabicie slono kwasnego smaku w ustach ktory mnie meczy od kilku tygodni?Zaczelam juz nawet jesc paste do zebow ale to tylko na chwile pomaga:)Przez ten smak ciagle mnie mdli,przestaje tylko jak cos jem.Jak tak dalej pojdzie to do konca ciazy bede wielorybem.Na razie nie przytylam ani deka chociaz biust urosl chyba ze 2 rozmiary.Ciaze zaczelam z 55kg i jestem w 11 tygodniu.Brzuch juz zaczyna przypominac kuleczke chociaz rano sie troche wciaga.W czwartek mam wizyte na ktorej mam nadzieje uslyszec stukot malego serducha.
 
Witajcie Babencje :-D
Właśnie odprawilam meza do pracy i teraz blogie lenistwo:tak:
Myślę że L4 to sprawa każdej z nas i lekarza, oczywiscie duze znaczenie ma czy poprzednie ciaze przebiegaly prawidlowo itp... ja na L4 jestem o 4 tc i lekarz nawet nie chcial slyszec o pracy;-)

Witam nowe mamusie:-)
Buziam Was
 
Cześć Dziewczynki :D
Ja mam dziś teoretycznie wolny dzień, jadę tylko na wywiadówkę. Nie ukrywam, że wolałabym siedzieć w domu i odpoczywać, ale z drugiej strony skoro dobrze się czuję i nic mi zbytnio nie dolega, czemu mam iść na L4. Oczywiście jeśli lekarz tak zadecyduje to nawet nie mrugnę okiem, ale jak na razie, ze względu na umowę na czas określony i niewiadomą co do jej przedłużenia to wolę pracować i pokazać się górze z jak najlepszej strony. Poza tym pracuje tylko 3 dni w tygodniu, prowadzę też własną firmę.
U mnie brzuszek już widać, i nijak nie da się już go ukryć, co prawda rano jest zawsze mniejszy ale tylko przez chwilę, bo po śniadaniu powiększa się:-). Nie mam problemów z jedzeniem, na co mam ochotę to jem. Dziś np. świeży chlebek z masełkiem, żółtym serem i pomidorkiem. Na obiad pieczarkowa, ale już mnie tak do niej nie ciągnie:-)
No nic, trzeba się szykować do pracy i spotkanie z rodzicami :-)
Postaram się później zajrzeć.
Pozdrowienia i miłego popołudnia !!!:-D
 
reklama
Kurcze to ja musiała trafiać na samych lekarzy, którzy nie chcieli dać zwolnienia. Ale może dlatego, że niby żadnych komplikacji nie miałam. Skurcze od połowy ciąży i co kilka h nospa. Ale i tak byłam na L4 bo non stop miałam infekcje gardła a skończyło się zapaleniem krtani więc mój małżon szczęśliwy był bo mówić nie mogłam ;/
 
Do góry