reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Ale straszycie to może i prawda ale aga dołóż proporcjonalnie 30 dekagramów i tak będzie OK.No u Oleny .Ja pierwszego urodziłam 4150 drugi miał 3900 więc nie wiem jak to jest do końca
jak bym wiedziala ze urodze tak jak corke w 1,5h to moze byc i 5kg i ze bede sie super czula , to zniose to:D
A mam pytanko powiedzcie mi czy to normalne ze lezac caly dzien moj brzuch sie stawia??
 
No i ja już po wizycie. Z małym wszystko ok. Ktg wyszło bez rewelacji ale w normie. Innych badań nie miałam robionych, bo bez sensu. Dostałam skierowanie do szpitala na jutro. Rozpoznanie obrzęki, nadciśnienie, białkomocz i zbyt duży przyrost wagi w krótkim czasie (5 kg w 3 tyg). Tak więc coś się dzieje i będą szukać co.
 
aga nie wiem, bo corki terminu porodu miala kilka bo nie miala @ kilka miesiecy i nagle w ciaze zaszla wiec nie wiedzieli jak liczyc (jakies tam 3 terminy miala), syna przenosila chyba tydzien. Ale corke rodzila bardzo dlugo, porod kleszczowy, koszmar a syna wyplula ;) wiec drugie podobno latwiej i tym trzeba sie pocieszac:-)

paulinka wspolczuje..
 
reklama
No hej Dziewczyny :)

Chyba dziś przegięłam z chodzeniem... od 11 godziny w ciągłym ruchu... Teraz mnie przy zmianach pozycji łapią skurcze :/
Ale to ostatni taki dzień latania... Odwołałam sobie większość korków, mam tylko te co będą się odbywały u mnie. Jutro mam egzamin z bioetyki więc odpada mi jeden dzień na uczelni już.
Przyszedł czas na LENIUCHOWANIE bo w czerwcu nie będzie na to czasu:p

Odnośnie wagi mojej przy porodzie to urodziłam się w terminie i ważyłam 1,900 mój brat tez terminowy ale on ważył 3200. Mój Sepcio też duży nie był bo 3300. Więc liczę że Babol wyskoczy mi taki do 3500 i terminowo... (bo jak na razie patrze na swój organizm to mi się przyspieszy chyba o jakis czas)

&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Za Wszystkie Majówki :***************** buziolem oczywiście
 
Do góry