reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
majorka - szacun dla mamy! Moja teściowa też mikro kobietka, a M. miał 4kg, jego 5lat młodsza siostra 4,5kg i oboje sn urodzeni.

she - zdrówka! Na ból gardła w ciąży z Lenką ssałam tabletki isla.

Ollena - moja siostra była mniejsza ode mnei mimo, że po terminie. Maciek teraz też planowo ma być mniejszy od Lenki, więc Twoja teoria się nie sprawdza..na szczęście:-D

Olisiaa - ojjj doskonale Cię rozumiem, mnie jak wjechała na salę porodową położna ze stoliczkiem i wszystkimi skalpelami i nożycami świata to chciałam uciekać:-D


Moja pchła na jakimś dodatkowym doładowaniu dzisiaj jedzie, nie spała po południu, teraz wykąpana i nadal spać nie chce. Właśnie się wspina po piłce z tyłu by mi na plecy wejść:baffled:
U mnie mini fragmenty czopa znów się pojawiły, więc ustaliłam z M. że dzwonię po moją mamę niech już jutro do nas przyjedzie (100km ma), będę spokojniejsza, że w razie gdyby się akcja rozpoczęła to Lenka ma opiekę.
 
ja na szczęscie również nie czuję zupełnie cięcia po cc i nie czułam go od piątej doby po porodzie, kiedy na 6 dobe wychodziłam do domu to czulam sie jak nowonarodzona:)
 
Ale straszycie to może i prawda ale aga dołóż proporcjonalnie 30 dekagramów i tak będzie OK.No u Oleny .Ja pierwszego urodziłam 4150 drugi miał 3900 więc nie wiem jak to jest do końca
 
reklama
To teraz mam urodzic 5kg synka??
Spokojnie, aż tak źle nie będzie;-)

Laski koniec straszenia, bo nam Majówki z nerwów zaczną się rozpakowywać przed czasem.
Każdy ma inny próg bólu, każdy poród jest inny więc ile porodów tyle historii.
Z CC jest tak samo - znam marudnice i znam takie, co mogłyby mieć CC codziennie, bo czuły się super a bliznę maja jakby je ktoś paznokciem zarysował.
Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu:tak:
 
Do góry