reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

kilolek - o ciuchach dla mnie to ja nie myslę nawet, bo w tym w czym pójdę w tym wyjdę;))) mam 2 pary spodni ciążowych i jedną spódnice, która z racji obrzeków nóg odpada, bo sie boje, że mnie greenpeace dopadnie i potraktuje jak zagrożony gatunek słonia:) w torbie mam spakowana bluzkę do karmienia z mothercare by lumpex a na dół portki, w których przyszłam i tyle - minuta do auta, 4 minuty samochodem i pół godziny po schodach na 3 piętro, jak dobrze pójdzie i mało popękam:o)))
:-d:-d:-d
ja jakos nie wyobrazam sobie po pordzie jeansow na tylku (te twarde szwy) a tylko takkie mam ciazowe. Musze miec opcje leginsowa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wasi lekarze też jak badają palcem to na sucho? Mogliby jakiegoś żelu używać, przecież pochwa teraz jest tak sucha i ciasna ze jak wpakują palucha suchego w tej rękawiczce to az obciera :|
 
Mysio - bo ja wiem tam? Wolałabym by nie cięli, cały czas myślałam, że będę sobie ten krok masować, ale jak teraz czas na to to nie mam jak, bo ręce zdrętwiałe i bolą okrutnie. Jedyne ćwiczenia jakie tam wykonuję to regularne przytulanki i Kegla przy okazji trenuję:) Położna mówiła, że one same z siebie chronią, ale jak się pojawi biała krecha to tną, nie wiem czy mój sprzeciw je od tego powstrzyma.

Z innej beczki - ten nasz szpital to naprawdę teraz dobra placówka - znam mamy co rodziły tu kilka lat temu i teraz i mówią, że to niebo a ziemia. Nowy ordynator ponoć cuda robi w standardach. Dlatego nie do końca wiem co sie tam podziało, że Carmella tak strasznie się tam czuje. Jak ja tam w styczniu polegiwałam to było całkiem fajnie, nawet jedzenie wspaniałe bo nie zdołałam na nim przytyć:))) Fakt, że ja dociekliwa kobieta i nawet w trakcie badania molestowałam lekarzy o relacje na żywo z tego co widzą, więc wiedziałam co i jak robią i co i dlaczego myślą. Dlatego tez bez wahania wyszłam na żądanie jak sie okazało, że wsio w pariatkie, a o 3-dniowym pobycie i refundacji z NFZ wiedziałam i dlatego nie zdołali mnie utrzymać.
 
Mi tez polozna powiedziala ze mam" luzne podwozie" wiec latwiej bedzie rodzic...moze sie obejdzie bez nacinania.
Wlasnie zaczelam wywolywac porod i faktycznie cos mnie ciagnie...oby do jutra sie rozkrecilo...
 
Ollena bo wiesz :p szpagat jeszcze jestem wstanie zrobić :p no i położne jak mnie macały to mówiły że mam jakąś dziwnie elastyczną tą skórę i mięśnie w kroczu i wg jej struktura jest inna... jakoś ciężko jest mi w to uwierzyć :p
 
reklama
Do góry