reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
poród z teściową :OOOO :D

wczoraj słońce tak mocno grzało, że myślałam, że nie ogarnę... w dodatku kaloryfery na full odkręcone:/ +twarda woda i suche powietrze, bez balsamu moja skóra chyba by płatami schodziła :|
 
Położna w SR mówiła, że ona własnie teściową na poród poleca, a nie mamę, bo mama najczęściej kończy popłakując w kątku, że jej dziecię cierpi a teściowa jest twarda, konkretna i walczy jak lwica z przeszkodami, bo ma w nosie cierpienie synowej i tylko o pomyślnym przywitaniu wnuka myśli:))

Co nie zmienia faktu, że ja ani jednej ani drugiej na sali nie będę chciała, bo mi po prostu wstyd będzie cipę im pokazywać;)


Tez muszę jakieś ubranie na wyjście wymyśleć, choć chyba się na L zdam i on weźmie coś co do pogody akurat zapasuje w dniu wyjścia, bo tak na sucho jak zaczęłam wybierać to mi z 6 kompletów wyszło - na sucho i ciepło, na deszcz i ciepło, na deszcz i zimno, na śnieg, na tornado, na upał, na urwanie chmury...
 
jakby moj nie mogl byc przy porodzie to chyba wolalabym byc sama. Nie wyobrzam sobie nikogo innego.

ja na wyjscie wymyslilam 1 awaryjny komplet (teraz nieco przyciasny, mam nadzieje ze na wyjscie bedzie dobry) ale mam nadzieje ze tez cos sie wybierze odpowiednio do pogody ale musze sie liczyc np z ewentualnoscia niezrobionego prania a ilosc ciuchow mam mocno ograniczona. W kazdym razie tak na wszelki wypadek mam spodnie i koszule
 
Flaurka nie no to tornado nie przejdzie :p ja mam 3 przygotowane tylko: na upał, na ciepło i na zimno... Nie będę się zdawać na Ciacha bo on to jak zaczął wybierać ciuszki to tylko się skarpetki i czapeczka nadawała :p ma przywiesc wszystkie 3 komplety i ja zdecyduje ;p no i dla mnie to samo oczywiscie bo on by mnie w bikini najlepiej widzila :p erotoman glupi :p
 
hehe a ja zrozumialam ze flaurka o ciuchach dla nas mowi :-D
dla dziiecka na wyjscie dresik do tego body z krotkim i dlugim rekawem, ewentualny pajacyk polarowy ale cieniuki no i rampersik w razie upalu
 
Kilolek - o ciuchach dla mnie to ja nie myslę nawet, bo w tym w czym pójdę w tym wyjdę;))) mam 2 pary spodni ciążowych i jedną spódnice, która z racji obrzeków nóg odpada, bo sie boje, że mnie Greenpeace dopadnie i potraktuje jak zagrożony gatunek słonia:) W torbie mam spakowana bluzkę do karmienia z Mothercare by Lumpex a na dół portki, w których przyszłam i tyle - minuta do auta, 4 minuty samochodem i pół godziny po schodach na 3 piętro, jak dobrze pójdzie i mało popękam:O)))
 
Witam.
W końcu mam chwilkę żeby posiedzieć trochę na bb. Wczoraj cały dzień przeleżałam bo skurcze mnie niesamowicie męczyły, nawet do kompa nie miałam siły wstać:baffled:.A dzisiaj mi tyłek trochę ożył i na porządki mi się zebrało.Misiek z małą złożyli łóżeczko i już prawie wszystko gotowe na przyjście Kubunia:-).
Carmella świetnie ,że u Ciebie już lepiej a to plamienie to na pewno miałaś po badaniu. Też plamiłam takimi skrzepami i lekarz mówił że to normalne i może trwać nawet 2 dni.
To ty jeszcze masz pępek;-).Mi misiek ostatnio uświadomił , że nie mam już pępka:szok::szok::szok::-).

Mysiochomis no nieźle masz z tą teściową i uwierz mi sama bym tak zareagowała gdyby mojej przyszło takie coś do głowy.
Czarnula to masz fajnie że tak dobrze się trzymasz:tak:;-):happy:.Większość z nas tu narzeka a Ty co;-);-);-).Oby tak dalej:-).
Karolki nie no kobieto podziwiam żebyś Ty wiedziała ile ja się nastękam żeby głupie skarpetki czy buty założyć;-);-);-).O malowaniu paznokci to nawet nie marzę:baffled:.
Anik mam nadzieję że to nic poważnego i że niebawem przejdzie.
As gratuluję synka jest naprawdę niesamowity:-).
Ok zmykam do spanka bo mi się ślepia zamykają:tak:.Za wszystkie potrzebujące trzymam kciuki i życzę Wam dobrej nocy.
 
Jak byla opcja porodu w PL to mialam brac mame do porodu. Jest pielegniarka i pracuje w tym szpitalu, moglaby wejsc na porodowke w kazdej chwili. No ale jednak w IE rodzilam i mm byl ze mna.

Carmella otworz okno!

Mysio a ten Twoj Ciacho ma jakies imie czy tak go wolasz?;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Flaurka a będziesz mówić że jak trza to mają cie ciąć czy nie pozwalasz sie ruszać w kroczu??? Mi powiedzieli że ja mam taki rozkrok że się zdziwią jak będą mnie musieli ciąć i jak popękam :p niby mam tam bardzo elastyczna skórę :p

Ollena no ma :p Ciacho ma na imię Sebastian :p ale zazwyczaj mówię do niego Ciacho lub Sepcio
 
Ostatnia edycja:
Do góry