reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

byla dzis u mnie dobra kolezank, zaprosic na wesele, z 2 miesiace
sorry2.gif
15 czerwca ehhh jakby ta Zuzka sie w polowie maja urodziila to bylaby szansa chociaz na kawalek isc, a bardzo bym chciala ale jak sie urodzi na koniec maja albo nawet w czerwcu to nie mam co liczyc niestety

Karolki faktycznie niemozliwego dokonalas ja juz mam problemy z zakladaniem skrpetek, rajstopy to mi musi maz pomagac
 
reklama
As - uśmiałam się z Twojego młodego:-D

Carmella - wreszcie jakieś pozytywne wieści:-)

Ja też dzisiaj kompletnie nic nie robię tylko siedzę i leżę, nawet obiadu nie gotowałam, zamówiliśmy pyszną chińszczyznę z dostawą do domu. Biegunka wróciła i na siusiu co chwilę biegam. Dostałam rozkaz od M. że mam robić wszystko by do 38 tc dotrwać, dobrze że już blisko;-)
 
A ja już u rodziców. Chciałam się wcześniej odezwać, ale mam problemy z netem- coś się nie mogę podłączyć ze swoim laptopem i musiałam czekać aż ojciec zwolni swoj komputer. Teraz was nadrobiłam ale zaraz się zbieram jakaś zdechnięta dzisiaj jestem.

As- gratuluję syna. Lepiej trafić nie mogłaś :) jest niesamowity. Mój idol normalnie :-)

Anik- mam cały czas nadzieję, że to tylko takie swędzenie a nie chotestaza.

Carmella- oby jak najdłużej Pam siedziała w brzuchu. Nie ma się gdzie spieszyć.

Ja na razie bez większych dokuczliwych objawów. Najgorzej oczywiście w nocy, bo jakakolwiek próba zmiany pozycji wiąże się z twardnieniem brzucha. No ale poza tym na razie jest ok. Zobaczymy co będzie dalej. Ostatecznie to dopiero zaczęłam 37 tydzień. Życzę wszystkim spokojnej nocy.
 
annet może lepiej pojchać na ip tak dla świętego spokoju.

ja tez jeszcze paznokcie u stup maluję ale to dlatego że mój brzuszek nie jest jakiś wielki bardzo i łatwo mi się jeszcze schylić a do porodu można mieć pomalowane paznokcie bo się własnie tak zastanawiałam ostatnio ?
 
Kingutek w niektórych szpitalach trzeba mieć wszystkie niepomalowane, w niektórych wystarczy u stóp niepomalowane.

Krwawienie chyba w końcu ustało:D

A czy to, że mój pępek patrzy w dół znaczy, że mi się brzuch obniżył? :p
 
Dobry wieczor, czy raczej dzien dobry, bo u mnie 5:30 rano :) od paru dni dzielnie nadrabiam strony, choc tylko na tym temacie + szpitalny (na szczescie nie az tak bogaty!). Odpowiadam w myslach, a jak sponcze, to juz ciezko pisac.
Dzis pierwszy bez pracy, ale dosc bogaty bedzie, bo rano do lekarki, nie do ciazowej, ale tej od progesteronu. Normalnie to tylko mailami sie kontaktujemy, ale pod koniec ciazy, chce zobaczyc swoje pacjentki. A wieczorem dwie godziny zajec-cwiczen pod haslem aktywny porod.

Czytalam o tych niektorych waszych mezach... Wspolczuje :( a ze przecztalam na glos mojemu, to prosil, zebym i ja o nim napisala i publicznie pochwalila ;) co tez czynie :) musze przyznac, ze doby maz mi sie trafil! Zwlaszcza ze teraz jeszcze tyle sie dzieje, ze pracuje po godzinach i w weekendy za dwoch. Wtstawiamy dom na sprzedaz i mial sporo roboty, niby takie nic, ale tu cos podrasowac, posprzatac niby posprzatany dom po wynajmujacych. Nazbieralo sie!

Wzystkim potrzebujacym nie dam rady indywidualnie cieplego slowa napisac, bo glupio kogos pominac, ale pamietam o was Majoweczki i modle sie, by wszystko bylo dobrze i z nami i dzieciatkami!

A twoj Kuba, As, bezbledny!
 
Carmellka ?? mocno wam słońce do pokoju wpada?? jestem przerażona tym okrutnym upałem na salach poporodowych :/ widziałam że są tam rolety ale nie wiem czy wszędzie, dlatego pytam ;p

Ogólnie stwierdzam że brzuch na skurczu jest wygodniejszy niż taki luźny :p łatwiej sie można obrócić...
Nie wiem czy mam się zgłaszać na ip z tymi skurczami bo kurcze nic mnie nie boli przy tym, nawet nie wiem czy ma mnie boleć...
Mój Ciacho w tym tygodniu wybywa na 3 dni do Krakowa na konferencje... juz się boję w jakim on stanie wróci :p
Teściowa na siłę daje mi komplecik na wyjście małego ze szpitala... wszystko fajnie pięknie ale ten komplecik nosiła jej córka 13 lat temu... A ja nie po to kupowałam 3 nowe zestawy żeby Babol w starych szmatach wychodził do domku... A i oświadczyła że jak jakimś cudem zacznę rodzić za tydzień jak Ciacha nie będzie w ZG to ona ze mną na poród pójdzie... Wyśmiałam ją prosto w twarz i uświadomiłam że moja matka jeszcze żyje i to prędzej nią wezmę niż teściową (może trochę za ostro ale irytuje mnie takie pierdzielenie)

:******* dla Was :*******
 
reklama
A powiedzialam jej że sie przyda do latania po domu, a na wyjscie to juz w lutym mialam przygotowane i że warto było się tym interesować szybciej a nie jak już wszystko gotowe z mojej ręki :p
 
Do góry