reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Trzymam kciuki za wszystkie!

Ja nie mam siły, niby siedziałam dziś tylko i podziwiałam, ale najważniejsze że pókój mamy wymalowany...Jeszcze tylko kuchnia, przedpokój, grzejniki i prąd i można się przeprowadzać!! :szok:
 
reklama
AS Kubus jest boski!

Carmella trzymam kciuki za tten tydzien &&&&&

Annte to moze zadzwon do gina albo na IP? Wysokie cisnienie to nie jest ale rzeczywiscie duzo wyzsze od twojego wyjsciowego
 
U nas dzisiaj tez jakis ciezki dzien, chyba pogoda zrobiła swoje. Od wczoraj wieczora jakies skurcze mam i brzuchol sie napina. Podbrzusze pobolewa-takie ciagniecie i rozpieranie czuje. Nie wiem czy to skurcze przepowiadajace, ale we wtorek mam wizyte u gina wiec dowiem sie czegos wiecej jezeli do jutra nic sie nie rozwinie:-) Moze dotrwam do srody bo wtedy wejde juz w 38 tydz wiec luzik, moge jechac na porodowke.
 
Annte - tez dziś miałam uderzenia gorąca i to tak, że położyłam sie w końcu przy otwartym oknie w samej bieliźnie i jakoś dałam rade. Ja mam zdiagnozowane nadciśnienie - max miałam 150/85, a normalnie mam 140/80 - niby w normie, ale w początkach ciąży miałam 90/50 - 80/50 i lekarze (u dwóch byłam bo nie wierzyłam, że 140/80 to nadciśnienie ciążowe) stwierdzili, że to jednak nadciśnienie - bo dodatkowo mam mega obrzęki. Co tydzień robię badanie moczu - sprawdzam, czy nie wystąpi białkomocz - jak wystąpi to jestem ugotowana - jak na razie nie ma i oby nie było. Jak masz wizytę we wtorek to może zrób jutro badanie siuśków i od razu z tym idź do niego - poza tym uspokoisz się - bo najgorsze jest połączenie - nadciśnienie + obrzęki + białkomocz.
 
czarnula ja pierwszy porod mialam znienacka , jak sie zaczely skurcze to juz nie ustapily:-p, a teraz chodze i marudze bo ciagle cos mnie gdzies boli, ciagnie...
dzis spedzilam pol dnia na lezenie pod kocem i jestem strasznie tym zmeczona, jednak nie nadaje sie do leniuchowania
 
AS, Kuba jest niesamowity:tak:
Carmella, dasz radę, każdy jeden dzień dla Pameli w brzuszku jest na wagę złota.

My dziś co po chwilę mamy jakiś niezapowiedzianych gości, padam z nóg i zaraz idę spać.

Ciekawe co u Pieszczoszki i Fiore, wiecie może coś?
 
tez mialam pierwszy porod bez komlikacjii i dolegliwosci wiekszych, zaczelo sie znienacka i moze to lepiej bo czlowiek nie mial kiedy myslec.

teraz mam jakies lekkie dolegliwosci jak czasami skurcze wieczorem - juz kilka dni ich nie bylo :) pipa mnie ogolnie boli i ciezko jest łazic, ale no takie dolegliwosci to nie dolegliwosci :) jakos zyje z nimi chociaz juz ciezko jest toczyc sie. ale juz niedlugo i dziecko bedzie na swiecie wiec jakos nie mysle o tym :)
 
reklama
Carmella fajnie ze lekarz Cie pocieszył:-)
Annte ja bym pojechala dla spokoju na Izbe:zawstydzona/y:ostatnio jak wspomnialam przed wizyta poloznej ze zaczynam puchnac to szybko wyciagala cisnieniomierz:-Dzeby sprawdzic jak z cisnieniem:tak:a u Ciebie juz bliziutko do konca.
A ja dzis rzeczy niemozliwej dokonałam:szok:przy wielkosci mojego brzucha dalam rade pomalowac sobie paznokcie u nog:szok::szok::szok::-D dwie warstwy w kolorze soczystej czerwieni:-Dciekawe kto mi je zmyje pozniej:baffled:
Maly szaleje chyba mi zaraz bokiem wyjdzie:-D
 
Do góry