reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam niedzielnie.Nie było mnie tu od czwartku a wy tyle napisałyście że z ledwością nadrobiłam.Po trzech masakrycznych dniach z zapaleniem zatok dziś jest już super.
Mocne kciuki za nasze majowe wszcześniaczki i ich mamusie.
Za wszystkie potrzebujące też mocne&&&&& i majóweczki.
 
reklama
Carmella z krwawieniem nie ma żartów.:no::no:
U nas jak jest krwawienie to i alarm do odwołania.
Kładą na stałe na łóżko i co godzinę sprawdzają wkładkę.
Jak przestaniesz brudzić to dopiero zagrożenie minęło i możesz wstać po kolejnej godzinie do WC.
U na nawet w niedzielę na porodówce są 4 obchody lekarskie ,tu weekendu po prostu nie ma...
Wczoraj od rana do 19 było 11 porodów ,kilka tej nocy i od rana już chyba 4-5 ,więc jest naprawdę mega zamieszanie ,ale jeśli coś się dzieje to zawsze jakiś lekarz się natychmiast pojawia i zapadają konkretne decyzje...
Na Twoim miejscu właśnie szukała bym lekarza i poprosiła go o rozmowę .
Absolutnie nie sugerowała bym się zdaniem położnej :no:
Zażadała bym wyjaśnienia obecnej sytuacji i chciałabym dowiedzieć się co planuje w mojej sprawie.
Jako pacjentka masz do tego prawo.
Powołaj się na kartę pacjenta i na prawa w niej zawarte...;-)
Trzymam kciuki.:tak::tak::-)
 
ok idę sprawdzić i powiem jeszcze raz, bo jak jej mówię to ją to śmieszy, że tak się zamartwiam. Ale też miałaś ze skrzepami? czy czystą czerwoną krew? Może poczekam jeszcze z godzinę czy coś, żeby nie było, że dupę zawracam a jak powiem, żeby zawołała lekarza to będzie się później czepiać:/ wiem, że chodzi o dziecko ale wiecie jak to jest :| co ja tam mogę wiedzieć, nie :|

edit: bo ja jestem cały czas w pozycji leżącej i nie ma jak leciec, dopiero gdy wstanę do wc... bo świeża to chyba czerwona by była? a to czysty brąz i te skrzepy..

edit2: a lekarz to widział jak mnie rano badał bo mu mówiłam

edit3: byla lekarka, mowila, ze jak brudna krew to ok. teraz bylam w wc i w sumie wiecej bylo na wkladce ale na papierze prawie w ogole. moze juz przestaje lecieć
 
Ostatnia edycja:
Carmella mam nadzieję, że już się uspokoiło :tak:
My już po obiedzie, dzisiaj sam rosół, nie miałam siły gotować nic więcej. M zamówił jeszcze pizzę, ale ja się chyba nie skuszę na nią... Średnio mam ochotę.
Zaczęło mnie swędzieć ciało. Nie mam żadnej wysypki, tylko swędzi, drapałabym i drapała :no::no: Trochę mi ulżyło po posmarowaniu się Cetaphilem, mam nadzieję, że to minie... W razie gdyby nie, to przyspieszę sobie wizytę - zamiast w czwartek pójdę do gina we wtorek...
 
Ale tu dzisiaj spokój. A wieczorem jak znam życie to nadążyć nie będzie można :) Mam nadzieję, że dzień wam mija leniwie i bezstresowo. Ja jakaś nieprzytomna jestem. za oknem szaro i brzydko i jakoś tak chęci na nic nie mam.
 
ja też własnie jakaś nieprzytomna , słaba nic mi się nie chce ...

As a jak Kuba radzi sobie ? i co na twój tak długi pobyt w szpitalu???
 
Mnie zaczęło swędzieć już prawie całe ciało :baffled: zaczęło się od dłoni, poczytałam teraz w necie - może to być cholestaza. Zaniepokoiło mnie tylko to, że objawy nasilają się bezpośrednio w okresie poprzedzającym poród :baffled::baffled::baffled: Z drugiej zaś strony w szpitalu miałam badania - ALAT i ASPAT i wyniki były ok. Może to tylko podrażnienie wątroby przez te wymioty, które mnie tak męczyły?
 
reklama
Anik wlasnie o tym pomyslalam jak napisalas o tych dloniach, pojedz na IP niech sprawdza:tak:z uczuleniami nie ma zartow, tym bardziej ze swedzeniem, ja mialam wysypke to gin tez panike zasial i na cito byl dermatolog:tak:mam nadzieje ze to zwykle uczulenie ktore w ciazy bardzo czesto sie zdaza ale pojedz i sprawdz:tak:
 
Do góry