reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Witam was majóweczki :-) Wczoraj jednak pojechałam na oddział do mojego gina z powodu tej zielonkawej wydzieliny ale okazało się że wszystko w porządku. Coprawda wczoraj rano wszystko wróciło do normy ale wolałam pojechać i sprawdzić. Za to dziś obudziłam sie z ogromnym bólem kregosłupa a miałam takie fajne plany na dziś, jakiś spacer i relaks a tu nie dość że kręgosłup boli to jeszcze pogoda się popsuła. Doczytałam was dzisiaj i nie spodziewałam się że tyle się tutaj dzieje. Carmella trzymam za ciebie kciuki i wierze że wszystko będzie dobrze. To co piszesz o naszej służbie zdrowia to niestety przykra prawda ale powiem wam że ostatnio jak moja znajoma opowiedziała mi jaka jest służba zdrowia w Norwegii to cieszmy się że mieszkamy w Polsce. Tam to test glukozy robią pobierając krew z palca i nawet glukozy nie trzeba pić, istna paranoja. Także trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące &&& i pozdrawiam wszystkie majóweczki.
 
Oj dziewczyny ledwo coś niecoś nadrobiłam.Za was to chyba jakaś drukarka pisze .Tyle tego.Stokrotka zazdraszczam tych ślicznych fotek.Carmella trzymaj się dzielnie w dwupaku.As twoja wiedza jest ogromna dzięki ,że z nami mało wiedzacym prostaczkami sie z nią dzielisz.Wszystkie pozdrawiam i życzę spokojnej niedzieli.
 
DOBRE WIEŚCI!!!

Ale od początku:p Lekarz badał i pytał, czy ciąża nie jest starsza. To mówię, że niemożliwe, bo zaczęłam starania dopiero gdy zaczęły się dni płodne, a wcześniej nie było stosunku :p więc nie mogłam zajść wcześniej:p to on kazał pokazać zdjęcia usg i wyszło na moje ;] a on mówi, ze Pamela ma bardzo rozwiniętą główkę :D i dlatego myślał, że ciąża starsza:) A jej niska waga jest przez to, że ja prawdopodobnie miałam niską wagę, więc jej waga nie jest spowodowana tym, że wolniej się rozwija :) super :) powiedział,żebym jeszcze tydzien dontrzymała ale jak to będzie to niewiadomo :)

Wasze kciuki się przydały, dziękuję!!! :***

edit: nie pisałam zeby nie było, ze od samego rana z laptopem...

krwawienie brazowe ze skrzepami, mowili, ze to po badaniu
 
Ostatnia edycja:
Carmella, super, że dobre wieści! Wytrzymacie z Pam na pewno!
Ja już po śniadaniu, ale nadal w łóżku. Dziś mam dzień leniucha i nie robię nic, chyba na obiad wybierzemy się do teściów.
Cały czas doszukuję się u siebie oznak i symptomów zbliżającego się porodu, rano miałam co chwilę skurcz, ale po chwili przeszło. R. leży w "salonie" na kanapie i dosypia, wczoraj strasznie się zmęczył skręcaniem tego łóżeczka. Kuchnia wygląda jak po tsunami, ale to już na jego głowie.
Za oknem piękna pogoda, ale aż boję się myśleć o spacerze, chociaż muszę się przewietrzyć, bo boli mnie już głowa od braku świeżego powietrza.
Miłego dnia dziewczynki !!!
&&&& za potrzebujące!!!
 
Witam i ja.
Carmella super ze dobre wiesci od rana:tak:
A ja dzis rano mialam jakies dziwne akcje, bolesnie mnie maly uciskal tam na dole az sie poryczalam, pozniej tez jak chodzilam to ucisk mialam spory, matko niech on tam siedzi jeszcze ze 2 tyg chociaz:baffled:wg gina niby wielkosciowo na 38 tydz teraz wypada ale napewno wiekowo tak nie jest bo wiem:-D
 
reklama
Carmella, super wiesci:) nie martw się, Stas urodził się z wagą 2210 i dałam radę:) choc jak go pierwszy raz zobaczylam to sadzilam ze nie dam rady sie nim zaopiekowac, ale instynkt zrobil swoje i było ok:) u nas wystąpiła hipotrofia, ale bardzo często jest tak ze pierwsze dziecko nawet ze zdrowej ciąży ma niską wagę, kazde kolejne jest ponoć większe. Miałam ogromną nadzieje ze te plamienia własnie od badania, wiec ogromnie się cieszę:) oby tak dalej:)
 
Do góry