reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam
Trxymam &&& za wszystkie majówki z objawami większymi lub mniejszymi , każdy doszukuję się juz czegoś u siebie a to pewnie przez pieszczoszke i jej poród z nienacka ,ale jak bedzie sie cos miąło dziać to sie zacznie i na nic nasza panika :-)rozkręci sie pojedziemy i już ....

i tak jak AS pisała nie chodzi tylko o płucka , mogą byc inne powikłania ,każde dziecko inne...
więć cieszmy się kazdym kolejnym dniem, choć ciagle sie cos dzieje wiadomo przygotowujemy sie do porodu , skurczyki, zmeczenie , ociezałość...tak to juz jest ....

mamy dwoch wcześniaczków więc wiecej nie bedzie i urodzimy w terminie :-):-):-):-)
 
reklama
Hej,

W końcu się obudziłam, ale nie wstałam jeszcze :p muszę wpierw wymyślić w co się ubrać i co zjeść na sniadanie żeby przebiegów pustych nie robić :p:p
Całą noc miałam skurcz i teraz na siku znowu wstałam ze spinką. po oddychaniu troche przeszło ale boję się ruszyć bo się napnie na nowo.
Dziś w planach pojechanie do pracy i pobawienie się mikroskopem,
Później jadę na ten plac budowy co się zowie moim domem... Kontrola musi być :p

&&&&&&&& za Was wszystkie :****
Miłego dzionka i pozdrówka :***
 
Dzien dobry:tak:Ale naskrobalyscie od 22:-p
Carmella i jak?Mam nadzieje ze to falszywy alarm i jeszcze troche Pam posiedzi w brzuszku:tak:
Stokrotka sliczne zdjecia:tak:Ja na sesje ide w czwartek:tak:
As super ze u Was lepiej i ze sie udzielasz:tak:
Nadal trzymam kciuki za nasze wczesniaki i ich mamy:tak:
Pieszczoszka super ze moglas miec mala przy sobie:tak:
fiore fajnie ze mleko sie pojawilo, da ono sile Leo i bedzie dobrze:tak:
Trzymam tez kciuki za wszystkie potrzebujace:tak:
Noc dla mnie jest masakra:-(Caly czas bola boki,przy przekrecaniu sie boli brzuch:-(
Nic juz nie marudze i zycze milej niedzieli:tak:
 
Witam,
ja znów nie mogłam zasnąć i udało mi się dopiero ok.4:00:baffled: Zastanawiam się, czy to nie przez ziółka, bo ostatnie dwa dni przed północą je piłam i pojawił się problem ze snem.

Jak tam Laura i Leo?

Carmella - rodzisz, że Cię nie ma?? Myślimy o Tobie i &&& trzymamy!

she - ten masaż to już po 36 tygodniu nam położna zalecała, a w necie to nawet piszą że od połowy ciąży można.

kilolek - ja bym z tymi stanikami do karmienia nie szalała, przy Lenie miałam jeden i korzystałam tylko w szpitalu, a później w zwykłych na fiszbinach chodziłam i teraz tez tak zamierzam:tak:

annte - objawy wieczorne mamy identyczne. Z ciekawości przejrzałam moje wpisy na 2tyg.przed urodzeniem Lenki i też miałam wieczorne skurcze, które rano ustawały. No i urodziłam w 40,2tc. Liczę na to, że teraz szybciej pójdzie;-)

Katasza - oby remont się szybko skończył, bo one mają to do siebie, że planujesz tydzień a wychodzi dwa. Cierpliwości do Rodziców;-)

martaik- wieszanie firan i mycie okien grozi odklejeniem się łożyska!! Za szmatowanie podłóg i chodzenie po schodach się lepiej weź;-)

Pogoda się u nas zepsuła, szaro, buro, pada, czyli wg zabobonów porodów dużo będzie:-D
Mój M. się zaraz na trening wybiera a do mnie ciocia z babcią wpadają, więc muszę się szybko ogarnąć.
Miłej niedzieli i do później!
 
elvie co do stanikow do karmienia ta chyba zalezy komu jak wygodnie:tak:Ja mam duze piersi i wole stanik specjalny do karmienia:tak:Na poczatku bede miala takie miekkie a jak sie unormuje karmienie to sobie kupie taki na fizbinie ale do karmienia tez:tak:
 
dorka - lepiej kupić jeden na początek i sprawdzić, sama mam giga piersi i mnie zupełnie te do karmienia się nie przydały.

Kurcze.. mogłaby się już Carmella odezwać..
 
Witam niedzielnie!!!

Carmella trzymaj się!!! :-)

Stokrotka piękne zdjęcia!!!

U mnie też koszmarna noc... przewalam się z boku na bok a najwygodniej okazało się na plecach :baffled: aczkolwiek unikam tej pozycji. Muszę dziś wpakować jakąś poduchę między nogi bo przez biodra i miednicę spać nie mogę... :angry:
Poza tym od jakiegoś czasu też mnie ćmi jak na @. Ale gin powiedział że tak może być... :tak:;-) Za tydzień ostatnia wizyta :-)


Pozdrawiam i życzę miłego dniaaa!!!!
 
mam bardzo wygodną drabinkę, z niej nawet nie musze zbytnio unosic rąk do góry:) okno u kazia juz umyte, ale jak na zlosc zaczelo padac, wiec za chwile bedzie zerowy efekt:( mycie okna zwiazane było z blotem na nim, a nie z wywoływaniem porodu:):):) za podłogi biorę się od skonczonego 38 tygodnia, no chyba ze wczesniej wylądujemy na porodówce:) to czekanie mnie juz troszkę irytuje...boje sie aby cos zlego sie nie podziało na sam koniec... jak juz bede miała synka z ramionach to wielki kamlot spadnie mi z serca:)
 
dorka - lepiej kupić jeden na początek i sprawdzić, sama mam giga piersi i mnie zupełnie te do karmienia się nie przydały.

Kurcze.. mogłaby się już Carmella odezwać..


Carmellka jak nie spała całą noc to może odsypia :p albo teraz może mieć badania bo to godzina obchodów jest i nie ma jak sie do internetu dosiąść... albo i zaczęła rodzić no to dopiero się dowiemy o wszystkim jak ochłonie...
Eh... sama bym chciała wiedzieć czy wszystko ok kurka wodna bo mi dziewczyna stracha napędziła...:-(
 
reklama
Do góry