reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
no to zalezy czy szybko sie zacznie. po 30 min mialam bole a po 2-3 chyba godzinach pojechalam do szpitala to chyba byla 13-15 godz a o 7:45 rano dopiero urodzilam ale do tej pory mialam caly czas bole, ale u Ciebie zawsze moze pojsc szybciej jak juz bedziesz wiedziala ze to to. wtedy pod prysznic, skakanie na pilce. najgorzej jak sie lezy wtedy dlugo to moze potrwac .
 
tez nie ma, nikomu by sie nie chcialo, ja bym bała się tak oszukiwać.
teraz nie będę mu kazała jechać tych kilku km bo i tak go nie wpuszczą.. może jakby zadzwonił i spytał?

to i tak nic nie da, jak się zacznie to wtedy niech przyjedzie... bo po tym masazu to szybko się zacznie?

zaraz wyłączam jeszcze poczekam kilka minut...

edit: mój teść! zrobiłby im niezłą jazdę, juz kiedys bronił mnie w szpitalu
no nie, przez telefon to im nie wolno nic mówic, bbo tak naprawde nie wiadomo z kim rozmawiaja.
Z masazem bywa roznie, mnie ruszylo natychmiast tzn ja juz bylam w trakcie porodu tylko juz mialam parte a brak rozwarci i polozna rozmasowala i od razu moglam przec a sasiadka byla juz po terminie, lekarz zrobil jej masaz, a po 3 dniach urodzila.
Moze popros tescia na rano. Dowie sie co i jak. Nie mowie, ze ma szpital do pionu sutawac ale zeby obrali jakis wspolny front i informowali ce o tym.
 
e tam, e tam, Mysiochomis, jakie plany? Jedyny sluszny plan jest taki, zeby czuc sie w ciazy najlepiej jak sie da :-D Chce sie leniuchowac, to trzeba sie temu oddac z pelna pasja :-) Kiedy, jak nie w ciazy, ma sie prawo do takich przywilei? :-D
 
no nie, przez telefon to im nie wolno nic mówic, bbo tak naprawde nie wiadomo z kim rozmawiaja.
Z masazem bywa roznie, mnie ruszylo natychmiast tzn ja juz bylam w trakcie porodu tylko juz mialam parte a brak rozwarci i polozna rozmasowala i od razu moglam przec a sasiadka byla juz po terminie, lekarz zrobil jej masaz, a po 3 dniach urodzila.
Moze popros tescia na rano. Dowie sie co i jak. Nie mowie, ze ma szpital do pionu sutawac ale zeby obrali jakis wspolny front i informowali ce o tym.


ale on tam sie w sumie nie zna na tych sprawach, zrobi im awanturę bo jest wybuchowy i na mnie sie to odbije pozniej :(
 
reklama
Do góry