reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

K. juz powiadomiony, jak cos sie zacznie to przyjedzie, jemu pewnie tez nie powiedza bo kim on tam jest ehhh... pobolewa mnie caly czas podbrzusze jakbym miała okres

edit: oj As teraz to sie przerazilam na powaznie :((((
Carmella u Ciebie będzie dobrze.
Bądź spokojna.
Modlę się Was....
To tylko takie pisanie o pojedynczych przypadkach....
Mój mały urodzony w 35i 4 ddni.
Tracił temperaturę,nierównomierny oddech i miał wylewy..
żółtaczka też nas nie ominęła ,ale wyszliśmy z tego cało
Będzie dobrze
dobranoc
 
reklama
Czytałam dziś gdzieś, że adrenalina spowalnia akcje porodową... oby te nerwy się chociaż na to przydały. Ale spróbuj się faktycznie położyć i nawet jak nie przespać to odpocząć w wygodniejszej pozycji. Ściskam i &&&&&& mocno zaciśnięte.
 
caly czas leżę w wygodnej pozycji :) tylko palcami ruszam przy lapku :)

te bóle podbrzusza coraz częstsze:/

dziękuję Wam, naprawdę bardzo mi pomagacie w tym stresie
 
carmella naprawde wyłacz lapka i postaraj sie zasnac lub chociaz odpoczac, oddychaj spokojnie i wycisz sie moze to pomoże...a gdyby cos sie działo to czekam na sms, trzmymajcie sie z Pam....:tak:
 
Poszlam wypic kakao a tu tyle stron przybylo :szok::-D

A ja mysle Carmella, ze zanetaa ma dobry pomysl: facet zawsze wiecej zalatwi u kobiety (w tym przypadku poloznej) niz kobieta. Ja swojego lubie miec przy sobie w czasie zalatwiania spraw, nawet jak sie nie odezwie to i tak jestem inaczej traktowana niz bez niego.

Wogole ja nie rozumiem, czemu przy ciazy na podtrzymaniu oni pchaja sie z paluchami do badania zamiast zrobic USG dowcipne. Mnie tez od pewnego etapu ciazy boli jak 100 diablow badanie manualne (na szczescie trwa ono tylko kilka sekund) a USG da sie przezyc. I do tego jest precyzyjniejsze.

Jesli Carmella faktycznie mialas masaz zamiast badania to raczej nie jest to ich zamierzona taktyka ale blad tej uczacej sie siksy :baffled: Ja tam mam wciaz nadzieje, ze jednak Ci sie wszystko za kilka godzin uspokoi. Mnie raz po badaniu recznym bolalo wszytsko jakies 36 godzin ale potem sie uspokoilo :-)

AS - super, ze czujesz sie lepiej i weszlas w bezpieczniejszey etap ciazy :-) Obys dotrwala teraz w dwupaku do tzw. najbezpieczniejszego :-D

Co do fenka to z kolei nasi lekarze mowia, ze on jest skuteczny wylacznie dozylnie a nie doustnie :baffled: Niby jest jedna medycyna a w kazdym szpitalu inna teoria :-p Nospy mozna brac do 6 tabsow na dobe (3x2) lub 3x1 jesli to nospa forte. Ja bym ja ladowala na maxa, zeby sie ratowac, jak sie da :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
zuwazylam, ze niektore suwaki lekko zglupialy prez rok przestepny, u mnie sie o jeden dziien zmienilo do przodu. Zawsze pelen tygodnie mialam w niedziele, teraz w soboty
 
reklama
a twoj facet nie m kogos kto moglby sie za mame podac?

tez nie ma, nikomu by sie nie chcialo, ja bym bała się tak oszukiwać.
teraz nie będę mu kazała jechać tych kilku km bo i tak go nie wpuszczą.. może jakby zadzwonił i spytał?

to i tak nic nie da, jak się zacznie to wtedy niech przyjedzie... bo po tym masazu to szybko się zacznie?

zaraz wyłączam jeszcze poczekam kilka minut...

edit: mój teść! zrobiłby im niezłą jazdę, juz kiedys bronił mnie w szpitalu
 
Do góry