reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Napiszę Ci szczerze ....
Bez fenoterolu nie da się powstrzymać rozwarcia i skurczy...
to kwestia czasu .....i to niedługiego czasu ....
Trzymaj się ,będzie dobrze.
Ja odpadam ,bo dziewczyny chcą spać ,a laptop jednak mocno po oczach światłem wali...
dobranoc majówki

no od początku nie mogłam fenoterolu, czuję się teraz niedoinformowana.. ostatnio jednej z sali dali zastrzyk na sen a ona chwile po tym zaczela rodzic ;|
ale przeciez kazdy dzien sie liczy, po co wywolywac? nie wiem juz nic mam pustke w glowie

milych snow As:)
 
reklama
cholera ak to jest wlasnie w weekendy w szpitalu, kazdy robi co chce.

ja wiem czy 36 tc to taki bezpieczny? to nadal bardzo wczesnie, za wczesnie
 
cholera ak to jest wlasnie w weekendy w szpitalu, kazdy robi co chce.

ja wiem czy 36 tc to taki bezpieczny? to nadal bardzo wczesnie, za wczesnie
dokładnie tak.
Liczy się skończony 36 jako w miarę bezpieczny ,a nie początek tygodnia...
Jest naprawdę jeszcze wcześnie ,ale już dziecko powinno oddychać samo bez wspomagania.Jedyne co najbardziej zagraża to utrata i nieumiejętność kontrolowania ciepłoty ciała ,więc inkubator lub materacyk podgrzewający .
Reszta powinna być oki...
Pownna ,a wiadomo jak jest....
medycyna jest nieobliczalna - to trochę jakby loteria...
Carmella będzie dobrze-musi być dobrze...
 
Moja gin. też mówiła, że w prawidłowo rozwijającej się ciąży do 34 tygodnia płucka się wykształcają i problemów teoretycznie nie powinno być, ale wiadomo jak z tą teorią bywa..
As Ci dobrze mówi, ja też miałam uczucie parcie przypominające zaparcia:tak:
Coś mi się wydaje, że jutro będziesz Pamelę przytulać:-)
Powodzenia..cokolwiek by się nie działo!
 
Dziękuję Wam, teraz jestem w ciężkim szoku i mam mega mętlik w głowie :| i jeszcze to zaparcie-niezaparcie :| byłam siku, krwi nie bylo ale wkladka wilgotna
 
reklama
Do góry