reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

byla ta babka i tlumaczyla ze to normalne po badaniu (ciekawe czemu po innych niebolesnych bylo ok) i ze mam skurcze mimo magnezu wiec i tak jakbym zaczela rodzic to by nie powstrzymywali bo jestem w bezpiecznym okresie, zastrzyki na pluca byly itp, mam wszystko obserwowac i jakby cos sie dzialo to mowic...

z nerwow znowu mam zaparcie ale o kolejny czopek chyba jutro poproszę

W sumie nawet jak masz skurcze a nie postepuje rozwacie to i tak musiałabys czekać... Faktycznie połóż się i odpoczywaj jak coś ma się zacząć to lepiej jak będziesz względnie wypoczęta... Dzwonek w pokoju jest, jak coś to babeczki z pokoju poprosisz żeby poszły po położną.
Jesteś na miejscu więc będą działać szybko.


W ogóle ciągle chce mi się spać... przesypiam całe noce a mimo tego przesypiam w dzień jeszcze jakieś 3h.
Kurcze sądzę że w maju to będę ciągle spała, jak już to teraz tak wygląda...
 
reklama
ja jestem przerazona. nawet jutro moga mnie odlaczyc i moge rodzic :O ale po tym badaniu chyba szybko mi rozwarcie pojdzie, bolalo naprawde bardzo az caly brzuch mi sie sciskal z bolu, jakby mi paluchem grzebala i na sile rozciagala szyjke
Z tego co piszesz to oni chyba nie chcą tego porodu powstrzymywać.
Po pierwsze na powstrzymanie jest Fenoterol Nospa i Scopolan ,a nie sam magnez.
A po drugie to z twojego opisu wynika ,że miałaś masaż szyjki ,a nie badanie ginekologiczne...

Obym się myliła...
Trzymam kciuki z ciebie i Pamelkę.:tak::tak:
 
Carmella - miło z jej strony, że przyszła Ci wszystko wytłumaczyć, choć może z wyrzutów sumienia to zrobiła, nie wiadomo.. Twardniejący brzuch to norma na tym etapie ciąży, więc leż i się już nie denerwuj. Jak kroplówka i krwawienie?
 
o matko ufff
dzien dobry
ale produkujecie wy chyba ic nie robicie tylko piszecie
my bylismy cały dzien na zakupach i chyba zaraz urodze

CARMELLA zaciskaj nogi i współczuje bólu przy badaniu i wogóle badz dzielna

dla reszty buziaczki i &&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Carmella - miło z jej strony, że przyszła Ci wszystko wytłumaczyć, choć może z wyrzutów sumienia to zrobiła, nie wiadomo.. Twardniejący brzuch to norma na tym etapie ciąży, więc leż i się już nie denerwuj. Jak kroplówka i krwawienie?

kroplowka leci nieprzerwanie od srody..

przed chwila bylam siku i na papierze wciaz krew.. teraz leze... boli podbrzusze.. troche spac mi sie zachcialo, mam nadzieje, ze akcja sie nie rozwinę i spokojnie zasnę.. ale między nogami wciąż wilgotno.. mam nadzieję, że to "tylko" po "badaniu"
 
Mysiochomis - ja też na Twoim etapie ciąży wiecznie spałam, ale teraz od kliku dni mi minęło i już po południu się nie kładę a i rano jakoś szybciej potrafię z łóżka zwlec. Z Lenką śpiący miałam tylko pierwszy trymestr, zupełnie inaczej niż teraz,co potwierdza regułę, że każda ciąża przebiega inaczej.

As - też o tym masażu szyjki pomyślałam, jak Carmella napisała o bolesnym badaniu. Mnie robiono taki masaż przy rozwarciu na 7 i w zasadzie nie bolało, bo krzyżowe były dużo bardziej bolesne.
 
reklama
Z tego co piszesz to oni chyba nie chcą tego porodu powstrzymywać.
Po pierwsze na powstrzymanie jest Fenoterol Nospa i Scopolan ,a nie sam magnez.
A po drugie to z twojego opisu wynika ,że miałaś masaż szyjki ,a nie badanie ginekologiczne...

Obym się myliła...
Trzymam kciuki z ciebie i Pamelkę.:tak::tak:

no to ładnie :O fenoterolu nie mogę, bo serce.. nospę dopiero dzisiaj kazali brac, jedna wzielam o 16-17 a druga o 22..
to wlasnie tak wyobrażałam sobie masaż szyjki:/ albo ból porodu..

dzięki za uświadomienie, heh
teraz to ja już nic nie wiem:D jakie oni mają zamiary:D komedia..

edit: to było takie długoie grzebanie i rozciganie w szyjce, a nie ze wsadza na chwilkę palec i już
 
Ostatnia edycja:
Do góry