reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

AS super, gratuluję!!!! Trzymam kciuki za jeszcze 3 tygodnie

Carmella &&&&&&&

U ns ktg przenosnego nie bylo ale kabel dosc dlugi. Lazic z mocno nie lazilam ale kleczalam, kucalam itp i kabla mi wystarczalo. Tylko pelote trzeba bylo trzymac, bo jak sie wiercilam to zjezdzala
 
reklama
Hej Dziewczyny :)

Ja dziś szybko :)

Sniło mi się dziś że mi czop wypadł jak siusiałam :eek: pewnie coś mnie pobolewało jak spałam i sen był tego skutkiem :p

Zaraz jadę do pracy i zobaczę się w końcu z moim promotorem... Muszę mu dobitnie wyjaśnić że jest totalnym olewusem i muszę mu uświadomić że jednak nie dotrzymam do terminu jak mi się skurcze nie uspokoją. Jednak chłopu to trzeba prosto w twarz pewne rzeczy wyjasniac bo to cięzki gatunek jest (przydatny ale niereformowalny)...

Carmella Babo nie ródź !!!!!!!!!!!!!!!!! zabraniam JA jak siedzę przy tym komputerze !!!!!

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Was Dziewczyny :D :************

Nie piszcie dużo bo nie dam rady Was nadrobić potem :p

Pozdrówka :*
 
Witam, ja się wczoraj naczytałam jak ważne jest by przed porodem się wysypiać, bo to wielki wysiłek a wypoczęty organizm lepiej sobie poradzi. Z wrażenia do 5:30 nie mogłam zasnąć, wierciłam się, piłam, biegałam na siusiu, myślałam, że mnie cholera weźmie:baffled:

Olisia - mnie KTG tylko na początku akcji na chwilę podłączono, później już nie byłam podpięta. Normalnie chodziłam, skakałam na piłce, ćwiczyłam, brałam prysznic i od czasu do czasu położna mnie na badanie wołała, gdzie sprawdzano rozwarcie. I masz rację - ruch bardzo pomaga. Jak się położysz licząc na to, że ktoś za Ciebie urodzi to tylko przedłużysz akcję i zmusisz położne do podania oxy i wykonania nacięcia, bo będą Cię miały dość;-)

Carmella - trzymaj się 2w1, te % na KTG jak dla mnie to jeden wielki bajer, więc mam nadzieję, że Pam jeszcze w brzuszku posiedzi.

As - zazwyczaj jest tak, że te leżące na podtrzymaniu później rodzą jako ostatnie:tak: Super, że udało Wam się już tyle wytrzymać:happy:

Pooglądałam się dzisiaj dokładnie z lusterkiem i wygląda na to, że mam rozwarcie, a wrażenie takie jakby mi coś miękkiego wsadzili jak już któraś z Was pisała
shocked.gif
laugh.gif
To rozwarcie nie jest jakieś wielkie, ale widoczne, wargi są rozszerzone i w środku mam takie różowe, miękkie spuchnięte coś;-) W weekend szpitale ospałe, więc rodzić nie chcę, dlatego będę sporo leżeć. Poza tym w poniedziałek dopiero wyniki na paciorkowca odbieram.

Laura i Leo - &&& za Was zaciskam!
 
czesc dziewczyny! ja tylko na chwile przywitac sie bo zaraz jade w odwiedziny do szpitala w ktorym mam zamiar rodzic. akurat dzisiaj moja polozna ma dyzur wiec sobie z nia porozmawiam. kurcze, tak malo czasu zostalo a jeszcze tyle do zrobienia. nie wiem kiedy te 35 tygodni minelo :O musze dzis kupic ostatnie rzeczy do torby i w koncu ja spakowac.
As, wiedzialam ze tak bedzie :) i wytrzymacie jeszcze troche napewno :)
kciuki za nasze najbardziej potrzebujace, czyli Carmelle, Peszczoszke, fiore i nasze wczesniaczki!!!
milego dnia kobietki i do pozniej :*
 
Carmella trzymajcie się tam w dwupaku!!!

U nas wielkie skręcanie łóżeczka i przemeblowanie sypialni, jeżdżenie meblami, itd. Teściowi się śniło, że urodziłam w niedzielę, może yto proroczy sen :-D Ja mimo żadnych typowych objawów siedzę już jak na bombie. Od kilku dni nie mam apetytu i jakoś dziwnie momentami się czuję, ciekawe czy dotrwam do wtorkowej wizyty u gina :-D
Teraz to już się na prawdę nie mogę doczekać!:-D
Buziaki i miłego dnia!
 
rozwarcie szyjki przy pomocy lusterka?????? :szok:
No siadłam sobie na piłce w rozkroku i zaglądam, a tam wargi rozszerzone wyraźnie jak u jakiejś rozjechanej prostytutki:szok: Wcześniej tak nie miałam, więc wg mnie to rozwarcie, ale ginem nie jestem, więc może się mylę.
Myślisz, że mogło mi się tak porobić od masowania krocza olejkiem migdałowym? Robię te masaże od tygodnia 3 razy dziennie po 2-3minuty.
 
reklama
Witam sie weekendowo:-)
AS 76 gratuluje dotrwania do bezpiecznego terminu . Przetrzymaj jeszcze tydzien i bedzie ok
Carmella jak najdluzej w 2w1 ,&&&
Nadal kciuki zacisniete za Laurunie i Leo
Za potrzebujace kciuki zacisniete oby jak najdluzej w dwupaku, milej soboty :tak:
 
Do góry