reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Ollena - najprawdopodobniej albo brzuch albo sama dzidzia sie obnizyla (to by wyjasnialo nie tylko zgage ale i te odczucia w kroku)
 
reklama
No wlasnie obserwuje brzuch od 2 dni i jakos nie zauwazam obnizenia:/ ale fakt...jak leze na wznak to juz nie czuje sie przyduszona..
 
Witajcie wczesnym rankiem przy pierwszym sniadanku :-) Maż pojechał do pracy, obudził mnie i teraz nie moge zasnac, do tego ten mały głód, ktory nie dawał mi pospac doopomina sie o jedzenie :-D mam nadzieje ze jak zjem i sie położe to jeszcze zasne, bo nocka mineła nawet nawet, mozna powiedziec ze sie wyspałam.
Ogolnie samopoczucie dobre, ale jak siedze to czuje jak mnie rozpiera tam na dole :eek: co to, czy to jakis znak ze nadchodzi godzina 0???
Wczoraj na Szkole rodzenia było o pozycjach porodowych i technikach zwalczania bolu porodowego, jestem przerazona tym wszystkim :eek::crazy::-(tym bardziej ze dobrze jest sie ruszac a nie lezec podczas skurczy tylko zastanawiam sie jak to jest mozliwe jezeli praktycznie non stop jest sie podłaczonym pod KTG i jak na uwiezi. Kable maja jakies 2-3m wiec zero swobody i tylko pozostanie ruszanie sie przy aparaturze bo nie ma mowy o jakims wiekszym chodzeniu hmmm bedzie trzeba sobie jakos poradzic:tak:
Ja mam liczony termin porodu według OM i ciocia mi mowiłą ze dla położnych zawsze liczy sie termin OM a nie USG bo jest bardziej wiarygodny, lekarze aby sie sugeruja usg i to ich denerwuje bo sa dosyc duze rozbieżności :-)
Wszystkim zycze miłego dnia
za potrzebujace &&&
 
Ostatnia edycja:
Olisiaa - na porodówkach maja przenośne KTG, mozna z tym chodzić - takie jest u nas ponoć - kilka sztuk ale zdarza się, że zabraknie dla jakiejś mamy i wtedy faktycznie działa sie jak marionetka na sznurkach...

Ja nie śpię przez ból w plecach - podejrzewam nerki - wczoraj pobolewało, teraz paraliżujący tępy ból mnie obudził - mam nadzieje, że do poniedziałku się nie powtórzy i pójdę do normalnego lekarza.
 
Witam weekendowo. Własnie doczytałam i widzę, że sytuacja się rozwija u części dziewcząt. U mnie nadal spokój. Brzuch lekko twardnieje, ale bezboleśnie. Dzidzia jeszcze wysoko tylko znowu zrobiłam się jakaś strasznie śpiąc jak w I trymestrze zupełnie. W. się śmieje, że chyba chcę się na zapas wyspać. Pewnie, że chcę, tylko wiem że tak się nie da :/

Olisiaa z tym KTG to u nas jest tak, że nie jest się cały czas podłączonym, no chyba, że coś się niepokojącego dzieje. ale jeśli jest ok, to można się ruszać, korzystać z prysznica i tak dalej.

Idę chyba zapolować na jakieś śniadanko bo się Mała w brzuchu dopomina. A potem biorę się za robotę, bo sobie gości zaprosiłam więc wypadałoby czymś ich przyjąć. Oczywiście wykorzystam do tego popisowe muffiny z bananami :) A drugie zrobię piernikowe z rodzynkami i powidłami śliwkowymi- przepis ten sam tylko zamiast bananów rodzynki i dodam przyprawę korzenną.

Mimo przygotowań postaram się być na bieżąco przynajmniej do wieczora. Za potrzebujące i skurczowe i jak to ładnie nazwano "odczopowane" ściskam kciuki.

Leo i Laura o was też stale myślę i kciuki zaciskam
 
Witam sobotnie , my Barta dziś do babci zawozimy i zrobimy sobie wypad do kina hmmmm:sorry: bo pożniej niewiem kiedy się znowu wybierzemy....

Carmella dasz radę jeszcze te dwa tygodnie...

wie może któraś co u pieszczoszki i fiore i oczywiście ich maluszków ...
Miłej spokojnej soboty...
 
witam z rana, mega newyspana. Mojemu dziecku ie dzisiaj jkies muchy snily i co chwle wolal by je przepedzac :baffled: a o 3,30 stwierdzil, ze jest wyspany i chce juz wstawac :eek:
 
reklama
Do góry