reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Cicho i pusto tu... Bubbles nie moge sie doczekac, az dac znac co u was. Wlasnie sie zorientowalam, ze jestesmy tyle samo w ciazy wiec strasznie ciekawa jestem jak tam twoj babelek. Dzis zaczelam pakowac sie na wczasy bo niby jeszcze dwa dni, ale ja teraz sily nie mam na nic wiec wole sie przygotowac wczesniej. Strasznie mnie ostatnio wysypalo na plecach i klatce piersiowej i jak tu cholera pokazac sie na plazy??
 
cześć dziewczynyyyyyyyyy, ale długo mnie nie było! Mam straszne zaległości :( Z nami wszystko dobrze tylko nie mam neta w domku. Nie wiem jak długo jeszcze, tydzień może więcej. Ale niedługo będę i wszystko przeczytam i nadrobię :) Jutro idę do lekarza po dłuższej przerwie i troszkę jestem niespokojna. Pozdrawiam wszystkie majóweczki cieplutko. Ale mi was brakuje :(
 
czesc dziewczyny:)
ja tu kiedys 1 posta napsialam ale.....mailam problemiki z ciaza...i bylam w szpitalu:)

dlatego jeszcze raz sie witam i chce zawitac do waszego GRONA:)

jestem JOANNA mam 25 lat....z mezme 30letnim od 1.5roku sraalismy sie o fasoleczke..i dopiero teraz sie udalo:):) i terminek mam na 21 maja 2011 obym ja donosila...biore leki i leze

pozdrawiam
 
Adeczka ja mam to samo - cała wysypana jestem łącznie z twarzą. Dzisiaj kupiłam sobie jakąś maseczkę oczyszczającą może pomoże.

Kavva witaj i cieszymy się, że do nas zawitałaś. Odpoczywaj a na pewno wszystko będzie dobrze:happy:
 
Kavva witamyCię w naszym gronie, trzymam kciuki na pewno wszystko będzie ok.

A u mnie jakoś czas leci, raz jest lepiej raz gorzej z nastrojem. Chociaż ostatnio mam trochę więcej wiary bo ostatnio nawiązałam ponowny kontakt z dziewczyną, która przeżyła to samo co ja, tez straciła dwóch synków z powodu takiej samej wady, a teraz ma już chyba trzyletnią zdrową córeczke i obecnie jest w ciąży ze zdrowym synkiem. Takie wiadomości trochę dodają mi wiary, że może i tym razem będzie wszystko dobrze i my będziemy szczęśliwi.
 
Cicho i pusto tu... Bubbles nie moge sie doczekac, az dac znac co u was. Wlasnie sie zorientowalam, ze jestesmy tyle samo w ciazy wiec strasznie ciekawa jestem jak tam twoj babelek. Dzis zaczelam pakowac sie na wczasy bo niby jeszcze dwa dni, ale ja teraz sily nie mam na nic wiec wole sie przygotowac wczesniej. Strasznie mnie ostatnio wysypalo na plecach i klatce piersiowej i jak tu cholera pokazac sie na plazy??

Moja ginekolog zakazała mi ostatnio kąpieli w domu, nawet w lekko ciepłej wodzie twierdząc, że naczynie krwionośne sie rozszerzają pod wpływem temperatury i kosmówka może się odklejać. Dodała też, że z tego samego powodu nie powinno sie opalać... NIe chce Cię straszyć, ale może ostrożnie z opalankiem ;). A tak poza tym, to Ci zazdroszczę (choć nie wiem gdzie się wybierasz hehe) ciepełka, hmmmm....
 
Witam kobietki !!!

U mnie i fasolki wszystko OK - odpukać weekend minął bez przytulania kibelka. Może to dlatego, że jem tylko to co lubi fasola. W piątek np. odkryłam, że nie lubi ryby gotowanej na parze. Starłam do niej skórkę z pomarańczy, posoliłam, popieprzyłam i zalałam sokiem z pomarańczy. Tak sobie poleżała troszkę i na parę.
Mniam:-):-):-) Pyszna była - szkoda tylko że przez 15 minut.

Jutro idę do doktora z wynikami badań. Są w normie ale jak na mnie to strasznie słabe. zobaczymy co powie doktor.
 
reklama
Witam się :-)
U mnie z mdłościami już trochę lepiej. Weekend był w miarę ok :)
Czekam z niecierpliwością na kolejną wizytę u ginki. Mam nadzieję, że wsio jest ok.
Miłego dzionka wszystkim i słoneczka :-)
 
Do góry