reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

reklama
upał, skok rozwojowy?? i zęby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!petarda!!!!!!!!!!!!!!!wygrałam mega kumulację w postaci gigant zapotrzebowania na cycunia i hiperturbo marudzenie....dobijcie proszę.:baffled:
 
domikcw moja maszyna zastrajkowało...nie szyje... :( nie wiem co jej jest ale mąż mi obiecał kupić nową, bo ta była z odzysku ;)
sylwia racja:)
 
Ostatnia edycja:
Kwasia nie martw się nie ma tego złego:) dostaniesz nową maszynę i będziesz śmigać podwójnie:))

A ja się zakopałam w drutach i szydełku. Wczoraj byłam na spotkaniu dziewiarek, było tak super, że nie miałam ochoty stamtąd wychodzić. Spotkanie się odbywało w sklepie z włóczkami więc oczywiście nie wyszłam z pustymi rękami a teraz nie wiem z której włóczki najpierw dziergać bo każda przepiękna:))

Moja Madziula dzielnie znosi upały (chyba ma to po tatusiu) więc nie jest źle.
Przed wczoraj jadła trzeci raz brokuła, mina bezcenna :))) tzn. jadła to za dużo powiedziane, ale myślę, że jest mały postęp (tfu, tfu nie zapeszać) dzisiaj będą ziemniaczki z marchewką zobaczymy co ta moja gwiazda na to :)
 
Witam się niedzielnie!

martuss - witaj wśród Lutówek
dreamuś - współczucia i dużo sił!
smoniczka - a widzisz Madzia się rozkręca - smacznego:-)


a mnie chyba dopadło zapalenie piersi, łamie w kościach, czuję się ogólnie osłabiona, prawa pierś bolesna i czerwona:-( jakieś rady?
 
reklama
patik80 jak mi sie zrobilo zapalenie to sciagalam pokarm,po kazdym karmieniu,jak maly nie wypil wszystkiego i do tego masowanie piersi pod ciepla woda,mi to pomoglo,mam nadzieje ze i Tobie pomoze:sorry:zdrowka zycze
 
Do góry