reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Matko jaki upał, przydał by się ogródek z kawałkiem cienia.
Kurcze a Madzię coś pogryzło w nocy :wściekła/y: obudziła się rano i na policzku ma trzy wielkie bąble, podejrzewam, że to komar. Staramy się zawsze przed spaniem wytępić dziadostwo, ale jak widać nie zawsze się udaje.

Kwiatuszek może to prze upał mała nie chce jeść? A pije wodę albo jakieś inne płyny? bo jak nie chce jeść to ważne żeby piła. Może ma złe dni nam też się nie raz nie chce jeść. Nie denerwuj się. Może faktycznie jej to nowe mleczko nie pasuje w końcu to dla niej nowy smak i może musi się do niego przekonać.

Nutka super, że mały tak ładnie spał, oby tak dalej :)

Patik a jak u Ciebie, jak się czujesz?

Domikcw kochana kręcisz biznes jak się patrzy ty Kwasia zresztą też. Super dziewczyny, tak trzymać :)))
 
reklama
Kwiatuszek- no to stres jak dzidiza nie chce jesc ;/ Ale moze to przez upały. U nas tez bez rewelacji z jedzeniem. Np wczoraj wcale kolacji nie zjadł, a dzis pobudka o 7, zero domagania się jedzenia, zero upominania się o zmianę pieluszki (chociaz siku az się wylewało po całej nocy). Takiego mam agenta :)
Patik- jak samopoczucie?
 
Z piciem też szału nie ma:confused2::no: ale co chwilę gonię ją z butelką i chociaż raz, dwa razy pociągnie. Przedtem zjadła bebiko ha z kaszką. Ale tylko 120 ml bo tyle jej zrobilam bo chciałam spr jak jej pójdzie. Potem pół słoiczka deserku i teraz śpi... Ile Wasze dzieci wypijają dziennie wody?
 
W sumie na tych upałach wypija po 100 ml, czasami więcej... A do tego jak coś jeszcze pociągnie z niekapka, bo tego nie kontroluję bo więcej się wylewa na nią niż do buzi... Nigdy takich cyrków nie odstawiała. Nieraz był problem odczekać 2,5 h po jedzeniu bo już krzyczała o następne... a teraz może nawet przez 6h nie jesć i nawet się nie skrzywi...
 
spoko loko z tym jedzeniem :D u nas są posiłki o 9, 14-15, 18, 20, 23 (czasami), 3, 6. Więc też są duże przerwy szczególnie w dzień. Pamiętajcie że dziecko powinno mieć 5 posiłków na dobę :D

jeśli chodzi o wodę to u mnie ciężko stwierdzić bo pijemy z niekapka a tam miarki nie ma no i co jakiś czas mu wymieniam na świeżą ale myślę że może z 1/2 butelki czyli jakieś 120-150 ml.
 
reklama
Do góry