reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Madzienka - pozazdrościłaś endorfin i ćwiczenia przed północną zaliczone:-D Nie wpadam w panikę z tymi kupami, bo to się zdarza przy cycowaniu, ale do jutra ma czas, bo jak nie to czopek będzie jak nic. Nie masowałam, teraz to się aż boję zacząć, bo jak eksploduje to się chyba nie doczyszczę:-p
domikcw - moja niemrawa pani doktor stwierdziła, że tak po prostu ma i dawać czopek, ale ja się właśnie boję, że za każdym razem czopek to się sam oduczy robić:baffled:
kwasia - fajne zdjęcia, super pamiątka, a Robercik wyglądał bardzo elegancko:tak:
smoniczka - dzisiaj próbowałam zrobić killera, po kilku pierwszych ćwiczeniach wymiękłam i zaczęłam skalpela II. Po nim leje się ze mnie o wiele bardziej niż po skalpelu I.
 
reklama
Madzienka, super:) ja wczoraj rano i ok 22 robilam tylko 3 serie mel, dzis w planie skalpel 2, dla mnie jest duzo lzejszyniz 1. Zaraz jedziemy na wies, tak latwiej zniesiemy planowane 35 stopni. 3majcie sie dzielnie w te upaly!
 
powiedzcie mi ekspertki od cwiczeń o co chodzi z tym skalpelem I i II? to znaczy się jak go robic? pierwsze serię I a po jakimś czasie II? czy wy cwiczycie tyle co trwa ten filmik na youtube?? pomocy bo ja niekumata.

w nocy znalazłam Lenkę wędrowniczkę:-D nogi miała tam gdzie głowa:-D i leżała na brzuchu, a tak mruczała bo nie umie wrócic do pozycji na plecki:-D nauczyła się tak głośnio piszczec!!:szok:
 
witajcie,
nienawidzę killera:-Dchyba tez przerzucę się na skalpel albo melB. Lecę brać prysznic i śmigam z Laura na działeczkę:-D Popatrzcie na mój suwaczek, nie mogę w to uwierzyć, że ten czas tak szybko leci, dziś ta moja mała kluska kończy 5 miesięcy:-p
domikcw, z tym skalpelem chyba chodzi o to, że pierwsza seria ćwiczeń została nazwana skalpel1 a po niej powstała 2 i dlatego jest 1 i2, chyba:-D
poli, Ty już długo ćwiczysz, jak z efektami? ja zaprzestałam ćwiczeń bo nie widziałam efektów ale teraz już się nie poddam, 3 serie melB to bardzo dużo:tak:
 
Agaod. 5 miesięcy? Szok my czekamy do wtorku na 4 ;) Miesięcznicowe gratki :)

Czuję się ugotowana jak jajko na miękko. Właśnie się okładam świeżo wyciągniętym praniem dla ochłody i prawie widzę jak paruje ;))

Idę zrobić lody pomarańczowe - wieczorem będą jak znalazł.
 
Witajcie my po spacerku...uwielbiam taką pogodę i Lenka póki co też ją dobrze znosi...oby tak zostało...

Mobilizujecie mnie, ale to dobrze...

Domikcw, jak powstały obie częsci nie mam pojęcia ale dwojka to cwiczenia z krzeslem...nie wuem czy jeszcze dostepne w necie...bo są naplytce...

Mamuski z warszawy idziecie w sobotę na pola mokotowskie pocwiczyc z Ewka?

Agaod buziak za skończone 5 miesiaczkow....
Dla pozostałych swiętujących rownież...

Udanych wypadów za miasta
 
agaod - piekna 5! juz niebawem strzeli pół roku:szok:

agisan mozesz robic za suszarke do prania:cool2:

a ja po raz pierwszy sie ciesze, ze u mnie zawsze przymorskie wiatry wieja,zawsze odrobina orzezwienia.:happy2:

jej ze Wam sie chce cwiczyc w takie upaly....Cortina otrzyj pot z doopska, bo siadam na lawke.;-)
 
reklama
Do góry