reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

102NIKON2 - Kopia.jpg

trochę małe ale nie chcą mi się większe wgrać :(
 

Załączniki

  • 102NIKON2 - Kopia.jpg
    102NIKON2 - Kopia.jpg
    42,6 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Lorena - pewnie tak właśnie jest jak piszesz ale w takim razie jak długo mam czekać? dać czopek czy czekać do oporu póki zachowuje sie normalnie i nic go nie boli?
 
Ufff, jak gorąco! u nas w mieszkanku już 28,5 a co to będzie wieczorem???

Ostatni zastrzyk na siną pupcię przyjęty! Dalej mamy Deflegmin plus mamy włączyć Fenistil i mam wieeeelką nadzieję, że już nędzie ok.

A ja zajadam się czereśniami skoro truskawek nie mogę ;)

Patik. Twój Jasiek jest niezły - ani kropli matczynego mleka nie zmarnuje - wszystko wchłonie! ;) Moja położna mówiła, żeby po 10 dniach podać czopek, żeby z kolei jakiś czop się nie zrobił.

Martik. Kurcze. Po takiej stłuczce miałam skręcenie kręgosłupa w odcinku szyjnym. Dobrze, że z Wami wszystko w porządku!!!

Kwasia. Super, że Wam się chrzciny udały!

No i zapomniałam co komu, a że z telefonu piszę to nie mam jak sprawdzić...
Najwyżej będę pisać w odcinkach :)
 
Ostatnia edycja:
Wow Patik 12 dni bez kupki... to chyba taczka bedziesz wywozic jak Jasko teraz wyprodukuje;-) Ja tez slyszalam ze po ok 10 dniach juz lepiej podac czopek tylko nie pamietalam dlaczego, ale tak jak pisze Agisan pewnie zeby czop sie nie zrobil.
Szymon robi jedna dziennie lub na dwa dni, ale prawie kazda wyplywa z pampersa:rofl2:

Agisan dobrze, ze juz po zastrzykach- biedna pupcia malutka:-)
Martunia gratulacje dla malego pelzaczka:-)
Poli podziwiam za silna wole, nikt by mnie do cwiczen o tej porze nie zmusil! ze sie tak wyraze- szacun!!!
 
Patik a może spróbuj podawać małemu jakiś probiotyk? Dicoflor, biogaya albo coś innego? U Nas kupki po Dicoflorze bardzo ładnie się uregulowały :tak:
Ja chyba zacznę brać na spacery wodę dla małego albo delikatną herbatkę bo młody wisieć chce na dworze a komary mnie wtedy tną jak nie wiem i tylko siedzę i odganiam od niego :no:
 
hello !

co za pogoda, afryka normalnie :-p

dziekuje za wypowiedzi wasze co do cyckowania w upaly ! moj Cortin to je roznie bardzo, jak widze ze patrzy na mnie oczami Shreka to mu zapodaje cycka w zeby ;-) dzis pil bardzo czesto ale co sie dziwic jak w cieniu byly 34st !!!!!!!!! :eek:

ide sie najesc bo w dzien temperatura sprawiala ze jesc sie nei chcialo a teraz jestem glodna jak wilk !

ktora to pisala o pizzy i piweeeeeee ???????????? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! to byl blad ze to przeczytalam !!!
 
Ale ukrop, masakra człowiek siedzi i pot po tyłku leci. Ale nie ma zmiłuj ćwiczenia też były, kolejny skalpel za mną (kiler jak na razie dla mnie nieosiągalny) Ale jestem szczęśliwa :-) już tydzień ćwiczeń za mną.


Agisan biedna Kostkowa pupinka, dobrze, że już po. Buziaczki dla małej.
A tymi czereśniami to byś się mogła z koleżanką podzielić :tak::happy:
 
Witajcie widzę że jak to nasza polska przypadłosc pokazuje, już narzekamy na pogodę:-D nam to dogodzić...
Ja z tych ciepłolubnych, więc dla mnie rewelacja...Lenka póki co też ciepłolubna i bardzo nie narzeka....na spaceerach pochłania mega ilości wody

Poli podziwiam za te ćwiczenia przed północą ja to ostatnio mam mega lenia:zawstydzona/y: a jeszcze w biedronue teraz sprzedają takie malutkie marsiki, snikersiki i jak tu nie kupić jak kuszą mnie przy kasie:-p:-p:zawstydzona/y:

Patik podziwiam, moja dwa dni nie robiła i już mialam stresa...a próbowalas masować odbyt....podobno pobudza:tak:

Kwasia super fotki...chcemy wiecej...a sukienka super


Tulaski dla wszystkich chorujacych i zmagających się z wirusami....

Spokojnych nocek
 
nadrobiłam. ale co komu miałam odpisac?? nie pamiętam:zawstydzona/y:

KWASIA piękne zdjęcia i piękna rodzinka! jak zdrówko malego?
AGISAN jak dobrze, że już bliżej końca choroby! buziaki dla Was:8
DRAMUŚ buziaki dla małego za 4 miesiące!:*
PATIK toż to zawzięta bestyjka z Jaśka. a mówiłaś lekarzowi że tak kupki rzadko robi??
SMONICZKA, POLI gratuluję wytrwałosci w cwiczeniach!

u nas upał i mała robi jakieś rzadkie kupska:( nie wiem czemu. może z tego ciepła??

no i mamy sukces bo dziś 4 razy obróciła się z plecków na brzuszek:-D
 
reklama
Do góry