reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

a u nas dada 2 sprawuje się świetnie ale chyba ostatnie opakowanie będziemy używać bo...Robak już z nich wyrasta i chyba trzeba będzie kupić dada 3 :-)
 
reklama
hej!

My od dwóch opakowań jedziemy na "3" z dady - muszę tylko pilnować żeby równo i ciaśniej rzepy zapiąć i Jasiek nie przesikuje pieluchy.

Gosia - ale szalejesz z tym pieczeniem:tak: ja w tym roku pierwszy raz od 5 lat mam spokojne święta - jadę w niedziele na kilka godzin do rodzinki emka, a potem siedzimy w domu. Za to tydzień po świętach będzie szaleństwo bo są Chrzciny Jaśka.

Poli - a kiedy jadłaś ten jogurt? jestem ciekawa jak szybko dziecko reaguje na alergen:baffled:ja się cały czas zastanawiam co Jaśkowi zaszkodziło - bo od tygodnia nie jem nabiału, staram się bardzo pilnować i nie widzę jakiejś super poprawy. Fakt że on nie ma dużo tych krostek i teraz nie wiem, czy za mało czasu minęło na poprawę, czy też ciągle jednak jem coś co mu szkodzi:baffled: tylko nie wiem co??? a tu święta się zbliżają i nie wiem co ja będę jeść...chyba jednak zjem trochę jaja czy ciacha i zobaczę czy są jakieś nowe zmiany:dry:

Cortina - pamiętam pamiętam o dobrych radach prezeski:-D dzięki bardzo:tak: Kremik sprawdza się super:-)
 
Z racji tego, że Dawid wstał mi dziś o 6 rano to przed 20 padł :-) więc udało skończyć porządki i teraz ja padłam i leżę już w lozeczku :-) ale jakoś mi głupio tak wczesnie :p

Jutro pewnie szał świąteczny nie da mi chwili na forum, więc...

ZDROWYCH, SZCZĘŚLIWYCH, SPOKOJNYCH, RODZINNYCH I BEZ DIETOWYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY MAMUŚKI :-) i by zmartwień nie było i kolek i krostek i odparzen :-) i dużo dużo snu i odpoczynku :-)
 
Morning!

Zaliczylismy wczoraj lekarza - osłuchowo czysto! ja mam na wszelki wypadek wypisaną receptę na Augmentin gdyby nie przeszło. malutka 1kg na plusie.

Gosia. Wow. Ile pyszności!

Dołączam się do życzeń. Wyjątkowych pierwszych Świąt w powiększonym gronie! Niech nam wiosna piękna nastanie, dzieciątka słodko śpią, a choroby i inne dolegliwości omijają szerokim łukiem!
 
Patik mi lekarz powiedział, że jeśli mimo diety nie będzie poprawy to będzie trzeba odstawić cyca... (oczywiście jeśli potwierdzi się skaza białkowa:szok: Nie wiem co o tym myśleć, rzeczywiście mogłoby do tego dojść? Bo ja nie chce ostawiać cycka...:baffled:

Dziewczyny to przy jakiej wadze przechodzicie na 3 pampersy? Ja jeszcze na dwójkach lecę, a mała waży 5400g.

Dobra uciekam, bo trzeba korzystać z tego, że dziecko śpi.
ŻYCZĘ WAM ZDROWYCH, WESOŁYCH I BEZŚNIEŻNYCH ŚWIĄT:-D NIECH DZIECIACZKI W TE ŚWIĘTA BĘDĄ GRZECZNE JAK ANIOŁKI.:tak:
 
A my jeszcze lecimy na pampersach 1, bo mówiłam, ze ubranej nie chcemy i wolimy pampersy i jednej ciotce powiedziałam, ze 1 i ona rozpowiedziala po rodzinie i mamy jeszcze 2 opak.
Kiedy przeszlyscie na 2?

Uciekam jajka malować :-)
 
Witam się i ja:-)przy śniadanku, bezmlecznej ince i z wiecznie głodnym psem przy boku:-D
Wczoraj zdążyłam napisać, że u mnie nie pada śnieg i jak zaczęło sypać to teraz wszędzie biało:baffled:więc na temat pogody więcej już się nie wypowiem:nerd:
Oglądałam wczoraj drogę krzyżową z Rzymu i tak jakoś pomyślałam, że w tym roku chciałabym pojechać do Włoch..zobaczymy co da się z tym zrobić, na weekend majowy na pewno się nie uda bo w czerwcu mamy zaplanowany urlop ale może na jesień:-D
Jutro Wielkanoc a ja nic nie mam zrobione, widzę, ze u Was pełne lodówki:tak:ja postanowiłam zrobić tylko pieczeń z jajkiem i zabrać ją do mamy bo tam spędzamy święta..więc nie sprzątam i nie gotuję:-p
Zanetka, ja już mam zakupione pampki 3 bo 2 zaczynają być za małe a Laura waży już 6 kg. Co do skazy to dużo czytałam ostatnio i gdzieś wyczytałam, że lekarz nie powinien sugerować zaprzestania karmienia piersią, można być na diecie i karmić i to zawsze będzie lepiej niż na tym preparacie mlekozastępczym. Mi też lekarz powiedział, że jeżeli okaże się skaza i nie będę chciała karmić to mam przyjść po receptę na mleko...mogę jeść suchy chleb a będę karmić :cool2:Nie chciałabym zapeszać ale od wczoraj powolutku wprowadzam do swojej diety produkty mleczne i jak narazie nic mnie nie niepokoi, może to nie skaza?:nerd:już sama nie wiem

ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNKI DLA WAS I DLA WASZYCH RODZIN;-)
 
reklama
Hej laseczki:)

Agaod napisałaś, że pijesz inkę i tak mi się zachciało, że polazłam sobie zrobić :-D


My na dwójki przejdziemy dzisiaj (została jedna 1). W sumie to w te jedynki już ledwo, ledwo wchodzi, ale trzeba było zużyć, bo szkoda :cool2:

Gosia ale mi narobiłaś ochoty na placki. Jak przeczytałam ile tego napiekłaś to miałam ochotę się teleportować do ciebie :-D
Ja może jakąś babkę upiekę.


Kochane mamuśki, życzę wam coraz więcej przespanych i bezkolkowych nocy, zdrowych maluszków, smacznego jajka, mokrego dyngusa i radosnego, wiosennego nastroju oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny:-)
 
Do góry