reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Martuszka mnie brzuch w środku nie boli. Jedynie przy dotyku nad blizną taki lekki ból, ale to raczej normalne.

Poli co do moich rozstępów to... Trudno mi cokolwiek powiedzieć po trzech tygodniach smarowania, ale wydaje mi się, że są trochę jaśniejsze. W sumie one nigdy nie były czerwone i chwała im za to. :-D A Twoje rozstępy są czerwone?:confused:
Aaaa i pępek mi się nie chce wciągnąć:no:, czy Wam się już wciągnął pępek do środka? Mi w ciąży wylazł i nie chce z powrotem się schować:angry:

MegiPegi jakiego kolagenu używasz na rozstępy??

Eve współczuję katarku. Kubusiowi musi być za pewne ciężko jeść.:baffled: Oby Twoje zmagania z katarkiem dały rezultat i szybko sobie poszedł.:blink:

Moje dziecko zmienne jest. Jeszcze jakiś czas temu pisałam, że zaczęła jeść po 5-10min i się najadała. A wczoraj... Wisiała mi na cycu 40 minut.:-D Do tego od dwóch dni budzi się co 1-2 godz. na karmienie, a wcześniej jej to się nie zdarzało. :baffled:
 
reklama
patik ja mam buteleczkę 60ml tego bio oil i starcza na jakieś 1,5 miesiąca. smaruje się 2 razy dziennie. nie daję go nie wiadomo ile bo to jednak olejek i mocno nawilża. nie wiem jak by ci to cenowo wyszło bo nie wiem ile ten bio oil w Pl kosztuje.

Julek ma krostki na buzi! nie mam pojęcia od czego :baffled: akurat mu wyszły jak dobra mama nic takiego nie jadła:-D choć myślę, że to nie alergia na jedzenie bo ja wcześniej już jadłam dosłownie wszystko.
 
hej dziewczyny :-D
Normalnie jestem w ciężkim szoku bo mam 5 min bez cyckania:szok:
Mały wisi na cycu, najlepiej cały czas...dzisiaj w nocy nie dałam rady go nawet raz odłożyć do łóżeczka bo się wybudzał i marudził.
My już mamy jakieś sensacje brzuszkowe i na razie daje małemu kropelki które dawały położne w szpitalu czyli esputicon. Chyba trochę pomaga...
Generalnie macierzyństw mnie chwilami przerasta...zobaczymy jak będzie dalej.
Co do rozstępów to mi wyszły na udach i boczkach :dry: ud nie smarowałam to jestem w stanie zrozumieć ale w boczki wklepywałam co się dało...no nic, byle zjaśniały i byle bym miała chwilę czasu,żeby trochę nad sobą zaczać pracować bo raczej ciastka mi teraz nie pomogą :sorry2:
Mój syn śpi teraz na mojej poduszce...ciekawe, gdzie ja będę spała :-p
 
Dziewczyny, ale co Wy byscie chcialy zeby rozstępy zjasniały Wam w miesiąc? Przeciez taki proces trwa wiele miesięcy. One tylko szybko wychodzą:baffled:
A ktoras wie moze ile czasu schodzą się mięśnie brzucha?

Ja nie moge powstrzymac sie od jedzenia...Ciągle coś mi się chce...Najlepiej mega węglowodanów. Porażka:baffled: A ze czasu barak, zjadam cos co na gotowca da sie wziąć w reke i wszamac:baffled::baffled:
 
martuszka bo my takie niecierpliwe jesteśmy:-D eh mnie też zwiększa się apetyt:baffled: na wagę boję się wejść:zawstydzona/y:
na_cik powodzenia w cyckaniu, niech się Tymuś nauczy szybciej jeść;-)

mój synek zwiększa zapotrzebowanie na jedzenie na wieczór - odstęp miedzy karmieniami godzina - ale najadł się i zasnął, dawno tak nie było, zwykle buszuje do północy:tak:
 
Dobrze, że zajęte jesteście dziewczyny dziećmi to człowiek da radę forum nadrobić ;-)

Dzieciątka z katarem-trzymam kciuki za szybciutkie wyzdrowienie&&&

Ja się martwię, że Damian za rzadko je.... Pół nocy przesypia, dziś w dzień spał od 12 do 18, położona była u nas tylko raz jak wróciliśmy ze szpitala, pani dr dzwoniła w piątek zapytać czy wszystko w porządku, bo jest sama w poradni i nie ma jak przyjechać. I teraz nie wiem czy wyjść na panikare i jechać do przychodni czy czekać aż skończy miesiąc, bo wtedy i tak musimy podjechać... Co mam robić????
 
hej hej...brak weny, brak snu.
aleeeeee moje dziecko po 2 dniach apogeum bojów (mam nadzieje ze to bylo juz apogeum) zrobilo mi cudowny prezent - wlasnie sie wybudzil po 4 godzinach snu!!!!!!!!!!!!!!jupiiii....ale tfu nie zapeszam.

dziewczyny z chorutkami - trzymam kciuki aby to szybko minelo.&&&&&&&&&&&

co do rozstepow, tak mi na koncowce ciazy wywalilo, ze teraz moj brzuch jest wiszacym przeoranym worem. jak moja przyjaciolka to zobaczyla, to jednak sie zapowiertrzyla w swoich komentarzach ze wygladam swietnie.;-)zastanawiam sie co kupic.grunt to tez cwiczyc, ale nie mam sil i czasu.

a propos wysypek. moj mis pys dostal na poliku. na poczatku zdiagnozowalam potowki...potem ze to moze ten tradzik, teraz juz sama nie wiem. niby zlagodnialo, ale zostala kaszka. panikowac i gnac do lekarza czy poczekac?moze zejdzie?alergia to nie jest bo jem non stop to samo i z tych samych sprawdzonych zrodel.

ps. od kiedy zaczelam pilnowac by mlody jadl troche rzadziej (jest ciezko ale jakos sie udaje) to minal problem wzdec(no moze nie do konca, ale jest kolosalna różnica). raczej nie jest to sprawka biogaia.chociaz tez podaje.

czy wasze maluchy tez maja dziwny glos?moj ma jakby zachrypniety (jest on inny niz w pierwszym tygodniu). i wydaje z siebie odglosy niczym stary jaszczur.:szok:

trzymajcie sie cieplo. obym czesciej tu zagladala (vel oby karmienio spanie sie ustabilizowalo ihhhi)
 
reklama
Do góry