reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Dzień dobry Babeczki!

U nas śniegu po kolana:szok: Dziewczyny poszalały z tatą na śniegu, a ja w tym czasie kolorowałam sobie włosy:-)
Nocka pięknie przespana:tak: Karmienie ok. północy i o 5, a potem Jasiek spał do 8.30:tak: i czekamy na kupkę, już 3 dzień nic nie zrobił:sorry2:
Skórka na główce łuszczy się coraz bardziej:baffled: no nic...będziemy nadal oliwkować.


domikcw - super że już w domciu:-)
smoniczka - Twój mąż naprawdę zasługuje na medal:tak:
Megi Pegi, dreamuś - buziaki dla maluchów na 1 miesiąc:-)
Poli - zdrówka dla Leosia!
 
reklama
Oj faktycznie,mój mężulek zasługuje na medal :) niestety nic nie trwa wiecznie. Od kwietnia mąż zaczyna pracę we Wrocławiu więc dopóki się tam nie ogarnie i my się do niego z Madzią nie przeprowadzimy to zostaje sama w domku przez cały tydzień (mąż na weekendy będzie wracał). Ale puki co korzystam i jeżeli mogę się w nocy wyspać to grzecznie śpię:-D

My do pępka używaliśmy octaniseptu z tym, że w szpitalu nam odcieli ten długi kikut i została tylko taka mała końcówka.
 
dreamuś a zastanawiałam się czy tylko ja urodziłam 19.02 ;)
u nas ten pępek babrał się jak psikałam octeniseptem, a wydawało się że pójdzie z tym szybko i sprawnie :baffled: przy kolejnym Maluchu od początku będzie spirytus, lub może to szare mydło ;)

u nas w końcu pogoda robi się fajniejsza, śnieg jeszcze leży, ale słoneczko je topi i jest 9,5 stopni na plusie :-) tyle że wieje dość mocno :baffled: tak czy siak chciałam wyjść z Małym na 15min, ale właśnie mi odpłynął i zastanawiam się czy Go szturać na śpiocha, w wózku na pewno też zaśnie, ale to by w ciągu 30min miał 2 pobudki :baffled:
 
Witamy lutowe mamusie i lutowiątka
Czytam was regularnie ale jakoś nie mam weny na pisanie. U nas wczoraj odpadł pępuszek ale mazał się bardzo po octenosepcie więc myłam spirytusem.
Jakoś bardzo nie przejmuje się rozstępami i tak zawsze miałam brzydki brzuch raczej zależy mi na tym żeby zrzucić pozostałości i uelastycznić skórę.

Domikcw witaj

Nacik jak czytałam twoją opowieść to nie mogę zrozumieć czemu nie rozwiązali wcześniej porodu cesarka? U mnie to wyglądało lepiej a i tak szybko się zdecydowali.

Moje dziecko znów poje trochę przysypia albo się odrywa od chcą i po 5 - 10 min jak się ubiore to sobie przypomina że głodne. I tak w kółko z godz... Idzie oszaleć :D
 
Hej!

No pogoda działa na mnie deeeepreeesyjnieeee!!!

Domikcw. Witaj z powrotem!

Patik. Ale super, że mały tyle pośpi cięgiem ;) Zazdraszczam :) U nas zastój w kupce był jednodniowy, a potem jak ruszyło, to pieluszka była pełna dosłownie od jednego brzegu po drugi, więc uważaj mama! ;)))

U nas szpital na peryferiach znowu. Tosię musiałam w nocy ratować, bo zaczęła się dusić (napad astmy oskrzelowej), Misia ma ten swój straszliwy nie dający się zwalczyć katar i ropiejące oczka, więc dziś znowu wylądowały u lekarza. I ja przy nich zaczęłam chrychlać...

Poli. Dismare do nochalka na katar i położna poleciła dopajać wodą, bo podobno dzieciaczki tracą elektrolity przy katarze.
 
u nas pępuszek też odpadł kilka dni temu, została co prawda tak "resztka" ale już praktycznie jej nie ma a stosowaliśmy...wódkę, nie spirytus ani ten octenisept tylko zwykłą wódkę i przemywaliśmy patyczkiem do uszu. Nic się nie babrało, pępuszek ślicznie się goi, a tą metodę poleciła nam położna... :-)

domikcw witaj kochana :-)

poli a co do katarku to ja wkraplam sól fizjologiczną i albo na brzuszek albo Robercik czasem sam tak kichnie, że wszystkie gluciki wylatują :-D ale my katarek mamy dość słaby więc nie wiem jak z tym mocniejszym...
 
Hej laseczki,
wiem, że już kilka z Was pisało o wysypce na buzi maluszka (tylko nie pamiętam które:) Daniela mi wsypało, od ok 3 tyg pojawiły się na buzi czerwone krostki a teraz na policzkach , szczególnie prawym, ma suchą zaczerwienioną skórę, tak jakby mu się te krostki rozlały. A jak to u Was wygląda?? mam nadzieję że to nie skaza!!!
 
Witam Was Mamuski :)
Moj synek Noah urodzil sie 10 lutego :)

Mam tez pewien hmm problem, bo Noah dostawal butelke czasem, kiedy wychodzilismy z domu, lub kiedy moje cycochy byly wyssane. I teraz wlasciwie od tygodnia jak przykladam do piersi to -poki jest zaspany to pije, a tak to 5 minut pracy i pozniej placz, przykladam znow, pije pije pije i znow placz... i odpychanie... No odzwyczail sie od intesywnej pracy przy cycusiu... Od tygodnia zero flaszki, a on dalej takie grymasy ma :( pozniej placze bo glodny...Ech...
Czy macie jakies rady co zrobic zeby znow polubil cycusie?? Bo tak to tylko noca pije z piersi.
 
reklama
domikcw witaj weteranko :D

irlandzkie dziewczyny mam już paszport do Julka :tak: możemy lecieć :biggrin2: za 2 tygodnie śmigamy do domu!!!!!!!! :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

ja wysłałam w czwartek i teraz czekam. Jak wszystko pójdzie dobrze i mąż załatwi urlop to jedziemy za 5 tygodni :-) o ile sytuacja z biletami się nie zmieni... na długo jedziecie?
 
Do góry