reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Witam się z rana!:-)
Wczoraj o 15 pojechałam w odwiedziny do siostry więc mnie nie było już na bb.:-) Pogadałyśmy sobie trochę, mój Marcin naprawiał im komputer, bo się troszkę na tym zna. Siora nie mogła się napatrzeć na mój brzuszek i dziwiła się, że przytyłam tylko 2,5kg, myślała, że więcej:szok::-D Na szczęście na razie idzie mi tylko w brzuszek więc jest taki fajny okrąglutki:tak: Najadłam się ciasta, bo siostra upiekła milki way.:)

Mój Marcin ma dzisiaj na popołudniową zmianę, więc do 22 będę sama. O jakiejś 11-12 wybieram się z mamą na grzybki jeszcze w tym roku nie byłam. :rofl2: A świeże powietrze mojej Malwince się przyda:-)
 
Moje drogie a zwłaszcza te które będą używać łóżeczka po rodzeństwie będziecie je jakoś odnawiać??? Bo ja bym chciała ale nie bardzo wiem jakim tym lakierem (?) są łóżeczka malowane że później dziecku nie szkodzą i tak myślałam żeby zrobić to już teraz żeby do lutego to wywietrzało...

ja też mam łóżeczko juz po 2 dzieci ale całkiem dobrze wygląda więc nie będę nic robić, ale sa teraz lakiery ekologiczne i nie kupuj zwykłego tylko akrylowy, prawie wogóle nie śmierdzi i szybciutko schnie, nie to co zwykły a jesli chcesz zmnienic kolor to polecam lakierobejcę, będziesz miała "nowe" łóżeczko;)
 
Dzien doberek!

Dobrze ze przez weekend tyle nie produkujecie to mialam szanse nadrobic :rofl2:

eve pojawila sie i znikla, mam nadzieje ze wroci do nas szybciutko ;-) nawiasem mowiac nie moge doczekac sie twojej relacji z porodu, mam wrazenie ze u wielu lutowek po ataku smiechu nastapi rozpoczecie akcji porodowej :-D

a mi zrobolyscie taka ochote na ciasto drozdzowe ze sliwkami... tylko skad ja dzisiaj w mojej wiosce sliwki wytrzasne szkoda ze w sobote Was nie czytalam przynajmniej na bazarku bym cos kupila wrrrrr :wściekła/y:


poli
wszystkiego naj z okaji rocznicy i polowki

martik77 twoje zdrowko soczkiem pomaranczowym na ta polowke ;-)

anioleczek co fajnego czytasz?

Powodzenia na wizytkach i milego nieuciazliwego dzionka Wam zycze


 
Cześć Dziewczyny!

Gratuluje połowinek ;)

Ja musialabym chyba pomalowac stelaż do mojżeszowego koszyka, bo nie wyglada zbyt dobrze po tym jak stał na dworze podczas remontu u Dziadkow...

Dziewczyny wiecie może co można podawać dzieciom po usunieciu migdałkow do jedzenia? Zanim mi jutro powiedza w klinice chcialabym jakies zapasy zrobic... Czy te lody po operacji to juz przeszlosc? Bo to jedynie pamietam z dziecinstwa jak moja starsza siostra miala zabieg. Jak ja jej tych lodow zazdroscilam... ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam się przed południem :)

od rana byłam zrobić morfologię i zawieźć mocz do badania, niedosyć że musiałam wdrapać się na 2-gie piętro to jeszcze 40min czekania w kolejce. Przyjechałam do domu a teściowa została z małym ale niestety nie zrobiła mu śniadania więc musiałam jeszcze zrobić śniadanie i teraz dopiero się położyłam. Mam nadzieję że nie spowodowało to dalszego skaracania szyjki.. za tydzień wizyta.

Wszystkim życzę miłego dnia!!
 
Witam z rana
Ja po mały szykuję się do wizyty :-) muszę z przykrością stwierdzić, że ogolenie się to dla mnie coraz bardziej sport ekstremalny :rofl2:

Poli wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu :-) Powodzenia na wizycie, i żeby firma się wspaniale rokręciła :-)

Ammaroksana widzisz jak czas szybciutko zleciał, już jutro wracają :-)

Zanetka też bym poszła na grzyby, ale za bardzo nie mam z kim. Może w przyszłym tygodniu namówię teściową na wypad do lasu :-)

Jejciu jak ten czas leci już tyle dziewczyn w połowie :-) super:-)
Trzymajcie się lutówki, ja idę jeść śniadanko. Odezwę się później.
 
Dzień dobry!

znowu miałam zakręconą noc, najpierw zasnę przy Hani i Zosi, budzę po 1 z atakiem głodu, a potem spać nie mogę:baffled: między czasie Zosia się obudziła, więc ja przebrałam i dałam mleczko bo wołała "mniam", a potem zaczęłam czytać żeby się zmęczyć, ale padłam dopiero przed 5:baffled: na szczęście dziewczynki chyba coś czuły że mama będzie musiała odespać i spały do 10:szok: uff dzięki temu jakoś funkcjonuję :-D


poli dla Ciebie dzisiaj tak ważny dzień - więc przede wszystkim Wszystkiego Naj dla Was z okazji rocznicy i udanej wizyty!!!! a na starcie z prowadzeniem interesu trzymam kciuki &&&&&& niech się kręci jak najlepiej!!!!

witam nowe mamusie:-), bo jeszcze tego nie zrobiłam:zawstydzona/y:

annaroksana ale ten czas leci :szok: sama jestem zdziwiona ze już wracają;-)

martik to teraz już poleci z górki ...prosto na porodówkę:-D

kończę swojego "Anatolka" i walczę z pokusą zjedzenia czegoś słodkiego:sorry:
 
Annie nic nie czytam ciekawego kochana:) uczę się:) Dziś na tapecie okresy warunkowe:) A na taką normalną książkę to zazwyczaj już nie mam siły bo mnie czytanie sprawia dużą trudność. Musiałabym czytać w dzień a wtedy nie mam na to czasu a wieczorem nie mogę już czytać.
 
reklama
witam się i ja:*
zgagi ciąg dalszy:eek: ale dziękuje za rady. napewno skorzystam. nie wiedziałam ze rennie mozna brac. jak bedę w aptece to zakupie.
mężuś chory a ja gotuje zupke ale zdecydowac nie mogę czy pomidorowa ma byc czy ogórkowa...eh...

ANIOŁECZEK nie wiedziałam ze nie ma Twój mąż płaconego za nadgodziny. a to świnie!!! wykorzystuja ludzi! do sądu pracy się to nadaje
MARTIK POLI gratuluje połowy ciąży! jak czas szybko leci:)
POLI wszystkiego dobrego z okazji rocznicy slubu no i otwarcia firmy! powodzenia:*

jeee ale Wy smaki robicie na te ciasta i kebaby KFC!!!!! ludzie jak mi się chce:p
 
Do góry