reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

MamusiaM dzięki:**

jaka Ty szczuplutka jesteś ... ja z 57 startowałam a teraz z rana 60,2 ...;/ ale pocieszam się, że to już połowa ciąży:))
 
reklama
Witajcie

Też jest mi nieswojo po info o kolejnym lutowym aniołku...

ech życie jest nie jest sprawiedliwe...

Jedni maja i zakatują na śmierć dziecko, które nawet nie ma imienia a inni stracą jeszcze zanim przywitaja maluszka na świecie...


Pogoda szaro bura, zimno jak w psiarni a ja kurtki nie mam... byłam coś upolować, ale nic mi nie pasuje albo wizualnie albo rozmiarowo...

Na obiad na szybko makaron z sosem serowym i brokułami...

Z paczki sos serowy z dodatkiem serka topionego i żółtego do tego brokuł makaronik sycąco i lekkostrawnie.

Tak na szybko obiad smaczny bo małż po pracy zaraz będzie a potem śmigamy do znajomych na miłe popołudnie i wieczór...
 
Mnie jakos glowa rozbolala, do tego ta straszna wiadomosc zycie jest naprawde niesprawidliwe :-(

nati257 wspolczuje dolegliwosci mogloby ci juz popuscic... wytlumacz dzidzi ze ma skonczyc bawic sie ta dzwignia ;-)

zuzia24 kurcze ja tez w poprzedniej ciazy czulam sie pod koniec jak hipopotam i srednio ciesze sie z mojego wielkiego brzucha juz teraz, wyobazam sobie co bedzie za 3 mies :zawstydzona/y:
Ania1973G ale mi smaka narobilas, tym bardziej ze wszystkie skladniki mam w lodowce bedzie pyszna kolacyjka :-) Mniam juz sie ciesze
 
Wiecie ci, szokujące jest to co napisała Aga..Zawsze myślałam, że poronienie zawsze poprzedzają jakieś silne bóle brzucha, krwawienia, niepokojące dolegliwości..A tu praktycznie nic..Nawet nie było możliwości by jakoś podtrzymać ciążę..Ciągle myślę o tym o o Adze:(
 
Hej Wam!

Cortina bardzo mi miło, że pomimo moich nieobecności ciągle o mnie pamiętasz :-) nigdzie nie zgłaszaj mojego zaginięcia, bo potem Cię obciążą karą za poszukiwania, a ja sobie zwyczajnie w domu siedzę :-) wyobrażasz sobie tą akcję? siedzę spokojnie w domku, piję herbatkę i nagle 10-ciu zamaskowanych facetów wyważa mi drzwi i każe mi się kłaść na podłodze z rękami na głowie? :-D

Chciałam tylko Wam wszystkim powiedzieć, że jestem z Wami na bieżąco, ale potrzebuję odpoczynku od forum. Śledzę Was, ale się nie udzielam - mam swoje powody. Jak wszystko się wyjaśni to na pewno się odezwę, ale na razie nie chcę o tym rozmawiać z nikim poza moimi najbliższymi. Znalazłam się w trudnej sytuacji - tyle powiem.

Chciałam jeszcze podziękować lutóweczce, która niegdyś z samego rana obrzuciła mnie i Cortinkę różami przy brzmieniu fanfar :-D jeśli się nie mylę była to Żanetka_22? :zawstydzona/y: jeśli się mylę - poprawcie mnie


Aga całym sercem jestem z Tobą. Wiem jakie to straszne przeżycie dla matki. Kochana trzymaj się i nie załamuj. Dużo wytrwałości i cierpliwości ;**
 
Współczuję wam tych paskudnych dolegliwości:( różnych bóli nudności itd:(

Mnie na kurs ydało sie dostać. Zaczynam intensywnie we wrzesniu codziennie a od października 2x w tyg zobaczymy co mi z tego wyjdze:)

Na obiad była ryba z frytkami:) mniam

Dziś nareszcie piątek- uwielbiam piątki:) No bo mąż wraca:)
 
wyobrażasz sobie tą akcję? siedzę spokojnie w domku, piję herbatkę i nagle 10-ciu zamaskowanych facetów wyważa mi drzwi i każe mi się kłaść na podłodze z rękami na głowie? :-D

nie dali by rady polozyc cie na brzuchu :rofl2: ewentualnie na plecach bu hehe :-D tudziez na prawym/lewym boku :laugh2:

polezalam zjadlam kolacje o 19 ale czuje niedosyt chyba budyniek sobie zapodam przed snem :sorry::sorry::sorry:
kakao bym wypila ale nie moge a samo mleko ... samo mleko to dla kota :laugh2:
mam ochote na cos ale jeszcze nie wiem na co :confused2: jakie ciezkie jest zycie kobiety w ciazy :-p glowne dwa dylematy co zjesc i w co sie ubrac :rofl2:
 
No i wylądowałam w szpitalu . Krwawiłam i pogotowie zabrało mnie do szpitala. Już nic się nie dzieje ale zostaje jutra.. teraz to mam takiego stracha, że do operacji nie ruszam się z łóżka. Dobranoc babeczki.
 
reklama
Ja tylko na chwilkę. Niedawno wróciłam od ginekologa. Wizyta opisana w odpowiednim wątku. Dzięki dziewczyny za kciuki, dzięki nim poznałam płeć maleństwa, ale o tym w innym wątku:-)
Miłej nocki Wam życzę, ja już uciekam, bo jestem przemęczona po dzisiejszym dniu:-) Buziaki dla Was.:-p

Chciałam jeszcze podziękować lutóweczce, która niegdyś z samego rana obrzuciła mnie i Cortinkę różami przy brzmieniu fanfar :-D jeśli się nie mylę była to Żanetka_22? :zawstydzona/y: jeśli się mylę - poprawcie mnie

Tak to byłam ja:happy: Nie ma za co dziękować, to była sama przyjemność:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry