reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam!!!!!!!!!!!!! Szlag mnie trafił, krew zalała!!!!!!
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif

Do spowiedzi byłam, ale same niecenzuralne słowa mi się cisną do ust!!!!!!
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif

U nas we wsi wczoraj zmarło 6 mc dziecko. Rodzice najprawdopodobniej go zagłodzili!!!!!! Ale jak by chociaż oni byli biedni, nie mieli na mleko itp itd. A Ci mają kasy jak lodu, potężną firmę, gdzie pół gminy ma zatrudnienie. dziecko było "chowane" w zgodzie z naturą! Babcia dziecka jest pielęgniarką u nas w ośrodku!!!! Gdzie Oni mieli oczy?????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????
 
reklama
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wiem co napisać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jaki dzisiaj był u mnie bogaty zajączek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIĘKUJĘ!!!!!!!
JESTEŚCIE WIELKIE!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękuję za każdą kartkę, za każde słowo, za upominki!!! Bardzo mnie to wzruszyło!! Jak dobrze mieć wokół siebie tak przyjazne osóbki jak WY!!
Patik dzięki że to wszystko zorganizowałaś, hehe miała być kartka na święta... w ogóle się nie spodziewałam takiej niespodzianki.

Patik, domikcw, klowee, martik, martuszka, agaod, gnidka, smoniczka, giamodern, cortina, eve, gosia, lorena, ćwierćnuta DZIĘKUJĘ

Dziękuję Wszystkim które o mnie pamiętają i myślą!!!!!
 
nadika :-)
dawaj nam tu znać jak się czujesz :) bo ostatnio już chciałam Cię smsem na dywanik wzywać, ale mnie na szczęście postem tutaj wyprzedziłaś ;-) cieszymy się, że niespodzianka się udała!
 
KWAITUSZEK straszne.. nie rozumiem tego... człowiek by sobie od ust odjął, a dziecku dał, a nie głodził! Boże... takie maleństwo...tyle cierpienia... Nie wierzę, że nikt nic nie widział, nie słyszał. Jak ona musiała plakac z tego glodu... nie moge.... Ludzie to potwory... powinno sie wymierzac taką sama karę, jak się komuś coś zrobiło. powinni zagłodzic tych idiotów!!!!! paranoja.... ludzią się już w dłowach i dup*** poprzewracało!!

NADIKA bardzo się cieszymy, że sprawiłyśmy Ci przyjemnosc tymi karteczkami :)
 
Czuję się dobrze, tylko dokuczają mi bóle głowy ale myślę że to nie ma związku z chemią bo już wcześniej miewałam migrenowe bóle głowy. Ta pogoda wykańcza, raz ciepło raz zimno i organizm nie może się przyzwyczaić. Jak na razie chemia nie daje mi mocno w kość, omijają mnie na szczęście wymioty czy nudności. Po świętach 25.04 mam mieć kolejny wlew (już trzeci) więc będzie to półmetek. Mam nadzieję że wyniki krwi będą dobre i bez problemu dostanę kolejną porcję krwawej mery :)

Natanek mi się rozchorował. Całą noc wymiotował a teraz leży z ponad 38 stopniową gorączką :( ciekawe co mu jest, mam nadzieję że szybko minie bo bardzo się męczy no i święta za pasem i szkoda by było zostawać w domu.

Jeszcze raz Wam za wszystko dziękuję !! Jesteście bardzo zdolne - te robótki ręczne są piękne.

dziewczyny jest wśród nas mama która pracuje w ZUSie??? potrzebuje zasięgnąć pewnych informacji??
 
Ostatnia edycja:
Kwiatuszek- ogladam wiadomosci I ciagle mowia o tym malenstwie, az sie w glowie nie miesci do czego moga doprowadzic rodzice, ktorzy powinni kochac calym sercem... bezmyslni ludzie!!!
Nadika- zdrowka dla Natanka, to chyba Dyngus mu przejdzie kolo nosa w ta Wielkanoc :( I bardzo sie cieszymy, ze moglysmy Ci sprawic odrobine radosci naszymi karteczkami :-)

A ja w zwiazku z tym, ze jak wiecie mam pracujace te Swieta, to juz dzisiaj zycze Wam:

Zdrowych i pogodnych Swiat, wypelnionych miloscia i rodzinnym szczesciem. Smacznego jajka i mokrego dyngusa. Oraz zeby przykical do Was wielkanocny zajaczek z jajeczkami:-D:-D:-D
Wszystkiego najpiekniejszego kochane moje lutowki:-)
koszyk.jpg
 

Załączniki

  • koszyk.jpg
    koszyk.jpg
    50 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
Domikcw wlaśnie o to chodzi, że dla wszystkich to jest ogromny szok! Pieniędzy im nie brakowało, co im odbiło???? Nie mam pojęcia... Wujek dziecka jest księdzem, babcia pielęgniarką, dziadek policjantem. drudzy dziadkowie mają potężną firmę. Teraz dziadkowie sie tłumaczą, że Aśka ich do domu nie wpuszczała i nie widzieli małej. No sorry!!!! To juz po tym powinni stwierdzić, ze jest coś nie tak!!!!!
 
Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam!!!!!!!!!!!!! Szlag mnie trafił, krew zalała!!!!!!
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif

Do spowiedzi byłam, ale same niecenzuralne słowa mi się cisną do ust!!!!!!
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif

U nas we wsi wczoraj zmarło 6 mc dziecko. Rodzice najprawdopodobniej go zagłodzili!!!!!! Ale jak by chociaż oni byli biedni, nie mieli na mleko itp itd. A Ci mają kasy jak lodu, potężną firmę, gdzie pół gminy ma zatrudnienie. dziecko było "chowane" w zgodzie z naturą! Babcia dziecka jest pielęgniarką u nas w ośrodku!!!! Gdzie Oni mieli oczy?????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????

po prostu brak odpowiednich słów... bo przekleństwa się pchają na usta...

jak Adaś był taki mały (6 miesięcy) byłam przerażona, kiedy nie chciał jeść... tylko myślałam, że go głodzę... wiem, wiem przesadzałam, ale tak jak pisze Domikcw prędzej sama głodna bym chodziła niż nie dała jedzenia Adasiowi. SZOK!
 
reklama
Do góry