reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

tej laski ja wam wam diety :-D;-) chętnie wam coś upiekę :D bo ja właśnie cierpię na niedosyt w tym temacie :-( miałam piec dzisiaj ciastka, a Mikołaj znowu "dietuje" więc i ciastek nie będzie bo nie dostanie NIC słodkiego dopóki nie zmądrzeje w tym temacie :baffled:
ja na pocieszenie cichaczem zjadłam pół tabliczki czekolady :cool2:

no i oczywiście 100 lat dla Kubolka i Adaśka!!!
 
reklama
GOSIA za to ja Upiekłam ciacho :-p Poczestuj się. Tobie dieta nie grozi;-)

Zdjęcie0038.jpg


Która ma jeszcze ochotę ?? :-p

MARTIK to tak jak ja... dieta goni diete, a ja dalej nie mogę schudnąc po ciąży. dietuje się, cwiczę a przez miesiąc 2 kg tylko spadło... masakra!
 

Załączniki

  • Zdjęcie0038.jpg
    Zdjęcie0038.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 36
domikcw o ja - boooskie ciasto! normalnie jesteś WIELKA! ;-) mąż przywiózł ze sklepu tiramisu to sobie zjem jak tylko się upewnie, że Mikołaj już śpi :-D
 
GOSIA:-D nie strasz, że ukrywanie się z jedzeniem potrwa u mnie jeszcze długie czasy. Teraz sie trzeba z niektórymi smakołykami kryc bo mała tez chce, a nie może. nie ma roku, a Ty mi tu ukazujesz, że i przed 3 latkiem się trzeba kryc:-Dstrach się bac:-D
 
DOMIK!!! kobieto jakie ciacho!!! ale ja musze teraz cos podobnego zjesc bo mi jezyk do d*** ucieknie :-D cudo normalnie:-D
A ja tylko wam powiem, ze okazalo sie ze niestety zadnej doplaty do pensji z socjala nie dostane, jak mi wyliczyli zarobki M, to uwierzyc nie moglam ze mam takiego chlopa bogatego heheh:-) tak wiec zostalismy z jedna wyplata I groszami ktore ja zarobie przez 1-2 dni pracy, a moglam na zwolnieniu siedziec heheh:tak:
Boziu bym zapomniala, jeszcze super wazny dopisek :)))
Sto lat dla Marcinka z okazji wczorajszych urodzin, spoznione ale szczere :) Rosnij zdrowy I usmiechniety przystojniaczku. Wszystkiego najlepszego!
 
Ostatnia edycja:
Wpadam życzenia roczniakom złożyć...
Spoźnione buziaki urodzinowe ślemy z Jaśkiem dla Danielka,Marcinka i Szymonka od zagubionej Nutki:-) a Kubusiowi i Adasiowi dzisiaj jeszcze Sto lat śpiewamy:-) Rośnijcie chłopaki zdrowo i z uśmiechem od ucha do ucha:-)

domikcw - Ty wiesz że masz przepis gdzieś umieścić, co? A te ozdoby czekoladowe sama robiłaś????

martik - dobrze że ktoś Cię uświadomił, że masz bogatego męża:-D
 
Patik zebys wiedziala ze dobrze ze mnie urzednik panstwowy uswiadomil z kim zyje, bo czlowiek to czasami nie wie kogo do lozka wpuszcza hehe. Tylko gdyby M faktycznie mial takie dochody jak mu wyliczyli to ja bym miala ta ich doplate gleboko w... powazaniu :-)

Olusiu z okazji urodzinek wszystkiego co najlepsze. Duzo zdrowka, samych radosnych dni I gory zabawek!!! :)


ciotka pisze z tel wiec bez koloru ale jak wroci z pracy to edytuje:-)

edytowala :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cortinka - buziaczki dla Olka, dużo zdrówka i radości dla Twojego małego mężczyzny w dniu pierwszych urodzin!!!!

martik- haha dobrze, ze ja wiem kogo wpuszczam, mój tez taki bogaty ale chyba tylko w uczucia i fantazje hehe bo konta puste
 
Do góry