reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Domik- usciskaj to nasze najmlodsze lutowiatko mocno od cioci Martik:-)
Nacik- wlasnie wczoraj sie dowiedzialam, ze zwolnili moja szefowa, ktora pozwolila mi wrocic na weekendy I teraz szczerze mowiac to nie wiem co bedzie... ciagle cos.:angry:

Wszystkiego najlepszego Julenku kochany. Duzo zdrowka, usmiechu I samych radosnych dni! No I oczywiscie masy zabawek!!!
 
O masz Martik :/ jak to mówią, jak nie urok to sra**** :dry:
Założyliśmy dzisiaj bramkę do kuchni. Ląduje tam kuweta. Ale się ciesze, bo już nie wyrabiałam z tym paskudem ;-)

Julek Julek! Sto lat, sto lat! Spełnienia marzeń!
 
:-D☆ Julu i Szymonku sto lat,sto lat! ☆
IMG_20140213_123905.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20140213_123905.jpg
    IMG_20140213_123905.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 23
Nadik :sorry:napisz dziewczyno co zTobą.... jak wyniki.... czekamy ..
Martik , ale chyba jakąś umowę miałaś? Więc nie masz co się martwić. No, ale różnie bywa niestety......
Domikcw ​ nas ósmy ząbek w drodze :-)
 
Szymonku! Uśmiechu, bezbolesnego ząbkowania i żebyś biegał bez obijania głowy o ściany jak Tymek :) Sto lat!:-D

Jedziemy po spacerówkę :-) seseses...mama nadzieję,że kupimy :tak:
 
reklama
Szymon slicznie dziekuje za zyczenia cioteczki:-)

A co do pracy to nie mam pojecia jak bedzie, to ze wracam na weekendy to byla umowa miedzy mna a szefowa taka ustna... ale pozyjemy-zobaczymy, nie bede sie na zas przejmowac:-)
a z dobrych wiadomosci- mamy 7go zabka, lewa, dolna dwojka zaszczycila nas swoja obecnoscia:-)
nadika- napisz co tam u Ciebie!!!!
nacik- wozek zakupiony? chwal sie tu szybko :-)
 
Do góry