reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Hejka, łe ar ju baby? chyba już namiętnie szykujecie się do świąt, że tu takie pustki :szok::-)

Kwiatuszek moja mała też wydaje z siebie pojedyncze aaaa, eeee, iiiii ewentualnie przy płaczu jest mamamamama. Nie mam porównania z innymi dziećmi, ale mam nadzieję, że wszystko jest ok.

Co do fotelików to ja nie pomogę, bo my nadal w pierwszym, ale pewnie już niedługo trzeba będzie się rozglądać za kolejnym.
 
reklama
Kwiatuszek dziewczyny maja racje. Kazde dzieciatko jest inne. Jesli bardzo cie to niepokoi to moze zapytaj lekarza co o tym sadzi.
U nas dzis ok. Zebiska dalej nie wysLy, a mala najchetniej chcialaby zebym ja non stop nosila. Oszalala babinka. Sorki za brak polskich znakow i literiwki ale pisze z tablet (tabletu?) I jeszcze nie wszstko ogarniam. Buziaki przesylamy
 
Pytałam dwóch lekarzy i powiedzieli mi że do roku ma czas. Mała dużo rozumie co to niej mówię. Straszna z niej jest złośnica. Może też to jest przyczyną? Już sama nie wiem. Zresztą wczoraj dr stwierdziła że mała ma charakterek...
Martwię się jak cholera. Przepraszam że Was tak męczę ale siedzi we mnie syndrom Aniolkowej Mamy i wszystkim się zamartwiam trylion razy więcej...
 
Ja z innej beczki.
Mozecie powiedziec jakie mace spiworki do sanek? Oczywiscie jak macie. I jaki kombinezony i butki posiadacie na zime. Bo ja taki talent jestem ze kurtke zimowa i kozaczki z miekka podeszwa zakupilam ale zastanawiam sie nad butkami z twarda podeszwa i kombinezonem takim co jest kurteczka i podnie na szelkach ale nie wiem czy ma to jakis sens. Taki zwykly jednoczesciowy ma ale mala to nie jes zbytnio zadowolona gdy se w to ubieramy....

No a u nas od rana mega marudzenie i tylko maa se licz. Rece mi juz opadaja.... za to pogoda super. Spacerek zaliczylysmy i o dziwo mala w wozku siedziala spokojnie a to u nas cud.
 
Kwiatuszek- nie martw sie dziewczyno, jak Ci mala zacznie nadawac to bedziesz sie modlila zeby przestala choc na chwilke:) Nie ma co sie martwic, w tym wieku roznice w rozwoju miedzy dzieciaczkami moga dochodzic do 4 miesiecy. Widocznie mala jest skupiona na innych czynnosciach.
Domik- ja niestety nie posiadam sanek a co za tym idzie rowniez spiworka, ale jak bym chciala zeby tu byly biale zimy, tak mi sie marzy zabrac kluske na sanki:) Co do butkow to Szymon ma teraz takie, z Clarks
Clarks - Tiny Soft Brown Shoe - PurpleTag.ie I jestem bardzo zadowolona, ale u nas jakies 13-15 stopni ostatnio.
Paolinka- jak tam Szymus? Przeszlo mu troche?
Co do fotelika to my mamy Maxi Cosi Tobi- u nas sprawdza sie super, jezdzimy juz w nim 2 miesiace.
 
No wlasnie te butki fajne na irlandzkie zimy, takie po 10 stopni:)))
A co do przylotu do Pl na Swieta, to bilety w takich cenach, ze mozna za to 2 tygodnie w alpach szwajcarskich balowac :tak: Do Gosi sie wybiore, tam w gorach cos nasypie pewnie:happy:
 
Domik my mamy śpiworek do wózka ale myślę, że na sanki też się nada. Co do butków to Magda nie ma :zawstydzona/y: tzn ma takie szmaciaki ocieplane i zastanawiam się czy jej jakiś innych kupić. Kombinezonu jeszcze nie zakładałam, na razie na spacery zakładam kurtkę i wkładam do śpiwora. W sumie jeszcze nie było wielkich mrozów, żeby ją w kombinezon pakować.
 
reklama
martik moim marzeniem jest pełno śniegu tutaj :-D jak będzie to wpadajcie ;-) tylko ostrzegam, że jak zasypie lub przymrozi to u nas z ulicy się łatwo nie wyjeżdża bo nie wiem czy pamiętasz ale jest pod górkę. wtedy trzeba podjechać i zobaczyć czy coś jedzie. jak nie to się szybko stoczyć na dół i z rozpędu wyparować w prawo bo inaczej nie da rady :-D o tak fajnie mamy na osiedlu :)

kupiliśmy choinkę... ale jakoś tak mi tęskno się zrobiło jednak za świętami w Pl :-( chciałabym dzieciakom pokazać jak to jest wtedy rodzinnie i pójść na pasterkę u nas w kościele bo jest tak inaczej - tak uroczyście.
 
Do góry