reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
poli ciesze sie ze wszystko ok;) odpoczywaj sobie spokojnie!:tak:

A czy lekarz powiedział ci co było przyczyna tych plamien? Pytam bo zastanawiam sie czy jest coś w tej teorii ze w 7 tygodniu może dojść do plamien z powodów głębszej implantacji zarodka?:confused:
 
Witam Was Babeczki! nie nadążam za Wami:sorry2: tak mało ostatnio mam czasu dla siebie, bo tylko praca i dom - dziewczynkom też chce poświęcić trochę czasu, zerkam z doskoku ale wszystko zaczyna mi się mieszać:baffled:

zauważyłam, że kolejne mamusie dołączyły - więc serdecznie i ja się witam:-)

poli jak dobrze że wszystko pod kontrolą - wypoczywaj ile możesz:tak:

aniołeczek gratuluję zakończenia sesji:) ja też po pedagogice:tak: uczelnia jak uczelnia - tak jak piszesz każdy wybiera co chce...ja ją wybrałam awaryjnie - bo chciałam studiować w katowicach - niestety musiałam wdrożyć plan B, bo na uniwersytecie śląskim się nie udało przejść przez sito rekrutacji. Na szczęście wspomnienia mam bardzo pozytywne:-)

ja po pierwszej wizycie - tak jak w wątku u lekarza już wczoraj zameldowałam - u nas wszystko dobrze - dzidzia już duża bo ma 1,55 cm:tak: zdaję wczoraj emkowi relacje z wizyty, a on " i co ? chłopak?:-D" on się chyba boi że zostanie zdominowany hehe


a co bóli też mnie od wczoraj momentami boli podbrzusze, albo kłuje po bokach jakby jajniki - więc tak już chyba musi być...
 
Ostatnia edycja:
Czesc lutoweczki,

niesmialo pytam czy moge do Was dolaczyc? :-) Po dzisiejszej wizycie i zalozeniu karty wreszcie zdobylam sie na napisanie posta, chociaz podczytuje was juz jakis czas. Po dlugim oczekiwaniu w koncu sie udalo- termin mam na 16 lutego, mamy juz jednego dzieciaczka niespelna 3 latka (tu specjalnie pozdrowienia dla Daisy i MamusiM z lipcoweczek '09;-))

Milego wieczoru bez mdlosci zycze ;-)
 
dziekuję moje drogie za kciuki;)
dzidz ma 11 mm i widziałam bijące sreduszko ;) az się wzruszyłam...

ja mam najlepsza na świecie szefową wiec się nie przemeczam ale fakt praca w kiosku nie łatwa,duzo dzwigania,od ginki dostałam l 4 ale i tak będę chodzic ale nic nie bede nosic,taki mam układ z moją kochaną ;)

Poli dobrze że u ciebie wszytsko gra,jestem pewna że to zwykłe przemęczenie ;)


p.s suwaczka nie umię wmontowac :D taki ze mnie tuk mielony :D
 
Ostatnia edycja:
-Sara- żeby zamontować suwaczek na różowym pasku na górze masz Funkcje forum jak na to klikniesz to się rozwinie i będzie Edytuj profil. Jak już to klikniesz to po lewej stronie będziesz miała taką ramkę Moje ustawienia i tam jest Edytuj Sygnaturę klikasz na to i wklejasz kod wygenerowanego suwaczka.
Mam nadzieję, że pomogłam:)
 
reklama
-Sara- Już tłumaczę. Jak klikniesz np. na mój suwaczek to cię przekieruje na stronę na której będziesz mogła sobie go stworzyć. Wybierzesz rodzaj suwaczka, później będziesz musiała wybrać tło, znacznik, wpisać potrzebne daty i stworzyć suwaczek. Wygenerują ci się kody i ten pierwszy skopiuj i wklej w to miejsce co wcześniej ci opisałam:) Jakby coś jeszcze nie było jasne do pisz:)
 
Do góry