reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Dziewczyny bardzo się boję, miałam jednorazowe lekkie krwawienie o 2 w nocy.. Idę do gina ok. 12...
Poli trzymam kciuki by plamienie okazało się tylko niedomogą progesteronu !!


Ja dziś tez do ginki aż truchleję ,jak byłam w 4 tc nie było jeszzce nic widac,trochę mnie to wtedy zmartwiło ale wierzę że bolące UU i słabe samopoczucie muszą byc objawem tylko rosnącej dzidzi !!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jestem z drugiej strony lublina ale mój kochany brat mieszka w łęcznej z bratową i w sssierpniu spodziewają się dzidziusia. Ja chodzę do Eulali Saadi do Top Medical na Zana.



WITAJ :) zaraz poszukam w ustawieniach gdzie zmieniamy ilość wyświetlanych postów na stronie.
Panel kontrolny (góra po prawej stronie), zaawansowane ustawienia ( po lewej tak na dole). tam wyskoczą wszystkie ustawienia- ilosc postów na stronie- domyślnie, 5, 10,20,30,40 i zapisz zmiany :)

dziękuję Ci moja droga ;)
 
Smoniczka już spieszę z pomocą ;)

Absolutnie nie masz się czym martwic ,wszytskie bóle podbrzusza itp są oznaką że w brzuszku wszytko rosnie i naciąga się,są to też sygnały że organizmy mówi żeby trochę zwolnic i wsłuchac się w siebie. Odpocznij sobie ,możesz nawet wziasc nospę jesli ból bardzo dokucza.
 
Oby tak było, moze to od przemęczenia po weselu siostry? Modlę sie, by nie było jak z biedną Jagódką..Nieszczęście było to jednorazowe, oby gin dał leki na podtrzymanie. Jeśli lekarz będzie upierał się przy L4 to biorę od razu, wszystko aby z dzidzią było ok...|Jeszcze godzina do wizyty...Smolniczka nie martw się, widzę, że każda z nas ma bóle jajników, podbrzusza czy skurcze macicy
 
siema babki !

poli dobrych wiesci u lekarza mysle zebedzie dobrze, musi byc dobrze:tak:

ja po lekarzu, wlasnie zjadlam sniadanie, ogarnelam chatke i musze po jakies zakupy jechac a pogoda za oknem nie nastraja :confused:
aaaa i taka jestem rozkojarzona ze przytarlam zderzak bo walnelam w smietnik cofajac :baffled:
 
smoniczka Ciebie boli lewy a mnie prawy;-) tak od czasu do czasu da o sobie znać..
Sara to czekamy na dobre wieści:-) i od Ciebie poli oczywiście też !:-)
Miłego dzionka :-)
 
Hej, hej, witam Lutoweczki, jak sie macie dzisiaj?

Witam te "stare" oraz te "nowe" Sara, Marta, Kelts gratuluje serdecznie, rozgoscie sie i zapraszam do pisania :-)

Sara moja mama pracowala w warzywniaku i ciezka praca to jest, oj ciezka, zawsze opowiadala o noszeniu skrzynek i przeciagach, mam nadzieje ze u Ciebie warunki lepsze, bo jej pracodawcy niezbyt ludzcy byli
:no:


poli trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok

Mi tabelka tez pasuje tak jak jest, nie mam zastrzezen :-)

U mnie przeziebienie i jakies lekkie zamulenie, nic sie nie chce :-) No ale byle do przodu!

Pozdrawiam Was serdecznie i milego dzionka Kobiety!
 
reklama
Już jestem po dziewczyny, dziękuję za słowa otuchy!! Z dzidzią jest ok, dostałam luteinę 2 x1 oraz zwolnienie 3 tyg, mam dużo leżeć. Zarodek mierzy 6,9 mm. W przyszłym tyg będę musiała niestety wsiąść pełno pracy do domu:(( Sara- 3 mam kciuki za Ciebie także!!!
 
Do góry