reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Od godziny nie śpię i w dodatku w tym domu nie ma melisy!!! Zabrałam się właśnie za przeglądanie zdjęć, bo ostatnio nakupowałam ramek i chcę jedną ścianę zapełnić fotami. Może chociaż na coś się przyda moja bezsenność. W domu pewnie już bym prała...
 
Od godziny nie śpię i w dodatku w tym domu nie ma melisy!!! Zabrałam się właśnie za przeglądanie zdjęć, bo ostatnio nakupowałam ramek i chcę jedną ścianę zapełnić fotami. Może chociaż na coś się przyda moja bezsenność. W domu pewnie już bym prała...

no widzę nie jestem sama;) obudziłam się siku i kaput..jak tu zasnąć??

aaaaa kupiec zainteresowany naszym mieszkaniem!!!! Pozostaje kwestia jego kredytu- przyszły tydzień będzie decydujący!!!
 
Patik- Ty weź na siebie uważaj, ja to jestem łamaga jak w nocy wstaję, mam takie zachwiania równowagi, że ścian się trzymam jak idę do łazienki. Ale poza tym jakoś się nie przewracam :)
Na_cik- zazdroszczę etapu przygotowań, ja do szpitala nawet nie mam nic kupione...
Agaod- tv uśpiło? Ja już wieeeele rzeczy próbuję, ale ziewam i nic. Do tego nos mi się zapchał i żołądek zaczął boleć :/
Poli- trzymam kciuki za kredyt kupca ;)
 
Pierwsza! :)
Tzn. pewnie pierwsza z wyspanych.
Ja przy halnym i na zmianę pogody śpię jak zabita więc i dzisiaj tak było.
Słuchajcie, a ja mam pytanie z innej beczki i głównie chyba do lutówek z dziećmi.
Czy korzystałyście może kiedyś z tych coraz to bardziej popularnych chust elastycznych do noszenia dzieciakow? (np. LeniLamb)
Jeśli tak to jakie macie z nimi doświadczenia? A może możecie coś polecić?
Buziaki poranne
_Zuza_
 
Od godziny nie śpię i w dodatku w tym domu nie ma melisy!!! Zabrałam się właśnie za przeglądanie zdjęć, bo ostatnio nakupowałam ramek i chcę jedną ścianę zapełnić fotami. Może chociaż na coś się przyda moja bezsenność. W domu pewnie już bym prała...
masz taki sam plan jak ja - jedną ścianę chcemy zapełnić zdjęciami :tak:

aaaaa kupiec zainteresowany naszym mieszkaniem!!!! Pozostaje kwestia jego kredytu- przyszły tydzień będzie decydujący!!!
super. oby dostał kredyt

Pierwsza! :)
Czy korzystałyście może kiedyś z tych coraz to bardziej popularnych chust elastycznych do noszenia dzieciakow? (np. LeniLamb)
Jeśli tak to jakie macie z nimi doświadczenia? A może możecie coś polecić?
Buziaki poranne
_Zuza_
ja korzystałam z chusty i byłam zadowolona. co prawda w mieście częściej wózek był w ruchu, ale często spacerowaliśmy sobie po plaży, czy gdzieś na wąskich dróżkach tutaj i wtedy to tylko chusta się sprawdzała. teraz będzie pewnie częściej w użyciu bo jak małe będzie piszczące, a starszym będzie trzeba się zająć to sobie bez tej chusty życia nie wyobrażam. no i pewnie się zdarzy, że na szybko będę chciała wyskoczyć do sklepu to wtedy też starsze pójdzie do spacerówki, a młode do chusty.
normalnie wózka dla mojego starszaka już nie przewiduje :D

widzę, że idziemy na rekord z bezsennością. nie śpię od 5:30 :wściekła/y: chyba kiedyś padnę od tego zmęczenia!
patik kobieto uważaj! choć ja takie zachwiania też mam i najbardziej się ich obawiam jak schodzę po schodach z Mikim :/

ząb mnie boli, aż się dziwię, że nie obudziłam się opuchnięta (tfu tfu). muszę poczekać do poniedziałku, a potem coś chyba z tym zrobić :(
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja!

Ależ produkcja była, teraz nie wiem co komu...

Zębiska z górnego zestawu też mnie bolą, ale to od znowu zawalonych zatok. Mam tego nochala serdecznie dość! Chyba muszę w końcu przegrodę wyprostowac,a boję się, że hej.

Moje dziewczyny chusty nie lubiły. Nie lubiły być skrępowane. Teraz też bym chciała spróbować. Zobaczymy czy tym razem się uda, niby do trzech razy sztuka ;)
 
witam się i ja po ciężkiej nocy:( że też ostatnio ciągle mnie coś łapie. koło 22 dostałam takich bóli jak na @ tylko z 100 razy bardziej bolesnych... przychodziło to takimi falami, brzuch twardy...eh...po nospie i lezingu na szczeście przeszło. dobijcie mnie bo nie moge już... nic nie robie. odpoczywam, ciągle leze a jak tylko wstane to albo zawroty głowy albo brzuch boli. czuje sie teraz jak kaleka!:(

PATIK uważaj kochana na siebie! dobrze, że brzusio nie boli
GOSIA mi zab madrosci o sobie przypomina. wybrał sobie pore na wychodzenie z cienia....... łacze się w bólu
POLI gratki:) oby sie wszystko udało.
ZUZA dzielna słodka mama. fajnie, ze dietka działa:)
POL1ANKA tez tak mam. zaczynam myslec, a potem reszte sama sobie dopisze... trzymaj się. jak mama??

a Wy oszalałyście z tym niepaniem w nocy. jak sie budze na siku w nocy to czasem tez zasnac nie moge ale Was to mi szkoda:(
 
agisan, Gosia możecie polecić jakies konkretne chusty? jakie są ich zalety/wady zimą/latem? Używalyscie ich od samego poczatku czy dopiero jak maluchy mialy po kilka miesiecy?
mnie tu ludzie z prawa i lewa odwodzą od kupna chusty bo "ciezko sie wiaze", bo "zle dla kregoslupa dziecka", bo "dziecko sie zaparzy w takiej chuscie latem" itd. - sama nie wiem co o tym myslec wiec bede wdzieczna za obszerniejszą relację od "doswiadczonych chustowych mam" :)
No nic - wracam do leżingu i zycze wam milego dzionka.
Btw. coś aniołeczka ostatnio nie widzialam - nie wiecie co z nią?
Buzia
_Zuza_
 
reklama
Witam

Wy to widzę, że już nawet w nocy nie przestajecie pisać. Też dziś się obudziłam, ale poszłam tylko siku i z powrotem do wyra:-D Ja dziś już prawie posprzątałam.

Bella super że wyniki ok:)

Poli położna mówiła, że nie musimy przychodzić z partnerami, jedynie gdy była mowa o porodzie rodzinnym. W sumie mój Marcin i tak ma na dwie zmiany i nie zawsze mógłby przychodzić.

Co do chusty to się nie wypowiadam, bo jestem tak samo zielona jak Ty Zuza
 
Do góry