reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Dla mnie najważniejsze jest, żeby dobrze jeździł po wybojach i dziurach, ponieważ mieszkam w środku lasu i wszędzie pełno wertepów. Może wiecie jakie kółka najlepiej nadają się do takich terenów???

Duże pompowane koła na sztywnej osi (bez skrętnych kół) - pojadą i po piachu i po wertepach (koniecznie na paskach bądź dobrych miękkich amortyzatorach) i po śniegu.

MamusiaM gratuluję założenie karty ciąży i cieszę się, że wszystko ok.
Eve, Ty nie możesz spać, a ja od pół godziny na nogach, bo na 7 do pracy. Dobija mnie wstawanie o tej porze:baffled:
 
Poli mnie całymi dniami pobolewa, ale wieczorem pewnie zauważasz, bo wtedy już wyciszona jesteś i nie robisz nic co mogłoby Ci przeszkodzić w "słuchaniu" organizmu. Lekarz wczoraj mnie pytał, czy mam takie bóle i powiedział, że to normalne, z resztą z tamtej ciąży też tak miałam, także luzik:cool2:
Eve, a na którą masz tego lekarza? Życzę powodzenia:tak:
 
Witam z rana:)
ja właśnie zajadam się pączkiem:) moje mdłości są zdecydowanie popołudniowe a nie poranne więc korzystam:))

MamusiaM gratuluje udanej wizyty:))

Eve trzymam kciuki i daj koniecznie znać co i jak??
Ja mam kolejną wizytę dopiero na 19 lipca;/ jakoś mi się dłuży w tej ciąży...

Poli mnie też początkowo bolało podbrzusze jak na okres, teraz czasem zaciągnie w dole albo zakłuje jak na kolkę;/

Tabelkę jeśli większość chce mogę zrobić tylko na priv prześlijcie dane, jak nie chcecie czegoś podawać to pomińcie i już:)

co do mebelków to my mamy w zasadzie sporo bo mamy komody z Ikea ale też sporo szaf wnękowych.
Mi też się podobają z Meblika ale doszłam do wniosku, że one " sezonowe" są tzn. dziecko rośnie szybko, zaczyna mieć swój gust i zaraz mi wyjedzie, że jej się nie podoba szafa z księżniczką czy dżunglą hehe
 
Dzień dobry
Hormony szaleją, więc pierwsze "dyskusje" się pojawiają
Gratki udanych wizyt, zazdroszczę że widziałyście już serduszka, ja drugą wizytę mam 28.06 - dłuży się

eve
kciuki zaciśnięte:) będzie dobrze :)
bella ja jestem za,chodzi o pomysł z listą lutóweczek :)
 
dzień dobry babeczki. Ale mi zajęło nadrabianie :)
co do wózka to ja mam taki kolor nr 2 szaro niebieski -- BABY WORLD.- - V-T R A V E L 3 W 1 +4gratis (2408103174) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Mam skrętne koła- zaleta bo większość czasu po mieszkaniu jeździliśmy, usypiał w wózku. Jest 3 w 1 i zapłaciłam za niego coś koło 1300zł. z wózka raczej zadowolona jestem- szału nie było ale tez nic mi nie przeszkadzało poza jedną rzeczą- koła z przodu są skrętne i dość duże przy zmianie kierunku jazdy często skręcały w jednym czasie do środka i zaczepiały o siebie- wtedy następowało szarpnięcie. Ale można blokować je i wtedy nie skręcały - nie robiłam tak bo wnerwiało mnie unoszenie przednich kół do góry aby skręcić. Wózek na paskach- myśleliśmy o tym ale nie chcieliśmy bujać dzieckiem aby się nie przyzwyczaił- udało się. Zasypiał bez bujania a brata córka ( 2 tygodnie starsza od mojego synka niestety musiała być bujana ale nie wiem czy to zasługa pasków czy charakteru)
Jagódka. ćwierć nutka i jeszcze jedna dziewczyna ale już nick mi wyleciał- gratuluję udanych wizyt.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Co do tabelki to ja widziałam na styczniówkach taką tabelkę bo jest bardzo czytelna.
Bella- daj znać jak tam Twoja tabelka/ Czy na priv wysyłać Ci dane? ja już projekt zaczęłam robć ale miałam urwanie głowy w piątek i nie zdążyłam nic napisać.
 
Tabelką chętnie się zajmę bo mam czas do konca tygodnia więc dajcie na priv dane:))

Laski mam pytanie co sądzicie o używaniu takich rzeczy jak ksero, drukarki, komputery kuchenki mikrofalowe itp. w ciąży? Waszym zdaniem szkodzą faktycznie?ja w pracy komp. 8h i mam ksero w pokoju fakt ok 2m ode mnie i nie kseruje się na nim cały czas ale czasem i godzinę dziennie przy nim stoję;/
wydaje mi się, że w takich "biurowych" ilościach nie jest to szkodliwe ale już sama nie wiem ...
 
dZIEŃ DOBRY :) :) :)

gratuluję udanych wizyt - ja mam jutro i juz przebieram nogami!!!!! w pierwszej ciąży na tym etapie to byłam tak zajęta domem remontem podróżą poślubną, że nawet nie myślałam o tym a teraz się jakoś bardziej martwię... no szczęście to już jutro :) :)

co do zakupów to ja przesądna nie jestem i tak jak Wam pisałam mam jużlisty zakupowe zrobione i myślę, że po wakacjach będę już uzupełniać braki - wczoraj byłam w h&m i patrzyłam na ciuchy ciążowe, bo mi ciasno w spodniach ;) :) ale się załamałam - wszystkie letnie ciuchy np spodnie lniane były w mega wielkich romiarach... od 42 do 52... pewnie poszukam czegos na allegro choć ciązowe ciuchy bez przymiezania kupować to totolotek...

co do wózka to ja bardzo sobie chwalę mutsy i bardzo się cieszę, że jako jedna z nieliczynych rzeczy mi został po synku :) :)

Bella - myślę, że biurowe kserowanie bardzo szkodliwe nie jest - gorzej jakbyś pracowała w punkcie ksero - ale też może poproś gogoś by tą godzine stał za Ciebie. Jeśli chodzi o kompy to słyszałam, ze najbardziej szkodliwe były monitory starego typu ale ich już jest mało...tak mi isę wydaje...

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!!!
 
reklama
A tutaj coś dla relaksu, co Wam wychodzi i czy zgadza się z poprzednią ciążą u tych z Was, które już mają dzieci?
Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl

U mnie poprzednio dziewczynka i teraz dziewczynka, co by się nawet zgadzało:-) Z resztą teraz też mam przeczucie na drugą pannę;-) A jak sobie wróżyłam kiedyś z obrączki to mi wyszły 3 córki i dopiero 4 syn - ale nie sądzę bym miała tyle dzieci:sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry