reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

Zapytam jutro lekarza czy można zarazić się drugi raz.
Jeśli myjesz ręce po czyszczeniu kuwety, myjesz owoce, warzywa i nie jesz surowego mięsa raczej nie powinnaś się zarazić no bo skąd?
 
reklama
jedne urlopowiczki wracają, a ja dzisiaj wyjeżdżam do domku :-D boję się potwornie podróży z tym moim rzyganiem - zwłaszcza, że sama z dzieckiem lecę :/
no w kazdym razie będę się pojawić w najbliższych dwóch tygodniach na pewno rzadziej
 
Mi powiedziała moja Pani doktor,że jeżeli koty nie wychodzą i nie jedzą surowego mięsa to są żadnym zagrożeniem, jeżeli to Nasze koty oczywiście od jakiegoś czasu. I powiedziała,że z kuwetą nie ma problemu. Znowu zaznaczyła,że mięso jest bardzo niebezpieczne i koniecznie trzeba myć ręce. Poza tym wydaje mi się,że nikt po czyszczeniu kuwety rąk do buzi nie wkłada ;P
 
A ja jeszcze do końca tygodnia labaaaa:-p;-) Zostałam u rodziców a mąż wrócił do domu :rofl2:
Codziennie jem świeże pomidorki ze szklarenki na śniadanko :-D No i mogę cieszyć się malinkami z krzaczków, brokułkami, barszczykiem z buraczków, słodkimi gruszkami- wszystko swojskie i takie pyszne, że trudno się powstrzymać :baffled::rofl2::-D
Dziś jest tak gorącą, że nic się nie chcę:dry: Siedzę i popijam wodę:-)

Co do ruchów..hmmm to też mi się wydaje, że jakieś bąbelki szaleją mi w brzuszku- szczególnie między 21-22 jak się położę:-) A dziś rano miałam wrażenie, że dostałam potężnego kopniaka na dzień dobry jak się obracałam z prawej na lewą stronę :-D:tak::-)


Lecę...... Do zobaczenia wieczorem :-);-)Obiadek już zrobiony- pomidorowa i kopytka z sosem pieczarkowym :rofl2:

Spokojnego dnia życzę wszystkim:-):-)
 
Ostatnia edycja:
no ja mam nadzieje, że żadna z Was w ciąży nie czyści kuwety! kontakt z kocimi odchodami jest znikomy, ale ryzyko jednak jest, u nas ten obowiązek spadł na Męża :-D

No ja niestety muszę czyścić kuwetę bo męża przez większość dnia niema. Ale zachowuję ostrożność i zawsze myję ręce :)

gosia udanego urlopu życzę:-)
 
Ja nie czyszczę kuwety naszej kotki:no: Ale jak musze- to rękawiczki gumowe zakładam;-) I oczywiście myję często ręcę po kontakcie z kotem i czyszczeniu jej miseczki. Aha no i co 3 miechy ją odrobaczamy:tak: choć ona nie wychodzi na pole i nie ma kontaktu z innymi kotami, myszami;-)Ale wiadomo, że na butach różne rzeczy się przynosi a kot lubi obwąchiwać nowe zapachy;-)
 
Dziewczyny, umieram z gorąca..do tego głowa pobolewa..Ćwierć Nuta- ja mam niemal codziennie dostawę od rodziców swojskich owoców i warzyw, wszytko co dusza zapragnie:) Zleciłam dziś mężowi kupno sera i robię sernik kakaowy, chodzi za mną od rana..Jak rano się przekręcałam z boku na bok też myślałam, że poczułam kopniaka, ale nie wiem czy to mi sie nie śniło:p
Gosia, odpoczywaj ile się da!
 
Wwitam Panie;)

Ja wczoraj na lodach w Łazienkach byłam, fajnie było bo koncert był i taka piękna pogoda i delikatna muzyka;))
A dziś polazlam na krew i za krew, mocz i toxo tylko Igm dałam 84 zl WTF????
Ceny kosmos jakiś!

Te ceny strasznie poszły w górę albo badań jest więcej bo bynajmniej 5 lat temu nie płaciłam tyle... JA za morfologię, mocz, toxo, glukozę i przeciwciała zapłaciłam równe 70 zł. Dużo zależy też od laboratorium warto porównać ceny :)

Witam porannie:)
Strasznie pieką mnie piersi:( Wy też tak macie? Buu..Co do objawów ciążowych to zauważyłam, że już niemal ustały całkowicie: jakiekolwiek mdłości i ssanie żołądka (jem ostatnio malutko). U mnie dziś ma być 35 stopni!!! Szok..Co do badań, mi lekarz znów kazał robić morfologię i mocz, mam nadzieję, że będzie to refundowane skoro dał mi skierowanie..?
Wczoraj mnie olśniło, że przecież nie tylko mężowi trzeba szukac prezentu urodzinowego, ale też dla mojego brata i mojej mamy. Mam straszny problem, co kupić bratu..Ma 12 lat, a gier komputerowych już nie mam zamiaru mu fundować bo je zaraz sprzedaje hehe. Wszelki sprzęt sportowy też ma.. Mam więc dylemat.

To weź je posmaruj bo jak swędzą, pieką to może być to wstęp do rozstępów.

jedne urlopowiczki wracają, a ja dzisiaj wyjeżdżam do domku :-D boję się potwornie podróży z tym moim rzyganiem - zwłaszcza, że sama z dzieckiem lecę :/
no w kazdym razie będę się pojawić w najbliższych dwóch tygodniach na pewno rzadziej

A więc powodzenia życzę i bądź dobrej myśli a dotrwasz szczęśliwie do końca podróży :)

Ja nie czyszczę kuwety naszej kotki:no: Ale jak musze- to rękawiczki gumowe zakładam;-) I oczywiście myję często ręcę po kontakcie z kotem i czyszczeniu jej miseczki. Aha no i co 3 miechy ją odrobaczamy:tak: choć ona nie wychodzi na pole i nie ma kontaktu z innymi kotami, myszami;-)Ale wiadomo, że na butach różne rzeczy się przynosi a kot lubi obwąchiwać nowe zapachy;-)


Nie lubię kotów. Psy kocham ale koty po prostu są u mnie przegrane...


Witam po niedzieli :) Mąż był ale pojechał do pracy. Postara się we wtorek wrócić. Albo w środę. Synek dzisiaj do 11 spał :) i bardzo dobrze bo tu taki upał. Zapowiedziałam teściowej że ma go nie wołać dzisiaj na zewnątrz bo tam aż oddychać nie ma czym a w domu wiatraczek i sobie poradzimy :) Ciężko to przyjęła bo taka ładna pogoda... Muszę męża po powrocie na basen wyciągnąć. Mieliśmy jechać wczoraj ale energii mi zabrakło na podróżowanie w samochodzie bez klimatyzacji...
 
reklama
Do góry