reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Witam sie i ja

z rana pozałatwialam sprawy urzędowe, potem maraton 2 godziny po sklepach w poszukiwaniu spodni ciążowych i jakiś swetrów na chłodniejsze dni.

Sweterki kupione jeansy nie.

Potem szybki obiad makaron z sosem serowym. Objadłam się jak świnka...

Salatkę też bym zjadła, ale jak by mi ktoś trochę dal bo ostatnio zrobiłam sporo mojej ulubionej (przed ciążą) i okazalo się, że teraz już mi nie smakuje i mój się z nią męczył kilka dni he he

Co do smarowania to ja się smaruje jak mnie brzuch zaswędzi z 2-3 razy na dzień a tak po kąpieli całe ciało.

Klowee- dobrze,że juz jestes w domu i że w sumie nie jest źle.

Smoniczka- współczuje tych zapaleń, są uciążliwe.

Czekam na bratowa i brata mają wpaśc z porcją świeżo ukiszonych ogórasków.

Położyłam sie po 13 myślałam,że zasnę a tu klop leżę, wiercę się to wstałam i was czytam.

Idę wciągnąć babkę marmurkową mam kupną, ale pyszną...
 
reklama
Miałam się zabrac za sprzatanie i ledwo kuchnie i jeden pokój posprzątałam i strasznie rozbolał mnie brzuch i czuję takie kłucia a została mi jeszcze łazienka i drugi pokój :-(
Czy Was też codziennie boli podbrzusze bo mnie boli codziennie i czasami kłuje odczuwam też bóle w plecach i nie wiem czy to normalne wiem że z MArtyną też bolał mnie czesto brzuch a jak byłam w 7tc u polskiego gin w tej ciąży to powiedział mi ze w drugiej ciąży moze bardziej boleć brzuch i żeby sie nie martwić w przyszłym tygodniu we wtorek mam wizytę u midwife ciekawe co na to powie pewnie ze to normalne ona na wszystko co jej się mówi ma ta samą odpowiedź ehh już nie wiem pewnie niepotrzebnie się zamartwiam ale boję się ze coś jest ne tak.

No i narobiłyście mi smaka na sałatkę :-D
 
hej!
kasiadz cieszę się, że wyniki masz dobre:tak: super!
martuszka ale Cię wzięło na tę sałatkę:-D smacznego:-) co do smarowania to od kilku dni smaruje bardziej regularnie - 2 razy dziennie, wczesniej od czasu do czasu
nati mnie boli jak coś robię, czy po sprzątaniu, albo po wygłupach z dziewczynkami...jak się poczuję gorzej to potem odpoczywam;-) więc odpuść sobie na razie porządki tylko wypocznij - powinno przejść!
smoniczka współczuje infekcji:(
klowee dobrze że z maluszek zdrowo rośnie:-) - oby w końcu domowe sposoby przyniosły Ci ulgę!

jakiś leniwy dzisiaj dzień :-p nic mi się nie chce - słonko zaczęło mocno grzać:tak: Choć ok. godz. 11 jak wyszłam rozwiesić pranie to tak wiało, że aż gęsiej skórki dostałam, poubierałam więc dziewczynki w długie rękawy jak szłyśmy na zakupy, a tu nagle gorąc się zrobił:szok: Teraz czekam na pobudkę Zosi i pójdziemy na plac zabaw, dobrze że emek w domu to nie będę musiała za dziewczynkami biegać sama:-)
 
hej dziewczynki, musze usprawiedliwic moja nieobecnosc ale niestety zaliczalam w tym czasie szpital :baffled:. Teraz juz jestem w domu wszystko jest w miare ok wspomagam się tabletkami i do przodu. niestety nie dam rady nadrobic tak duzych zaleglosci :nerd:
 
Miałam się zabrac za sprzatanie i ledwo kuchnie i jeden pokój posprzątałam i strasznie rozbolał mnie brzuch i czuję takie kłucia a została mi jeszcze łazienka i drugi pokój :-(
Czy Was też codziennie boli podbrzusze bo mnie boli codziennie i czasami kłuje odczuwam też bóle w plecach i nie wiem czy to normalne

Kochana, mnie boli niemal codziennie. Dziś jestem happy bo wreszcie nie boli nic:D A jak Cię boli to nie sprzataj:/ wiem po sobie, że niestety trzeba to wyleżeć
 
reklama
Cześć dziewczyny,
wróciłam z pracy, wstawiłam obiadokolację i czytam Was a tu co? sałateczki i galaretki:szok: to ja Wam teraz powiem, że dzisiaj na obiadokolację mam pieczoną karkóweczkę a jutro na obiadek goloneczki w kapuście:-D chyba namówię mamę, żeby sałatki narobiła:angry:
Co do smarowania to staram się jak mogę ale nie zawsze pamiętam, czasami na mokra skórę nakładam oliwkę dla dzieci, jest szybciej i wygodniej:-)
Stany zapalne jak narazie mnie nie łapią (odpukać), w zyciu miałam 2 razy i to zawsze po antybiotykach ale wiem jakie to nieprzyjemne dlatego współczuję tym, które przez to przechodzą. Pamiętam za pierwszym razem ciocia kazała mi usiąść dupskiem w miskę, gdzie wcześniej przygotowała mi ciepłą wodę, do której wlała zaparzony rumianek. Pamiętam, że pomogło.;-)
 
Do góry