reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Aga J my na słoiczkach więc z obiadkami nie pomogę.

Znowu u nas kryzys jedzeniowy, obiadki znowu są ble, co najwyżej trzy łyżeczki jej wcisnę. Na kaszki też się wypięła, jak próbuję jej podać to ryk nie z tej ziemi, ani przez butelkę ani łyżeczką :/ Może to przez ząbka, który właśnie nam się objawił :)

A jeszcze ten cały gluten :/ czy jest jeszcze dzieciątko na mm które nie dostało do tej pory glutenu, bo ja się zabieram do podania jak pies do jeża. W sumie sama nie wiem czemu jeszcze nie podałam bo kaszkę zakupiłam.

Dobra nie przynudzam i lecę chałupę ogarniać.
 
reklama
Kwasia a do czego dodajesz gluten? bo ja chyba będę sypała do mleka bo obiadków całych nie zjada więc nie wiem czy by dostawała odpowiednią porcję.
 
Cześć Babole!

my od 3 dni a właściwie nocy zmagamy się z ciężkim spaniem- tzn. Młody nie może zasnąć, jak już zaśnie, to jak tylko np. zgubi smoka ryczy...Zje pośpi godzinę i za chcwilę znowu płacz- muszę go przytulać i wtedy śpi spokojnie...:baffled: nie wiem co mu się porobiło:sorry2: jestem strasznie zmęczona zwłaszcza, że w dzień też marnie sypia, bo jak przez cały dzień prześpi w sumie godzinę lub dwie- to jest cud..:angry::baffled:

Co do jedzonka, to ktoś pytał- wodę z gotowanych warzy ja wlewam od razu do papki, kiedy ją gotuje jeszcze raz już po podaniu masła i kaszki....

Buziale :-)

idę kąpać Urwisa;-):-D
 
smoniczka u nas gluten w postaci kaszki mannej, czasami Robercik zje troszkę makaronu w rosołku itp. nie wiem czy jest to odpowiednia porcja i ilość ale nie zjada tego nie wiadomo jak dużo. W większości jednak jest to kaszka manna...
domikcw Robercik ma się dobrze :) trochę się maruda w nocy robił ale ogólnie cudne dzieciątko :) zaczął mówić baba :D:D
 
Hiehie, podobno jak pierwsze słowo jest mama albo baba, to kolejne dzieciątko będzie płci żeńskiej :tak:

Tyle, że u mnie się nie sprawdziło: starsza jako pierwsze mówiła baba i ma brata :pPPPP

U nas raz się sprawdziło raz nie -Hanka i Zosia wołały najpierw "tata" , Jaśko za to najpierw zaczął "baba"
 
reklama
Do góry